رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Kiya | Abuse

LuKe

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: PaRaZlT.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Kiya.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: ما دیشب رفتیم راب بزنیم دیدیم هاستر Kiya میخواد راب بزنه ایشون از بانک رفت بیرون و گذاشت ما بزنیم وقتی Startrob کردیم ایشون /Ml  کرد PD و اومد داخل بانک و با Holy Ninja رابو فیل کرد تو 10 ثانیه! 1- چرا PD چون PD نمیتونه دخالت کنه تو راب 2- چرا باید قوانین هاستری رعایت نشه و دخالت کنه تو وانتد کاپ‬‎

• مدارک (فیلم یا عکس): 

kmao_ag-sa-0008.jpg

dw4z_ag-sa-0009.jpg

8me4_ag-sa-0010.jpg

9day_ag-sa-0011.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود.

1. وقتی که اقلیت NG تعداد کافی در حال انجام وظیفه رو نداره از دستور [Togcollab/] استفاده میکنه که باعث میشه اقلیت های PD و FBI هم بتونن توی Fail کردن Rob دخالت و همکاری کنن.

بنده PD بودم دیدم که Collab اقلیت NG باز هست و اقلیت های FBI & PD هم مشغول جمع کردن دو صفحه وانتد هستند، وظیفه ی خودم دونستم که بیام Ram/ بزنم و Fail کنم.

2. اجازه ندارم ML NG بشم ولی جایی نگفته نمیتونم PD بشم.

3. دخالت توی وانتد کاپ مجاز هست عزیز، اون دخالت توی وانتد NG هست که برای هاستر مجاز نیست. وانتد NG یعنی که توی Cop app جلوی وانتد زده باشه For: NG ولی برای شما (با توجه به Collabstatus) میشه For: FBI, PD , NG که PD میتونه دخالت کنه.

دقیقا کجای کارم غیر مجاز بوده؟

لینک به دیدگاه

• مدیریت

درود دوباره

طبق مدارک ارسالی اقلیت نشنال گارد خارج از انجام وظیفه بوده و طبق قانون زیر:

نقل قول

هاستر ها حق زدن Wanted های NG را ندارند.

وانتد شما دیگر فقط وانتد NG نبوده.

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

• دوست دارم که 1

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...