رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اشتباهات SFC

Marijuana

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HaRDNeSs.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SFC.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

باسلام درود خدمت پلیرهایه ارساکیا بنده 2سال دارم در این سرور پلیر میدم و 2ساله ادمینها روز شب به چک پیسی من میان و جالبترین چک پیسی که شدم پری روز بود که ادمین SFC امده بود!

طرف دوساعت من چک پیسی کرده بعد رفته تو فایل AMD و . . . میخاد بریزه تو پوشه ببره بببینه چیته یا نع! اینم فیلمش 
http://uplod.ir/ugqbij0p28ej/bandicam_2020-08-24_08-51-49-095.mp4.htm

از اینا بگذریم طرف وسط چک پیسی خودش کرش داد دید که چیزی نمیتونه پیدا کنه ارش ماتریکس اورده تو چک پیسی!

اینم مدرکش خودش کرش داد از سرور 
http://uplod.ir/d9fb8azwheoo/bandicam_2020-08-24_09-13-15-930.mp4.htm

و بعدش ماتریکس یا فرد دیگه اورده چک پیسیم به دلایل زیر!

و همینجوری که کسی که جایه admin sfc داشت بامن حرف میزد سریع رفتم تو بازی و دیدم بعله داده کسی دیگ بیاد چک پیسی خودش تو گیم آنلاینه چطوری میتونه هم چت کنه هم تو گیم باشه؟!!

http://uplod.ir/1d5zzbtocle2/bandicam_2020-08-24_09-22-56-075.mp4.htm

و مدرک دومم اینه اخر چک پیسی میگفت ارسال کن تو گیم درحالی که alphemix داشت باهام حرف میزد طرف مگه مشکل داره که خودش به زحمت بزنه که بره تو چت لاگ بگرده راحت میتونسته خودش اونجا بفرسته!

http://uplod.ir/x3ar5vr7llmw/bandicam_2020-08-24_09-43-04-946.mp4.htm

و اینکه  طرف حریم خصوصی رو زیر پاگزاشته و گوشیم که 12روز پیش به پیسیم وصل بوده با تحدید به بن وادار کرد که باز کنم

http://uplod.ir/czdb8118zli6/bandicam_2020-08-24_09-43-04-9462020-08-26_06-05-12-112-2.png.htm

http://uplod.ir/9myskfj227lm/bandicam_2020-08-24_09-43-04-9462020-08-26_06-04-51-091-1.png.htm

و بنده دوتا پوشه سمپ داشتم اولی لانچر که همیشه لانچر بودم و دومی سمپ!

من با لانچر بودم و ایشون یکبارم به پوشه لانچرم نگاه نکرد پوشه سمپ من میگشت

و اینکه ایشون امده مود منو که در سمپ بور میرفتم سرورهایه دیگ تمرین بن داده این مود نه برتری میدهد نه چیزی فقط ادمک میسازد و شما باید ان را هدشات کنید !

من از صبح از پنج ادمین پرسیدم مودی که ایشون من بن دادن ایا بن دارد؟!

همشون گفتن مشکلی نداره لازم باشه حرف 5تا ادمین هم گزاشته میشه!

ویرایش شده توسط Hardness
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

سلام و درود:

1- مدارک چیت شما یه ادمین مربوطه ارسال می شود.

2- کرش خوردن Alpemix دلیل بر تمام شدن لیمیت برنامه بود.

3- چت Alpemix کلا یادم نبود و فیلم وصل شدن من به سرور موجوده.

4- حریم خصوصی شما حفظ شده و من به شما مشکوک بودم که برنامه ی Auto mouse and keyabord رو رو گوشی داری. چک کردن گوشی شما فقط در اندازه 10 ثانیه و جست و جوی کلمه ی automatic بود.

5- طبق قوانین شما حق داشتن هیچ گونه چیت و مود غیر مجاز را در سیستم خود را ندارید. چه بوشه ی لانچر و ....

6 - مودی که میگین مشکلی نداره به ادمین مربوطه ارسال میشه.

با تشکر از شما: ™ُStill Fre CreW

SFC.png

• دوست دارم که 1

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، SFC گفته است:

سلام و درود:

1- مدارک چیت شما یه ادمین مربوطه ارسال می شود.

2- کرش خوردن Alpemix دلیل بر تمام شدن لیمیت برنامه بود.

3- چت Alpemix کلا یادم نبود و فیلم وصل شدن من به سرور موجوده.

4- حریم خصوصی شما حفظ شده و من به شما مشکوک بودم که برنامه ی Auto mouse and keyabord رو رو گوشی داری. چک کردن گوشی شما فقط در اندازه 10 ثانیه و جست و جوی کلمه ی automatic بود.

5- طبق قوانین شما حق داشتن هیچ گونه چیت و مود غیر مجاز را در سیستم خود را ندارید. چه بوشه ی لانچر و ....

6 - مودی که میگین مشکلی نداره به ادمین مربوطه ارسال میشه.

SFC.png

باسلام درود

1-من از ادمین یک سال پیش پرسیدم و گفتن مشکلی نداره!

2- اگ کیک شدی چرا در سرور لوگین نبودی؟!!!!

3-فیلم وصل شدنت به سرور مهم نیست باید داری چت میکنی تو اکانتت هم باشه در تایم 9:49

4- شما به دلایلی میخاستید به پوشهایه من دست بزنید چون مدارک دارم که 2هفته پیش وصل بوده و شما بزور میخاستید وارد پوشهایع گوشی(اموال شخصی) که پیگرد قانونی داره با بن تحدید وارد شید!

5- و من از 5تا ادمین پرسیدم گفتن بن نداره اینم اسکرین سال قبل هم پرسیدم ادمینا گفتن مشکلی نداره!

شات1 
ادمین اول!
شات2
ادمین دوم!
شات 3
ادمین سوم!

شات4
شات چهارم!
شات5
ادمین پنجم!

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام و درودی دیگر:

1- بن شما هماهنگ با سوبروایزور بوده.

2- من به شما گفتم هرجا فایل شخصی بود بگین وارد نشم. و قرار نیست که من به شما ثابت کنم که خود بنده بشت سیستم بودم.

+ مدارک به ادمین مربوطه ارسال شد.

3- شما حرف ادمینی رو آوردین که از شما می برسه برتری میده یا نه.

4- مدارک ارسال شد.

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، SFC گفته است:

با سلام و درودی دیگر:

1- بن شما هماهنگ با سوبروایزور بوده.

2- من به شما گفتم هرجا فایل شخصی بود بگین وارد نشم. و قرار نیست که من به شما ثابت کنم که خود بنده بشت سیستم بودم.

+ مدارک به ادمین مربوطه ارسال شد.

3- شما حرف ادمینی رو آوردین که از شما می برسه برتری میده یا نه.

4- مدارک ارسال شد.

باسلام درود

1-شما امدین به سوپروایزر حرفا الکی زدید که برتری میده و...

ولی نه این مود برتری به کسی نمیده تو پوشه سمپ بنده بوده واس تمرین که اصلا به لانچرم وصل نبوده تو سمپم بوده واس تمرین

و چون خیلی ادمین زرنگی هستی بهت میگم مود غیرمجاز میتونی به مود 

1- no recoil اشاره کرد این برتری میده!

2- Anti Fall و این

و. . .

و درحالت عادی یه پلیر Afk کنه یا Sleep کنه فرقی با مود بنده نداره و عزیزم 

و من همچی کامل به ادمینا توضیح دادم گفتن بن نداره یعنی ادمینا دیگ لول2 لول3 لول4!!! دروغ میگن و شما راست میگید‌؟

و اینکه کار شما که مجبورم کردید گوشیم باز کنم فایل شخصیم بگردید فرقی با باج خواهی نداشته و پیگرد قانونی داره بنده رفتم پرسیدم و منتظر هستم که انجمن ارساکیا با این کار زشت شما که حریم خصوصی شکوندید و بزور با باج خواهی وارد فایل گوشیم شدید برخورد کنن چون بی دلیل امدین تو فایل گوشیم 

ویرایش شده توسط Hardness
لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

در 19 ساعت قبل، Hardness گفته است:

ولی نه این مود برتری به کسی نمیده تو پوشه سمپ بنده بوده واس تمرین که اصلا به لانچرم وصل نبوده تو سمپم بوده واس تمرین

1- نرم‌افزارهایی که در نحوه تیراندازی بازیکنان تغییراتی را هرچند ریز ایجاد کنند (aimbot، norecoil/nospread، rapidfire و...)
  2--تلاش برای پنهان کردن فایل‌ها (اجرا کردن CCleaner و یا سایر برنامه‌ها، حذف فایل‌ها هنگام کنترل)، داشتن فایل‌ها و نرم‌افزارهای تقلب حتی درصورتی که مورد استفاده قرار نگرفته باشند به عنوان نرم‌افزار استفاده شده محسوب شده و مجازات استفاده از آنها شامل حساب کاربری فرد می گردد.

در 19 ساعت قبل، Hardness گفته است:

و اینکه کار شما که مجبورم کردید گوشیم باز کنم فایل شخصیم بگردید فرقی با باج خواهی نداشته و پیگرد قانونی داره بنده رفتم پرسیدم و منتظر هستم که انجمن ارساکیا با این کار زشت شما که حریم خصوصی شکوندید و بزور با باج خواهی وارد فایل گوشیم شدید برخورد کنن چون بی دلیل امدین تو فایل گوشیم 

1- این لینک و باسخ Spartan رو هم حتما مطالعه کنید.

2- شما خودتون وقتی حساب بازی رو ساختین همون اول قبول کردین که تمامی قوانین درج شده در انجمن را خوانده و قبول دارید.

در 18 ساعت قبل، Hardness گفته است:

اگه میگی خودت بودی تایم 9:49 که انلاین بودی یهو Afk کردی اپلود کن !

مدارک به ادمین مربوطه ارسال شد.

لطفا از اسبم بی مورد خودداری کرده و شکیبا باشید.

SFC.png

ویرایش شده توسط SFC

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

1-خب گل پسر تمام این مودایی که تو میگی من نداشتم این مود هیچ قابلیتی بتو نمیده نه ایم باته نه  نو اسپرید نه رپید فایر نه چیزی هرچی که بهش شک داشتی میتونستی ازم بپرسی 

2- Ccleaner مگه فقط واس پاک کردن چیته گلم‌؟؟؟؟؟ خوبه نوشته واس خالی کردن و بهتر کار کردن هارد دیسک!!+

3-شما مجاز به کنترل سیستم من هستید نه بیدلیل چک کردن فایلایه شخصی گوشی بنده که دارم پیگیریاش میکنم اونم بیدلیل 

4-و شما کسی هستید که تو فایلا ویندوز و Amd دنبال چیت بودید و همین سطح پایین شمارو نشون میده لطفا کمتر چت کنید و منتظر حرف بقیه باشید!

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

1- چیت موجود در فایل سیستم شما کاملا در فیلم مشهود هست.

2- شما به دلیل Ccleaner از بازی محروم نشده اید.

3- هیچ فایل شخصی در گوشی شما باز نشده بود و فقط Search کلمه ی Automatic انجام شده بود.

SFC.png

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

• مدیریت

سلام و درود

طبق مدارک ارسالی ادمین مربوطه به تنهایی سیستم شما رو کنترل کردند و مشکلی در بن شدن شما وجود نداشت.

ما فایل Rapidfire.dll رو مثل سایر چیت های شناخته شده میدونیم و نیازی به اثبات عملکرد آن نیست.

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...