رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Wrong ban-Godsouth

kabirstation

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Saeed_Kabir..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GodSouth.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام، ایشون بندرو به اشتباه بن دادن (داستان ازین قراره که دوست ایشون ینی ‌‌Godking که توی فکش FBI هستن ماشین منو بی دلیل ترکوند و باعث شد بیمه ماشینم بپره و در کل تیراندازی FBI به ‌‌Civilian که وانتد نداره، مجاز نیست، بعد از این حرکت من با آقای Godking بحثم شد، و چون رفیقاش بودن GodSouth رفت ریکورد روشن کرد و اومد روی میک و خودشو قاطی کرد گفت چی شده و این حرفا که اصاب منو خورد کنه و منو وادار به حرفای ناسزا کنه و بن بده در حالی ک بحث من با Godking بوده و این اگر سواستفاده از ادمینی برای بکسش نبوده چی بوده؟؟) 

نکته بعدی 

فرض محال محال محال که بحث من با خودش بوده و چیزاییم ک گفتم با خودش بوده باشم (که بنده با Godking بودم) توهین من شدت پایین بوده و مجازاتش طبق قوانین 120 Mute است. 

نکته مهمتر این که کسی که ساب FBI هست چرا باید با بکسش گان به دست تجاوز کنن به Civilian و بعد هم Ban بدن

و از این ها مهم تر، سواستفاده از ادمینی برای بکسشون هست که کاملا واضح و مشخصه داخل همون مدرکی که خواهند فرستاد. 

• مدارک (فیلم یا عکس): فیلمی که GodSouth  ارسال میکنه حاوی همه مدارک خواهد بود. اگر نیاز به مدارک بیشتر بود بنده میفرستم.

nq6h_screenshot_20200825-040757.jpg

ویرایش شده توسط kabirstation

Saeed_Kabir..png

._.KaBiR._..png

Thorin_Kabir..png

Taraf Donbale Moft Hajie Begam Bad Khami K Baram Ofte Latie 

???  

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

درود

در حال بررسی...

طبق مدرک ارسالی، شما توهین خانوادگی کردید که شدت بالا محسوب میشود.

هر دلیلی که داشته باشد شما طبق قانون توهین کردید و مجازات شدید.

تنها کسی هم که در حال صحبت بود ایشان بود پس قطعا ایشون مخاطبتون بوده.

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...