رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تقاضای افزایش ظرفیت اقلیت

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

قبلا گفته شده بود که وقتی ظرفیت تمام اقلیت ها پر بشه ظرفیت تمام اقلیت ها اضافه خواهد شد.

up2j_screenshot_(191).png

70au_screenshot_(190).png

الان تقریبا تمام اقلیت ها پر شدن بجز چند اقلیت در دسته متوسط که تو همین یکی دوروز پر میشه.

بنا به همین دلایل از شما میخوام که ظرفیت اقلیت ها افزایش پیدا کنه با وضعیت موجود یک فرد که بخواد بره اقلیت باید 14 روز صبر کنه یه نفر بخاطر مقام از اقلیت بیاد بیرون و تقریبا حوصله بر میشه.

@Ali @Mohny @Meli @LearninG @HadiNT

درخواست حمایت از دوستانی همچون:

@Original @SuperMaN @TlGeR @AmiN @BuTleR @Panda @Cuthbert @Pouria0JM @Smart @RuBicK @Markeloff @Amiiir @ZombieRanger @Mary @AbbasMZ @GelofeN @Shxyan @REXOR @Sam3 @Vares @VAZiR @Sobi @Abner @EMiliX @Luciano @Tahdid @ZedOne @iJavad @Brigand @EarlAmin @SAMASSK @djamer @HajAta @بقیه دوستان...

@RooTkiT @FieRy @Mahdl @NimaB

@sotvan1 @AMiREpiCure  @Overwatch @erfanx118 @Wolfe

• دوست دارم که 6
  • مرسی 1

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کاملا موافقم با این موضوع مخصوصا اقلیت دسته ویژه که خیلی ظرفیت کمی داره نسبت به این همه تقاضا برای عضویت.

به نظر من ظرفیت اقلیت های دسته ویژه و ملایم زودتر باید افزایش پیدا کنه با توجه به افزایش تعداد بازیکنان و همچنین تایم تعطیلات که خیلی سرور تو این زمان شلوغ شده.

تو یه بازنده نیستی... اگه تو تاریک ترین لحظات لبخندت رو نباختی!

لینک به دیدگاه

I Am Movafeq?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Yoda.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/CHaNoDa.png

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

2020 - Now

لینک به دیدگاه

2 هفته دیگه صبر کن مدرسه ها باز بشه همه چیز اوکی میشه ?

ویرایش شده توسط GelofeN
  • هاها 2

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

دوستانی که فقط میخواید بیاید دسته ویژه و کاپ شید،

این نکته رو در نظر بگیرید که شما باید بتونید اکتیویتی بزنید و اگر نزنید مجازات میشید،

تعداد کاپ به شدت رفته بالا و دیگه نمیشه اکتیویتی زد و اکثرِ ممبر ها در میتینگ FW دریافت میکنند!!!

شما همه چیز رو در زیاد شدنِ ظرفیت میبینید و به بعدش فکر نمیکنید!!!

خواهشاً هی نگید ظرفیت هارو ببرن بالا چرا که دیگه نمیتونید اکتیویتی تکمیل کنید!!

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، iJavad گفته است:

دوستانی که فقط میخواید بیاید دسته ویژه و کاپ شید،

این نکته رو در نظر بگیرید که شما باید بتونید اکتیویتی بزنید و اگر نزنید مجازات میشید،

تعداد کاپ به شدت رفته بالا و دیگه نمیشه اکتیویتی زد و اکثرِ ممبر ها در میتینگ FW دریافت میکنند!!!

شما همه چیز رو در زیاد شدنِ ظرفیت میبینید و به بعدش فکر نمیکنید!!!

خواهشاً هی نگید ظرفیت هارو ببرن بالا چرا که دیگه نمیتونید اکتیویتی تکمیل کنید!!

خب فضا باز بشه ما اکتیویتی هم میزنیم :|

الان کسی بخواد بره دسته ملایم هم نمیتونه چون ظرفیت تکمیله دسته متوسط هم که 2تا جای خالی هر اقلیت مونده و اون هم از لول های خیلی بالا و گانر تست میگیرن پس اینجوری بدون اقلیت میمونیم و بیشتر بیکار :|

لینک به دیدگاه

@iJavad والا من امروز 6بار وانتد داشتم 3بارش وانتد 1 2بارش وانتد 2(وانتد کیل) یه بار هم وانتد 3 هر 6تا وانتد رو بدون اینکه کسی بیاد دنبالم و حتی فرار کنم پاک کردم.

اگه کسی علاقه داشته باشه اکتویتی رو راحت جمع میکنه

@Ali هم همین الان انلاین شدن امیدوارم نگاهشون به این تاپیک بخوره و پاسخ بدن?

لینک به دیدگاه

دوستان احتمالا شما تازه اومدین و یادتون نمیاد

قبلا ظرفیت اقلیت ها از این هم کمتر بود (بعضی از اقلیت ها 10 نفر بیشتر نمیگرفتن)

همه چیز هم اینقدر شفاف نبود که مثلا در سایت بنویسه ظرفیت چقدره و چند نفر داخل اقلیت هستن

مسلما ظرفیت اقلیت ها خیلی بهتر شده ولی خب باید کمی هم بیشتر بشه

یک مسئله ی دیگری که وجود داره اینکه بعضی ها در هر اقلیت یک مولتی دارند!!!

بعضا یک نفر در یک اقلیت 3 تا مولتی داره و جا پر کرده

باید با این مورد نیز برخورد بشه (تا اونجایی که من میدونم برای مدیریت ، پیدا کردن مولتی های یک نفر چندان سخت نیست)

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Vares گفته است:

دوستان احتمالا شما تازه اومدین و یادتون نمیاد

قبلا ظرفیت اقلیت ها از این هم کمتر بود (بعضی از اقلیت ها 10 نفر بیشتر نمیگرفتن)

همه چیز هم اینقدر شفاف نبود که مثلا در سایت بنویسه ظرفیت چقدره و چند نفر داخل اقلیت هستن

مسلما ظرفیت اقلیت ها خیلی بهتر شده ولی خب باید کمی هم بیشتر بشه

یک مسئله ی دیگری که وجود داره اینکه بعضی ها در هر اقلیت یک مولتی دارند!!!

بعضا یک نفر در یک اقلیت 3 تا مولتی داره و جا پر کرده

باید با این مورد نیز برخورد بشه (تا اونجایی که من میدونم برای مدیریت ، پیدا کردن مولتی های یک نفر چندان سخت نیست)

اره قبلا ظرفیت کم بود چرا که تعداد افراد حاظر در سرور کم بود و تقاضا ها هم کم و  هر دفعه تعداد ظرفیترو میردن بالا  متناسب با تعداد حاظر در سرور و افراد متقاضی

در مورد مولتی هم قبلا یادم میاد یه تاپیک اینچنینی زده شده بود و گفتن که مشکلی وجود نداره متاسفانه?

پیدا کردن مولتی خیلی راحته فقط با زدن Decotn/

لینک به دیدگاه

@83mehrdad83 موافق هستم ولی کم بودن ظرفیت دسته ی ویژه تا حدودی به خاص بودنش هم مربوط میشه :|

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

اره قبلا ظرفیت کم بود چرا که تعداد افراد حاظر در سرور کم بود و تقاضا ها هم کم و  هر دفعه تعداد ظرفیترو میردن بالا  متناسب با تعداد حاظر در سرور و افراد متقاضی

در مورد مولتی هم قبلا یادم میاد یه تاپیک اینچنینی زده شده بود و گفتن که مشکلی وجود نداره متاسفانه?

پیدا کردن مولتی خیلی راحته فقط با زدن Decotn/

بالا بردن ظرفیت سرور به نظر بنده حدی داره و از یک مرزی نباید عبور کنه و گرنه مثل سرور *********** باید سرور 1 و 2 و 3 زده بشه تا همه جا بشن تو بازی و سرور کم کم رو به نابودی پیش میره

قبول کنید که مقدار ظرفیت یک اقلیت باید با استاندارد های اقلیت ها سازگاری داشته باشه و همین 33 ظرفیت هم به خودی خودش زیاده (بعضا اکتیویتی ها پر نمیشه یا بعضا بخاطر تعداد زیاد ، لیدر نمیتونه مدیریت کنه و ...)

1- یا باید با مولتی ها برخورد بشه و هر کس فقط یک اکانت در یک اقلیت داشته باشه و دیگر مولتی هاش اجازه ی ورود به هیچ اقلیتی رو نداشته باشن

(که این باعث ریزش تعداد اکانت های فعال بازی و کم شدن میانگین امار بازیکنان انلاین میشه)

2- یا باید اقلیت های جدید ، با وظایف جدید به سرور اضافه بشه

(که در این مورد هم امکان اضافه کردن اقلیت متوسط و ویژه جدید تقریبا وجود نداره و فقط میشه به اقلیت های ملایم ، اقلیت یا اقلیت های جدید اضافه کرد)

3- یا باید سیستم اقلیت به کل عوض بشه به مانند سیستمی که اقای علی گرامی برای PYL در نظر گرفته

(که در این مورد باید بشتر توضیح داده بشه چون توضیحی که ایشون در مورد اقلیت خبر نگاری در سیستم جدید دادن بی نهایت جذاب ولی توضیحشون در مورد اقلیت پلیس بی نهایت نگران کننده بود چون باعث بی نظمی در اقلیت پلیس میشه (ولی باید ببینیم واقعا چی در نظر گرفته شده))

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Original گفته است:

@83mehrdad83 موافق هستم ولی کم بودن ظرفیت دسته ی ویژه تا حدودی به خاص بودنش هم مربوط میشه :|

اره ولی باید متناسب با تعداد افراد حاظر در سرور و تقاضا یکم زیاد بشه ولی من فقط دسته ویژه نگفتم :| کل اقلیت ها مثل قبل باید یه جهش خاصی تو ظرفیشتون اتفاق بیفته

قطعا دسته ویژه نباید فعلا بالای 25تا برسه ولی هرکدوم 4 یا 3تا هم زیاد بشن باز خیلی خوبه

از همه بیشتر باید دسته ملایم جا باز کنن چرا که افراد تازه وارد میخوان برن داخل اقلیت و وقتی میبینن اقلیت پر هست حوصلشون سر میره و سرور رو ترک میکنن.

تعداد دسته متوسط به زمان برگزاری وار بستگی داره!بنظر من باید وار رو تو هفته پخش کنن و مثل تمرینات روزانه دسته ویژه باشه و نیاز باشه فقط چندتاش بریم در عوض یک اکتیویتی جدید اضافه بشه که مثلا باید در یک هفته 30نفر یا کمتر خارج از وار بکشیم و مثل دسته های دسته متوسط واقعی باشه که یهو حمله میکنن و چند نفر رو میکشن.قطعا اگه فکری به پخش کردن زمان وار و ... بکنن افراد بیشتری وارد دسته متوسط میشن.البته که گفته شده اون دوتا اقلیت دیگه در اپدیت لانچر 1.2 باز میشه.

اخرین بار  اینجوری تقریبا ظرفیت اقلیت ها افزایش پیدا میکرد:

نزدیک 10 تا 14 نفر در تمام اقلیت های دسته ملایم

نزدیک 5نفر در دسته متوسط

2یا 4نفر در دسته ویژه

1نفر هیتمن

@Original @Vares

در 2 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

دسته های دسته متوسط

این قسمتش بخاطر گفتن حرف دسته های م.ا.ف.یا اینجوری شد :|

در 11 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

نزدیک 5نفر در

این هم ظرفیت تمامی اقلیت ها که یکی مونده به اخری بود و افزایش پیدا کرده بود

ملایم: +5
دسته متوسط: +4
دسته ویژه: +2
Hitman: +1

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

تعداد دسته متوسط به زمان برگزاری وار بستگی داره!بنظر من باید وار رو تو هفته پخش کنن و مثل تمرینات روزانه دسته ویژه باشه و نیاز باشه فقط چندتاش بریم در عوض یک اکتیویتی جدید اضافه بشه که مثلا باید در یک هفته 30نفر یا کمتر خارج از وار بکشیم و مثل دسته های دسته متوسط واقعی باشه که یهو حمله میکنن و چند نفر رو میکشن.قطعا اگه فکری به پخش کردن زمان وار و ... بکنن افراد بیشتری وارد دسته متوسط میشن.البته که گفته شده اون دوتا اقلیت دیگه در اپدیت لانچر 1.2 باز میشه.

موافقم ولی در مورد بازی کنانی که تازه وارد سرور میشن هم باید فکر بشه

چون طرف بیاد سرور و یه دسته متوسط بزنه بکشتش ممکنه فکر کنه که سرور DM ـه و بزار بره

در 7 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

اخرین بار  اینجوری تقریبا ظرفیت اقلیت ها افزایش پیدا میکرد:

نزدیک 5نفر در دسته متوسط

2یا 4نفر در دسته ویژه

1نفر هیتمن

اضافه شدن 10 تا 14 نفر به اقلیت های ملایم از نظر من یعنی فاجعه ( تعداد اعضای اقلیت های ملایم همین الانشم خیلی زیاده و اغلب اکتیویتی ها پر نمیشه ، لیدر نمیتونه مدیریت کنه ، بین اعضا تنش پیش میاد ، اقلیت نمیتونه هماهنگی لازم رو داشته باشه و .... ، من پیشنهاد میدم یک یا دو اقلیت ملایم جدید ، با وظیفه ی جدید اضافه بشه)

در مورد اقلیت متوسط نمیتونم نظر بدم چون زیاد با ساز و کارشون آشنا نیستم و هیچ وقتم توشون نبودم

در مورد دسته ویژه به نظر من تعداد پلیس های نباید خیلی زیاد باشه تا به قول دوستمون هم خاص بودنشون مشخص باشه و هم در بازی به دلیل کم بودن نیروی پلیس ، حس ناامنی همچنان در بازیکنان ، حس غالب باشه (اگه خواستید بهتون توضیح میدم که چرا در یک سرور مانند سرور آرساکیا ، بازکینان باید احساس ناامنی داشته باشند)

در مورد هیتمن موافقم!

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Vares گفته است:

اضافه شدن 10 تا 14 نفر به اقلیت های ملایم از نظر من یعنی فاجعه ( تعداد اعضای اقلیت های ملایم همین الانشم

البته اون زمان که 10تا رفت روش واقعا نیاز بود و پلیر ها یهو 5برابر شده بودن ولی اگه افزایش ظرفیت های قبلی رو نگاه کنیم 5تا 5تا هربار بهشون اضافه شده.

دسته ویژ هم تقاضا هست و معمولا به این اقلیت هم 2تا اضافه میکردن چرا که اگه بخواد تعداد اعضای دسته ویژه بیشتر از افراد سرور باشه دیگه W time معنایی نخواهد داشت و دیگه.هیجان فرار و ... نخواهد داشت و خودش میره جلوی زندان که گلیس بره بگیره طرفو

همیشه به هیتمن 1ظرفیت اضافه شده.

در کل باید اقلیت ها به صورت منطقی(نظر شخصی من به صورت پایین هست)اضافه بشه:

ملایم:4+

دسته متوسط:2

دسته ویژه:2

هیتمن:1

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

البته اون زمان که 10تا رفت روش واقعا نیاز بود و پلیر ها یهو 5برابر شده بودن ولی اگه افزایش ظرفیت های قبلی رو نگاه کنیم 5تا 5تا هربار بهشون اضافه شده.

دسته ویژ هم تقاضا هست و معمولا به این اقلیت هم 2تا اضافه میکردن چرا که اگه بخواد تعداد اعضای دسته ویژه بیشتر از افراد سرور باشه دیگه W time معنایی نخواهد داشت و دیگه.هیجان فرار و ... نخواهد داشت و خودش میره جلوی زندان که گلیس بره بگیره طرفو

در کل باید اقلیت ها به صورت منطقی(نظر شخصی من به صورت پایین هست)اضافه بشه:

ملایم:4+

دسته متوسط:2

دسته ویژه:2

هیتمن:1

خب با این توضیح اگر سرور بیشتر پیشرفت کنه و تعداد بازیکنان از این هم بیشتر بشه ، باز هم باید تعداد ظرفیت رو افزایش داد

البته یک کار دیگه هم میشه کرد (که خودم اصلا دوستش ندارم) و اون هم اینه که اقلیت های شهری رو به وجود اورد

مثلا 3 اقلیت پلیس

پلیس لاس ونتوراس ، پلیس لوس سانتوس ، پلیس سن فیرو

3 اقلیت تاکسی ، 3 اقلیت مدیک و ...

اینطوری هم مشکل مدیریتی حل میشه ، هم مشکل ظرفیت ها ، هم مشکل عدم استفاده از دیگر شهر ها

ولی به شخصه از شهر سن فیرو و لاس ونتوراس خوشم نمیاد!!!!

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Vares گفته است:

خب با این توضیح اگر سرور بیشتر پیشرفت کنه و تعداد بازیکنان از این هم بیشتر بشه ، باز هم باید تعداد ظرفیت رو افزایش داد

البته یک کار دیگه هم میشه کرد (که خودم اصلا دوستش ندارم) و اون هم اینه که اقلیت های شهری رو به وجود اورد

مثلا 3 اقلیت پلیس

پلیس لاس ونتوراس ، پلیس لوس سانتوس ، پلیس سن فیرو

3 اقلیت تاکسی ، 3 اقلیت مدیک و ...

اینطوری هم مشکل مدیریتی حل میشه ، هم مشکل ظرفیت ها ، هم مشکل عدم استفاده از دیگر شهر ها

ولی به شخصه از شهر سن فیرو و لاس ونتوراس خوشم نمیاد!!!!

اتفاقا این کار قراره انجام بشه و به این زودی ها نه که اونم در PYL هست و پلیرها حداقل به 10000نفر افزایش پیدا خواهد کرد ولی فکر نکنم فعلا شهر سن فیرو رو باز کنن . پیشنهاد بدی هم نیست مثل خود GTA افلاین میشه ولی از طرف دیگه مشکل کم بودن فعالیت پیش میاد که مثلا افراد وانتد دار در شهر lv خیلی کمتر از لوس سانتوس هست.

دسته متوسط که اصلا نگرانی نداره چرا که اگه بخواد خیلی ظرفیت اقلیت ها پر بشه و تقاضا ها راحت اون 2تا دیگرو باز میکنن و 60 تا ظرفیت خالی براش بوجود میاد ولی فعلا تنها کاری که میشه کرد همین افزایش ظرفیت هست که از چندین سال پیش همین کار داره انجام میگیره.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

اتفاقا این کار قراره انجام بشه و به این زودی ها نه که اونم در PYL هست و پلیرها حداقل به 10000نفر افزایش پیدا خواهد کرد ولی فکر نکنم فعلا شهر سن فیرو رو باز کنن . پیشنهاد بدی هم نیست مثل خود GTA افلاین میشه ولی از طرف دیگه مشکل کم بودن فعالیت پیش میاد که مثلا افراد وانتد دار در شهر lv خیلی کمتر از لوس سانتوس هست.

دسته متوسط که اصلا نگرانی نداره چرا که اگه بخواد خیلی ظرفیت اقلیت ها پر بشه و تقاضا ها راحت اون 2تا دیگرو باز میکنن و 60 تا ظرفیت خالی براش بوجود میاد ولی فعلا تنها کاری که میشه کرد همین افزایش ظرفیت هست که از چندین سال پیش همین کار داره انجام میگیره.

درسته

راه حل کوتاه مدت این مشکل ، همین افزایش ظرفیت هاست

لینک به دیدگاه

دسته ویژه رو نظری ندارم 

دسته ملایم هم که همینجوری تعدادش خیلیه

ولی دسته متوسط با همین ظرفیتم وارا لگه ۴۰ نفر میریزن تو تورف ادمین وارم هست

چند نفرم که میان نگا کنن کلا لگ میشه

من همینم که هستم

نمیخوره نصیحت به دردم

لوتیم عقیدم یه لبخند

بقیه رو نبینم بترسن

عا...

Ravager.png

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

در 11 دقیقه قبل، iJavad گفته است:

به امیدِ روزی که همه ی سرور کاپ باشن و یه چند تا بات اد شه برای اکتیویتی

من نمیگم که 20تا ظرفیت به دسته ویژه اضافه کنن که :| از قدیم بوده و هربار این اتفاق میفتاده 2بار تو سال 1398 افزایش ظرفیت داشتیم در دسته ویژه که جمعا میشه 4ظرفیت به دپارتمانت اضافه شده یعنی اگه اون ظرفیت هایی که سال پیش بود صورت نمیگرفت الان ظرفیت دسته ویژه 14نفر بود.

قبلا وقتی مردم میرفتن هر اقلیتی یه 2هفته نهایت 1ونیم ماه توش میموندن بجز @URANUS که یک استثنا بود و نزدیک 5سال تو اقلیت TTCبود!

دیگه بیشتر اعضا به فکر این نیستن زود رنک 2 دسته ویژه بگیرن لفت بدن برن برای هیتمن(امیدوارم این اتفاق برای دسته متوسط هم بیفته :| ) و الان هرکی که میره دسته ویژه 5 یا 4ماه میمونه مگر اینکه مشکلی پیش بیاد و زود بره.

قبول دارم هرچی کاپ اضافه بشه خود سرور حوصله بر میشه اونجور چرا که دیگه حس و هیجان زمان فرار از دست پلیس به ادم دست نمیده ولی طبق گفته علی که حرفشو زده بود که هر موقع کل اقلیت ها پر بشه تمام اقلیت ها افزایش ظرفیت پیدا میکنن من این تاپیک رو بزنم تا یادآوری بشه.

مشکل دیگر هم @Vares گفتن.

اگه بنا باشه افزایش ظرفیت رو انجام ندیم باید ورود اکانت مولتی به اقلیت ها ممنوع بشه(حداقل جوری کنن که فقط 2تا اکانت بتونیم ببریم نه اینکه 5 6 تا تو هر اقلیت ببریم که پولشو جمع کنیم!دیدم که میگم :D )

که همین هم میانگین افراد انلاین و حاظر در سرور رو کاهش میده.

لینک به دیدگاه

سلام و درود.

بنده با افزایش عضو اقلیت موافقم, ولی نه به اندازه ای که به سرور صدمه بزنه و بی نظمی ایجاد بشه مثلا برای اعضا Cop اکتیویتی  جمع کردن خیلی سخته و کم پیش میاد که یکی راب بزنه و failبشه یا اینکه برای FBI خیلی سخته که گت سمپل جم کرد. 

خودم به شخصه دیدم اعضای PD داشتند سر وانتد بردن دعوا میکردن. پس وقتی اعضای فکشن بیش از حد بره بالا ممکنه سرور دیگه اون جزابیتش رو از دست بده  و خیلی ها خسته بشن.

برای دسته متوسط هم برای کسانی تست گرفته میشه که گانری طرف خوب باشه و وقتی تعداد اعضا زیاد بشه تو وار کسانی که سیستم قوی ندارن براشون کرش میخوره {خودم این مشکلو داشتم}

ولی برای دسته ملایم خوبه اعضای معلّمو میگم (البته بعضی ها!) به افرادی که لولشون پاییه و مجوز میخوان اهمیت نمیدن, گوشی هاشون رو خاموش میکنن,بهشون زنگ میزنی رد میدن و...

و حقوق بعضی از فکشن ها کمه, بعضی از فکشن ها بی توجهی میبینن مثل TowTrackCompany و Taxiاز نظر من به این دو فکشن بی توجهی نشون داده شده.

»بــــه اُمــیــد روز هــای عــالــی«

?

FieRy.png

♠️

?بـالـاخـَرـہ♡ڪـَم و زیـاد مــا اینـیـم?

peq3_1f451.png                                                             peq3_1f451.png

?♧♡ ♧شـُمـا هـَمینـَم نیـستـے✘✘✘?

لینک به دیدگاه

❤️

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...