رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بستن Report/ بلافاصله | Reject

ROG

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

R.aha.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Reject.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: خدا

• توضیحات:  من باگ شدم و درخواست Report/ دادم برای Respawn و Report Convertion بنده با اقای Reject افتاد و ایشون 3 ثانیه بعد از باز شدن Report/ اون رو بستند و من خواهان رسیدگی به بی حوصلگی این اقایون رو دارم

• مدارک (فیلم یا عکس): 

yyse_ag-sa-0001.jpg

R.aha.png

اجازه دهید همیشه با لبخند با هم روبرو شویم، زیرا لبخند سرآغاز عشق است.

Raha_Tro.png

U Most Fight Over For Love , The Best Reason For Resume Life Is Love

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و عرض ادب

بنده اگر توجه داشته باشید هاستر هستم و وقتی که هاستر 2 بودم، ظاهرا تنظیم شده بود روم که ریپورتی برام باز نشه و باز نمیشد (تمام هاستر ها) ولی از وقتی 1 شدم و به قولی از دوباره Makehoster شدم ریپورت برام باز میشه و ظاهرا تنظیم نکردند دوباره.

و در کل هاستر ها وظیفشون ریپورت جواب دادن نیست و هاستری گرفتن که لذت ببرن از بازی و این سیستمه که به صورت رندوم یکی از ادمین هارو برای ریپورت انتخاب میکنه و من وظیفم نبوده به شما پاسخ بدم.

اگر واقعا مشکلی و یا سوالی داشتید میتونستید همون لحظه دوباره ریپورت بدید تا همکاران جوابتونو بدن. بنده مشکلی با شما یا هرچیزی که فکر کنید ندارم که الکی ببندم ریپورت رو و تنها دلیلش توضیحات بالا بوده.

و نکته ی اخر اینم در نظر بگیرید که این حرکت بنده در ساعت 18:10 در اوج شلوغی جلسه ی کارکنان و لحظه ی برگزاری و مرتب کردن توسط سرپرست (زمانی که بنده به غیر از وارن ها و چت های ادمینی هیچی نمیبینم) بوده.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• مدیریت

درود 

شکایت شما تایید شد.

البته باید در نظر داشت که ریپورت مربوطه در زمان جلسه کارکنان بوده.

تذکرهای لازم به هاستر مربوطه داده شد.

بسته شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...