رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

NRG Bug, Aim - Farhan

mrmilaad

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BM.R%5D.Milaad.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FaRHaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: ایشون علاوه بر nrg باگ که میزنن که به بنده برسن بعد خودشون متوجه میشن و بعد سرعتشون کم میکنن و می ایستن  با 3گلوله بنده رو میکشن جالبه تو این فاصله 1گلوله خطا نمیره از deagle و در حال افتادنم که بنده در حال پرت شدن بودم بازم گلوله میخورم

nrg bug ایشون کاملا مشخص هستش داخل فیلم اسکرین هایی هم گرفتم که ببینین چگونه رو موتور خوابیدن و اسکرین اخر له حالت عادی موتور میرن و در فیلم هم کاملا مشخص هستش که جلو رو توند توند میزنن

3تیر ایشون هم کاملا مشخص هستش در فیلم که 1تیر هم خطا نمیره

• مدارک (فیلم یا عکس):

اسکرین های nrg bug

3تیر ایشون

فیلم nrg bug

کاملا واظح هست nrg bug ایشون اگر قبول نکردن فیلم با کیفیت ترشم هستش

یا حق

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ادمین مربوطه 24 زمان برای پاسخ در این تاپیک و ارسال مدارک را در پیام خصوصی دارا خواهند بود.

ویرایش شده توسط Danial
لینک به دیدگاه

با سلام، در باره ی NRG باگ بنده دکمه ی گرفتن mic در تی اس ام همون دکمه ی زدن NRG باگ است و اگر هم دقت کنین فقط چند ثانیه ب دلیل گرفتن mic اینطوری شده و یکم فکر کنین برای رسیدن NRG به bike نیاز به زند باگ زدن نیست و خیلی راحت میشه رسید به bike.

درباره ی 3 تیر شدنتون هم فیلم به Manager داده شد و ان شا الله چک میکنن و نتیجه رو میگن.

HypnotiC#               
                                                                                                          HypnotiC.jpg                

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، FaRHaN گفته است :

با سلام، در باره ی NRG باگ بنده دکمه ی گرفتن mic در تی اس ام همون دکمه ی زدن NRG باگ است و اگر هم دقت کنین فقط چند ثانیه ب دلیل گرفتن mic اینطوری شده

در فیلم بسیار خوب و واظح قابل مشاهده هستش که شما nrg باگ از اون اول تا به من برسید هی میزنین به صورت پشت سر هم و به من رسیدید دیگه nrg باگ نیازی نداشتید قاعدتا و این که میگید mice 

با این دکمه هست باید بگم قوانین برای هم یکسان هست حالا این که شما باگ بزنین و بگین بنده از باگ میتونم استفاده کنم چون mice میگیرم و اشکالی نداره قانون برای همه یکسان هست و باز به اعتراف خودتون این یک سواستفاده محسوب میشه که گفتید در 2حالت سواستفاده کردید mice به بهانه باگ موتور که کسی کاریتون نداشته باشه .

نقل قول

و یکم فکر کنین برای رسیدن NRG به bike نیاز به زند باگ زدن نیست و خیلی راحت میشه رسید به bike.

درباره ی 3 تیر شدنتون هم فیلم به Manager داده شد و ان شا الله چک میکنن و نتیجه رو میگن.

اگر به باگ زدن نیازی نبود میتونستید با ماشین بیاید و اگر هم mice بگیرید سواستفاده نشه فکر کنم نیاز گفتن نیست خودتون بیشتر بدونین که اگر هم ماشیینی نبود همه ماشین های hq رو بوردن و موتور برای شما هست شخصی پشت متور باید g کنه اگر شخص نبود برای گرفتن mice باید afk شوید درسته ؟ .

در باره 3تیر شدن هم انشالله معلوم شه چون بنده با 2تیر بن شدم

یا حق

ویرایش شده توسط mrmilaad
لینک به دیدگاه

درود 

تمامیه مدارک و عدله های موجود بررسی شد. توضیحات لازم به شرح ذیل می باشد.

• مورد اول داشتن نوعی (Cheat (Aim فیلم از ادمین گرفته شد و تیم کارشناسان رسیدگی کردند و مشکلی نداشت
  • در رابطه با NRG Bug  بنده طبق مدارکی که دریافت کردم زدن چند عدد دکمه ی Up مشکلی ندارد اگر پیوسته باشد این موردِ بحث و رسیدگی است.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...