رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ارسا نیوز: کدوم پروژه؟

AmirDaei

کدوم؟  

46 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. دوست دارید که کدام یک از پروژه های بزرگ هر چه سریع تر عملی بشه؟

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود

دوستان تو این تاپیک سعی دارم که به تیم مدیریت ارساکیا نشون بدم که پلیر ها به کدوم یک از پروژه اپدیت بزرگ بیشتر از بقیه علاقه دارن؟

این باعث میشه که تیم مدیریت ، @Mohny و @Ali بفهمند که پلیر ها منتظر کدوم یک از اپدیت ها بیشتر از بقیه هستند و اگر افراد بیشتری در این نظرسنجی بیشتر شرکت کنند بیشتر مورد توجه تیم مدیریت قرار میگیره و بنظر من باعث میشه که بیشتر رو اون اپدیت کار کنند و سعی کنند هر چه سریع تر اون رو به ما تحویل بدند

چون تیم ارساکیا همیشه به پلیر های خود توجه زیادی میکرده و همیشه همه چیزارو به صورت رایگان برای ما فراهم میکنند دستشونم درد نکنه?

خلاصه تا میتونید به دوستاتون درباره این تاپیک بگید و اونارو بیارید که نظر بدند تا حداقل شاید بتونیم یکی از اپدیت های بزرگ رو هر چه سریع تر تحویل بگیریم?

برای حمایت از ما لایک و انتشار یادتون نره دوستان عزیز

@Ali @Mohny لطفن به این تاپیک اهمیت بدید?

دوستان عزیز شرکت کنید:

@83mehrdad83 @Scarlet @Many @Pouria0JM @Tiger @BuTleR @Cuthbert @FieRy @Luciano @maragoon @Mary @Meli @qanbar @Eagle @EarlAmin @EAZY @EBi @r3tr0 @Rabbit @YaGhi @UbiRock @IAMaMaD@Daei @GalacticBoy @GalaxyLife @H1DDEN @L00Ki @Xanyar @vaezi1010 @vahid @M0haMMaD @ZombieRanger @Erf4n و @بقیه دوستان

یا علی

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قبلا همچین چیزی رو من  گزاشته بودم تو پیشنهادات?

https://forum.arsacia.ir/topic/12801-نظرسنجی-مردمی/

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

@AMiREpiCure

UCP دیگه نداریم تو آپدیت جدید اسمش میشه WUCP تغییر میکنه کلا همه چی و همچنین AG:SA Android هم کاشکی میزاشتی چون من قطعا انتخابم این گزینه بود? در هر حال مهم نیست و من به نظرم بین این آپدیتا سرور 3.5.0 رو ترجیح میدم?

حالا شاید بگین چرا الانم میگم دلایلمو

سرور 3.5.0 یکی از بزرگترین آپدیت هایی هست که توش سیستم Auto Event و پینتبال جدید و مشکل خیلی از کسایی که داخل اقلیت نیستن ( بیکار بودن ) رو حل میکنه ? خود تیم توسعه دهنده هم گفتن 3.5.0 خیلی نزدیکه و شاید تا آخر شهریور منتظر بشه 

دلیل اینکه PYL رو انتخاب نکردم این بود که بنظرم فعلا خیلی جای کار داره هنوز و شاید تا آخر امسال بیاد?

درهرحال توضیحاتی که Ali داد مارو قانع کرد که حجم آپدیت ها خیلی سنگینه و خودش 90 درصد کارهای پروژه هارو انجام میده?

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Original گفته است:

@AMiREpiCure

UCP دیگه نداریم تو آپدیت جدید اسمش میشه WUCP تغییر میکنه کلا همه چی و همچنین AG:SA Android هم کاشکی میزاشتی چون من قطعا انتخابم این گزینه بود? در هر حال مهم نیست و من به نظرم بین این آپدیتا سرور 3.5.0 رو ترجیح میدم?

حالا شاید بگین چرا الانم میگم دلایلمو

سرور 3.5.0 یکی از بزرگترین آپدیت هایی هست که توش سیستم Auto Event و پینتبال جدید و مشکل خیلی از کسایی که داخل اقلیت نیستن ( بیکار بودن ) رو حل میکنه ? خود تیم توسعه دهنده هم گفتن 3.5.0 خیلی نزدیکه و شاید تا آخر شهریور منتظر بشه 

دلیل اینکه PYL رو انتخاب نکردم این بود که بنظرم فعلا خیلی جای کار داره هنوز و شاید تا آخر امسال بیاد?

درهرحال توضیحاتی که Ali داد مارو قانع کرد که حجم آپدیت ها خیلی سنگینه و خودش 90 درصد کارهای پروژه هارو انجام میده?

اخ اخ یادم رفت اندروید رو ولی بازم اشکال نداره چون بنظر من پروژه اندروید حالا حالاها کار داره

منم 3.5.0 ?

در 36 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

قبلا همچین چیزی رو من  گزاشته بودم تو پیشنهادات?

https://forum.arsacia.ir/topic/12801-نظرسنجی-مردمی/

شرمنده ندیده بودم?

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

علی چرا مردمو علاف میکنی بیا بوگو نی دیگه

البته جانم فدای آقا علی اساسین اصن هرچی آقا صلاح بدونن

Nothing ever lasts forever 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AMiREpiCure گفته است:

همیشه همه چیزارو به صورت رایگان برای ما فراهم میکنند

داداش دارم نگرانت میشم یه آزمایش خون برو حتما?

اینجام مث زندگیم سفید امضا

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Luciano گفته است:

علی چرا مردمو علاف میکنی بیا بوگو نی دیگه

البته جانم فدای آقا علی اساسین اصن هرچی آقا صلاح بدونن

میاد #صبر :|

پیام علی در تاپیکی دیگر در خصوص آپدیت ها:

با سلام.

دوستان عزیز آرساکیایی؛

با تشکر از شما که به فکر مجموعه هستید و با تشکر از دوستانی که ما را همراهی می کنند و به ما اعتماد کرده و برای ما صبر می کنند.

ما خودمان متوجه وضعیت هستیم و حداکثر تلاشمان را در جهت پیشرفت مجموعه می کنیم اما شما باید چند مورد را در نظر بگیرید.

وضعیت اقتصاد ایران

همانطور که همگی متوجه وضع کنونی اقتصاد کشور هستیم، باید در نظر بگیرید این وضعیت همانطور که به همه ضربه زده به ما هم ضربه زده و متأسفانه مقدار قابل توجه پشتیبانی شما از ما در سالیان از دست رفته است.

خود من هم انقدر درگیر پروژه هایی که قولشان را دادیم هستم که به هیچ وجه وقت نمی کنم دنبال راهکار های اقتصادی بگردم و آنها را عملی کنم تا بودجه مجموعه ارزش خود را حفظ کند اما حداکثر تلاش خود را در این موارد انجام می دهیم.

کمبود تعداد اعضای تیم و مهارت های مورد نیاز

اکثر پروژه هایی که ما در حال انجام آن هستیم ملزم مهارت های بسیار خاص می باشند که متأسفانه در ایران رایج نیست (تنها چند نفر هستند که آنها هم دوستان مجموعه هستند و در برخی موارد به ما کمک می کنند اما به صورت ثابت نیستند) و ما قابلیت این را نداریم که مثل شرکت های دیگر آگهی بدهیم و تیم جمع کنیم.

در خارج کشور هم افرادی که این مهارت ها را دارند و حاضر به انجام فعالیت واقعی در تیم و پروژه ها می باشند هزینه زیادی می گیرند و با توجه به وضعیت کنونی اقتصاد حتی اگر هزینه کم هم می گرفتند بودجه ما به اندازه کافی نبود.

با اینکه من شخصاً خودم تنهایی بالغ بر 90% کار های توسعه را انجام می دهم و طی سالیان مهارت های خیلی زیادی کسب کردم اما هر چقدر من تلاش کنم تا یک تیم و چند نفر روی پروژه ها با مهارت لازم کار نکنند پروژه ها طول می کشند.

حفظ بازیکنان کنونی و در عین حال انجام پروژه ها

همانطور که همین الان شما صبرتان تمام شده، ما اگر وقت خود را صرف بروزرسانی گیم مود بکنیم باز هم انجام پروژه هایی که قولشان را دادیم به تعویق می افتند و از یک جای دیگر زیر سؤال می رویم.

این اتفاق بار ها و بار ها افتاده است و همیشه تیم مدیریت کنونی مجموعه مثل الان نبوده و ما خیلی مشکلات در قبل داشتیم که مشکلاتی که مدیرانمان برای ما ایجاد می کردند اکثر وقت ما را میگیرند. لازم است در همینجا از Meli عزیز تشکر کنم که حداقل مشکلات و دغدغه های مدیریتی را برای ما از بین برده و به ما اجازه می دهد تمرکزمان با آسودگی روی پروژه ها باشند.

وسواس ما برای انجام دادن کار ها و پروژه ها به شیوه درست

بله، متأسفانه یا خوشبختانه ما همچین نوع وسواسی را داریم که باید حتماً پروژه ها را به شیوه آرساکیا گیم و به بهترین شکل انجام بدهیم طوری که در شأن آرساکیا گیم باشد، بله، ما می توانیم الان برویم FiveM یا مود های دیگر و مانند بقیه سرور بزنیم اما اینکار در شأن آرساکیا گیم نیست، زیرا هیچ مود درست حسابی برای GTA V وجود ندارد که ما در آن سرور بزنیم، در همه آنها باید بازی را خریداری کنید و از نسخه کرک شده پشتیبانی نمی شود و هیچ کدام Sync درست حسابی ندارد، آرساکیا گیم می خواهد برای شما مودی درست کند که بتوانید کاملاً رایگان بدون هزینه کردن هزار تومان چه برای Rockstar چه برای خود ما ArSaCiA Game با دوستان خود در یک سرور 1000 نفر به بالا بازی کنید!

ما می توانیم مثل تمامی سرور های دیگر از SAMP Android ای که یک شخص دیگر ساخته که مهارتش بسیار پایین بوده و پر از مشکل و باگ هست استفاده کنیم اما این کار را انجام نمی دهیم چون در شأن آرساکیا گیم نیست و در نتیجه خود ما داریم SA-MP را در پلتفورم اندروید برای شما عزیزان پورت می کنیم.

اگر شما جزء بازیکنانی هستید که به آرساکیا گیم باور داریم و به ما اعتماد داریم و قصد کمک به ما را دارید، می توانید یک یا چند مورد زیر را برای ما انجام دهید:

1. با بازی کردن با دوستان خود از بازی لذت ببرید.

2. دوستان خود را به بازی دعوت کنید.

3. اگر مهارت خاصی دارید که به آرساکیا گیم می توانید کمک کنید با ما در ارتباط باشید.

4. با خرید از فروشگاه به شرایط مالی ما کمک کنید.

5. سالم بازی کنید.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، RoLLinG گفته است:

داداش دارم نگرانت میشم یه آزمایش خون برو حتما?

??

عزیزم ببین پولی که باید علی بابت دخل و خرج سرور بده و سایت و اینا بده فک نکنم سود پندانی براش داشته باشه درسته؟

داش یکی از فامیلای من تو کار سایت داشتن بود دهنش سرویس شده بود سر بعضی چیزا که باید براش پول پرداخت میکرد فک کنم کانفینگ و سرور و اینجور چیزا بود من سر ازش در نمیارم?

در 36 دقیقه قبل، Luciano گفته است:

اورجینال این حرفایی که میزنه میدونی چیه؟

یکلام بهونه

داداش چرا علی باید بهونه بیاره؟

از نظر من علی اون حمایت مالی که گذاشت هدفشم یک میلیون بود ولی تا الان 550 تومن جم شده فک کنم اول میخاد مارو تست کنه ببینه که ماهم میتونیم هوای سرورو داشته باشیم یا نه اگه پول یک میل جم شد فک کنم بده بیرون?

نظر من اینه یا اینکه عید سال 1400 میاد

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Luciano گفته است:

نظر من اینه چن ساله که داره میاد ?؟

قبول کن که واقعن پروژه سنگینیه?

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AMiREpiCure گفته است:

عزیزم ببین پولی که باید علی بابت دخل و خرج سرور بده و سایت و اینا بده فک نکنم سود پندانی براش داشته باشه درسته؟

خب ببین هزینه های سرور خیلی از اون چیزی که فکر میکنی بیشتره. و صد البته سودش هم خیلی پندان تر از اونیه که فکر میکنی ? چون ماهیانه چند نفر هاستری میگیرن و به تعداد خیلی خیلی زیاد هم از فروشگاه خرید میشه.

امیدوارم حجم حمایت پلیرا از سرور رو درک کرده باشی ? این 1 میلیون حمایت که اون بالا میبینی چیز خاصی نیس بهش توجه نکن 

البته بی انصافیه که بگیم علی کم کاری میکنه چون واقعا زحمت میکشه اما مسلما وقتی 10 تا فایل رو با هم دانلود میکنی سرعت دانلودشون 10 برابر کمتر میشه پس اگه بخوان زودتر به یک آپدیت برسیم باید یکی یکی روی پروژه ها تمرکز کنن.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AMiREpiCure گفته است:

سلام و درود

دوستان تو این تاپیک سعی دارم که به تیم مدیریت ارساکیا نشون بدم که پلیر ها به کدوم یک از پروژه اپدیت بزرگ بیشتر از بقیه علاقه دارن؟

این باعث میشه که تیم مدیریت ، @Mohny و @Ali بفهمند که پلیر ها منتظر کدوم یک از اپدیت ها بیشتر از بقیه هستند و اگر افراد بیشتری در این نظرسنجی بیشتر شرکت کنند بیشتر مورد توجه تیم مدیریت قرار میگیره و بنظر من باعث میشه که بیشتر رو اون اپدیت کار کنند و سعی کنند هر چه سریع تر اون رو به ما تحویل بدند

چون تیم ارساکیا همیشه به پلیر های خود توجه زیادی میکرده و همیشه همه چیزارو به صورت رایگان برای ما فراهم میکنند دستشونم درد نکنه?

خلاصه تا میتونید به دوستاتون درباره این تاپیک بگید و اونارو بیارید که نظر بدند تا حداقل شاید بتونیم یکی از اپدیت های بزرگ رو هر چه سریع تر تحویل بگیریم?

برای حمایت از ما لایک و انتشار یادتون نره دوستان عزیز

@Ali @Mohny لطفن به این تاپیک اهمیت بدید?

دوستان عزیز شرکت کنید:

@83mehrdad83 @Scarlet @Many @Pouria0JM @Tiger @BuTleR @Cuthbert @FieRy @Luciano @maragoon @Mary @Meli @qanbar @Eagle @EarlAmin @EAZY @EBi @r3tr0 @Rabbit @YaGhi @UbiRock @IAMaMaD@Daei @GalacticBoy @GalaxyLife @H1DDEN @L00Ki @Xanyar @vaezi1010 @vahid @M0haMMaD @ZombieRanger @Erf4n و @بقیه دوستان

یا علی

من بیشتر با آپدیت 3.5.0 موافقم که بیشتر روش کار تایم بزارن و سریع تر تموم شه. اما درکل بی صبرانه منتظر همشون هستیم

تو یه بازنده نیستی... اگه تو تاریک ترین لحظات لبخندت رو نباختی!

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، RoLLinG گفته است:

خب ببین هزینه های سرور خیلی از اون چیزی که فکر میکنی بیشتره. و صد البته سودش هم خیلی پندان تر از اونیه که فکر میکنی ? چون ماهیانه چند نفر هاستری میگیرن و به تعداد خیلی خیلی زیاد هم از فروشگاه خرید میشه.

امیدوارم حجم حمایت پلیرا از سرور رو درک کرده باشی ? این 1 میلیون حمایت که اون بالا میبینی چیز خاصی نیس بهش توجه نکن 

البته بی انصافیه که بگیم علی کم کاری میکنه چون واقعا زحمت میکشه اما مسلما وقتی 10 تا فایل رو با هم دانلود میکنی سرعت دانلودشون 10 برابر کمتر میشه پس اگه بخوان زودتر به یک آپدیت برسیم باید یکی یکی روی پروژه ها تمرکز کنن.

?

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، AMiREpiCure گفته است:

قبول کن که واقعن پروژه سنگینیه?

لیست چند پروژه جهان:

اسم | تاریخ شروع | تاریخ اتمام | تاریخ ساخت | وضعیت | غیره

ایفل | ۲۸ ژانویهٔ ۱۸۸۷ | ۳۱ مارس ۱۸۸۹ | 2 سال | ساخته شده | چی بگم؟!

PYL | چهارده اسفند 96 | تموم نشده | تا الان 3 (بیشتر) | ساخته نشده | سلامی گرم به گرمی تابستان سال آینده! (صبر کن؟ لو دادن زمان؟) خبری بسیار خوش رو براتون داریم که (سال ها) منتظر امروز بودیم | بنابراین از (سال ها) نتیجه میگیریم از قبل هدف ساختنش رو داشتن

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، SuperMaN گفته است:

لیست چند پروژه جهان:

PYL | چهارده اسفند 96 | تموم نشده | تا الان 3 (بیشتر) | ساخته نشده | سلامی گرم به گرمی تابستان سال آینده! (صبر کن؟ لو دادن زمان؟) خبری بسیار خوش رو براتون داریم که (سال ها) منتظر امروز بودیم | بنابراین از (سال ها) نتیجه میگیریم از قبل هدف ساختنش رو داشتن

دهنت Service Mechanic/ ???

ولی خب برو تعداد نیروهای پروژه ایفل رو هم با تعداد نیروهای پروژه PYL مقایسه کن

اگه اینقد آدم جمع میشدن واسه PYL کار کنن که تو 72 ساعت منتشر میشد، سالها که هیچ یه هفته هم منتظرش نبودیم?

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۶/۵ در 10:48، SuperMaN گفته است:

لیست چند پروژه جهان:

فقط صبر کن لو دادن زمان ?

Originall.png

لینک به دیدگاه

لیست چند پروژه جهان:

در 10 ساعت قبل، RoLLinG گفته است:

دهنت Service Mechanic/ ???

ولی خب برو تعداد نیروهای پروژه ایفل رو هم با تعداد نیروهای پروژه PYL مقایسه کن

اگه اینقد آدم جمع میشدن واسه PYL کار کنن که تو 72 ساعت منتشر میشد، سالها که هیچ یه هفته هم منتظرش نبودیم?

اره دیگه اینا هم هست والا شاید میخوان عیدی بهمون بدن ت عید سال 1400?

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

تابستان سال آینده!

عزیز سال نه قرن آینده :) 

Oi son, we're goin' russia

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، RooTkiT گفته است:

عزیز سال نه قرن آینده :) 

شاید نتیجه هامون بتونن بازی کنن 3.5.0

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

اقا خلاصه اینکه شما سعی کنید PYL رو از ذهنتون پاک کنید به جای اینکه بخواید به انتظارش قارچ بزنید...

بزارین فراموش بشه که اگه واقعا خبری ازش شد سورپرایز بشید ?

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، RoLLinG گفته است:

اقا خلاصه اینکه شما سعی کنید PYL رو از ذهنتون پاک کنید به جای اینکه بخواید به انتظارش قارچ بزنید...

بزارین فراموش بشه که اگه واقعا خبری ازش شد سورپرایز بشید ?

همونطور که تاپیک فرومش هم هاید شده... :|

Originall.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...