رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

afk و افزایش odometr ماشین

Rony

ارسال‌های توصیه شده

عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 

Rony.png

- توضیح کامل باگ: وقتی با ماشین دارید حرکت میکنید esc رو میزنید که afk  بشه در همین حال کیلومتر ماشین بالا میره !!! odometr  بالا میره در صورتی که afk هست

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): نیازی نیست به نظرم

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): با ماشین  درحال حرکت esc  بزنید و دوباره esc بزنید که برید تو بازی به اطلاح همون afk کنید میبینید که odometr ماشین بالامیره وقتی هم نیستید

!Washup/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باگ نیسته

در در ۱۳۹۹/۵/۲۹ در 07:38، sadra0258 گفته است:

به درد کسایی میخوره که میخوانodometre ماشینشون زیاد باشه

به چه درد میخوره ادومتر بالا باشه؟؟! کی دنباله بالا بردنه ادومتره؟?

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mahsamasoumi گفته است:

باگ نیسته

مد هست

اگه odo خیلی خیلی بالا باشه قیمتش بالاتر میشه :|

مثلا یه voodoo بود 10هزار بود odo فروخت 1میل

10000km

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

یارو turismo داشت odo ۱ ۱میلیارد بود قیمت معمولی میداد 

mahsamasoumi@ رو مسعول کردن بره تو همه گزارش باگ ها بگه باگ نیست

در 13 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

مد هست

10000km

خداییش اونو کی خریده odo 10k که زیاد نیست

!Washup/

لینک به دیدگاه

فکر کردی اون خودش ساخته اونم اسکی رفته دیگه?

حالا بگو گریه نکنه پیدا کنم عوض میکنم از رو من اسکی بره مشکلی نداره

در 8 دقیقه قبل، ZedOne گفته است:

حالا چه گیری به اون داری ؟

عکس پروفایل رو هم از @Kiya اسکی رفتی ?

هر گزارش باگی که میری نوشته "این باگ نیسته"

کپی پیست میکنه همه جا فکر کنم

!Washup/

لینک به دیدگاه

لا حَولَ ولا قُوّةَ إلاّ باللّه ؛ دنیا با همه ی عظمت و زیباییش روزی خواهد مرد. و خورشید و ستارگان با همه فروغشان تاریک خواهند شد. کوه ها با تمام بلندا و غرورشان فرو خواهند ریخت و آبی دریاها کدر شده، آبشان به جوشش در خواهد آمد و سبزی جنگلها به سرخی خواهد گرایید. چونان آهن گداخته در کوره ، در چونان هنگامه ای، آدمی مورچه ای را ماند که آب در خانه اش افتاده و او آسیمه سر در پی مأمنی می دود، می دود، می دود... و کجاست جنت المأوی؟ پلی را بین خود و بهشت خدایش مانع می بیند و این پل گاه پهن است و گاه باریک. گاه صاف است و گاه پیچاپیچ. گاه تیز و گاه لغزان. اعمال ما در این دنیا، کم و کیف ما آن را معین می کند. برای حکام جور چونان تار مو باریک است و لغزان و لغزان و لغزان.

امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.

«یا ایّها الّذین امَنوا امِنوا». به شما قول می دهم چنانچه با همان نیات روزهای نخستین قیام شمشیر بزنید پیروزید و بر دشمن مزور غلبه می کنید. در میان شما هستند کسانی که احیانا قصد تسلیم دارند. من بیعتم را از ایشان بر می دارم و اتمام حجت می کنم تزویر به شما امان می دهد تا مقاومتتان را بشکند. پس از غلبه شک نکنید گردنتان را خواهد شکست.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

لا حَولَ ولا قُوّةَ إلاّ باللّه ؛ دنیا با همه ی عظمت و زیباییش روزی خواهد مرد. و خورشید و ستارگان با همه فروغشان تاریک خواهند شد. کوه ها با تمام بلندا و غرورشان فرو خواهند ریخت و آبی دریاها کدر شده، آبشان به جوشش در خواهد آمد و سبزی جنگلها به سرخی خواهد گرایید. چونان آهن گداخته در کوره ، در چونان هنگامه ای، آدمی مورچه ای را ماند که آب در خانه اش افتاده و او آسیمه سر در پی مأمنی می دود، می دود، می دود... و کجاست جنت المأوی؟ پلی را بین خود و بهشت خدایش مانع می بیند و این پل گاه پهن است و گاه باریک. گاه صاف است و گاه پیچاپیچ. گاه تیز و گاه لغزان. اعمال ما در این دنیا، کم و کیف ما آن را معین می کند. برای حکام جور چونان تار مو باریک است و لغزان و لغزان و لغزان.

امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.

«یا ایّها الّذین امَنوا امِنوا». به شما قول می دهم چنانچه با همان نیات روزهای نخستین قیام شمشیر بزنید پیروزید و بر دشمن مزور غلبه می کنید. در میان شما هستند کسانی که احیانا قصد تسلیم دارند. من بیعتم را از ایشان بر می دارم و اتمام حجت می کنم تزویر به شما امان می دهد تا مقاومتتان را بشکند. پس از غلبه شک نکنید گردنتان را خواهد شکست.

Wtf

!Washup/

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، mahsamasoumi گفته است:

باگ نیسته

در 17 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

مد هست

10000km

10k زیاد نیس بیشتر ی میل odo میخرن ن ۱۰k

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، sadra0258 گفته است:

10k زیاد نیس بیشتر ی میل odo میخرن ن ۱۰k

10000kmدوستان نه 10km?

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Rony گفته است:

حالا بگو گریه نکنه پیدا کنم عوض میکنم از رو من اسکی بره مشکلی نداره

حواست به حرف زدنت باشه بعد یچی گفتم نگی من شروع کردم

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۵/۲۸ در 23:09، Rony گفته است:

عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 

Rony.png

- توضیح کامل باگ: وقتی با ماشین دارید حرکت میکنید esc رو میزنید که afk  بشه در همین حال کیلومتر ماشین بالا میره !!! odometr  بالا میره در صورتی که afk هست

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): نیازی نیست به نظرم

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): با ماشین  درحال حرکت esc  بزنید و دوباره esc بزنید که برید تو بازی به اطلاح همون afk کنید میبینید که odometr ماشین بالامیره وقتی هم نیستید

خوب AFK نکن??

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...