رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رد شکایت الکی توسط کامیاب و بن شدن الکی

hossein484

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: snowman..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Matin.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام.اول در مورذ موضوع شماره یک بگم.من کامپیوتر رو داده بودم پسر خالم که بازی کنه سنش هم 8 ساله تقریبا و هرماشینی میبینه 5 6 بار دکمه سوار شدن رو میزنه و بازی باگ میشه.خلاصه درحال بازی کردن بوده ناگهان دیدم بن شد به دلیل چیت.اصن من نمیدونم این چه وضعیه که وقتی چیت نداری بن میکنن.من حاضرم کل سیستمم چک بشه اما ادمین بفهمه چیت نداشتم.اصن گیج شدم واقعا این چه وضعشه.هرطوری فک میکنم میبینم به خدا این ناعدالتی ومیگم شاید باگ بوده.لطفا رسیدگی کنید.موضوع دوم رد شکایت الکی بود که یه پست در همین موضوع بن الکی توسط متین گذاشته بودم ولی ایشون بدون هیچ تحقیقی گفتن شما توسط ادمین بات بن شدید پس چیت داشتید ولی اصلی یو سی پی رو چک نکردن.خواستار دریافت مدارک هستم و حاضرم هرکاری کنم که اثبات شه چیت نداشتم و واقعا هم نداشتم.با تشکر

• مدارک (فیلم یا عکس): f43073967.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

سلام و درود

۱. وقتی که شما در بخش مدارک اسکرین شاتی میفرستید که توسط AdmBot بن شدید قطعا بنده به Ucp مراجعه نمیکنم پس در ارسال مدارک دقت کنید.

۲. مدارک بن شما بررسی شد و تایید شد که شما از Tp hack استفاده کردید و به درستی بن شدید.

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...