رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از ادمین تازه کار | tiger

drban

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

%5B%5DaMiR_iRaNi%5B%5D.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

TiGeR..png

• توضیحات:

درود مجدد

دیروز اومدم با دوتا اکانت تو سرور . که یه اکانت رو لانچر بودم و یکیش هم رو سمپ . که این ادمین شناسایی کرده که جفت اکانت در سرور با آی پی من هستش و اومدن رو اکانتی که با لانچر بودم goto کرده و گفته بیا رو اون یکی اکانت . اومدم و درخواست چک pc کرد و به محض اینکه در خواست کرد اکانت و رمز برنامه رو بهش دادم که بیاد چک کنه .

البته بگم اگه چیت داشتم به هیچ عنوان به این ادمین اجازه چک زدن pc نمیدادم . چون چیت نداشتم .باهاش همکاری کردم 

اومده تو سیستم و کلی گشته و تو سطل آشغال که فایل هایی حذف میشه میره اونجا . و چندتا مود و فایل نصب بازی قبلیم و fps و اینا که مال قبل بوده و بازیم کلا خراب شده بوده و دوباره نصب کرده بودمش ، دوتا مود از پا افتاده هم پیدا کرده و فایل ها رو بک داده . و خودش هم دیده که این فایل ها برنگشته تو محل نصب بازی جدیدم و گفته که باید بن بشی . گفتم اگه من این چیت ها رو دارم بیا تو بازی f12 بزن اگه آن شد بن بده و اومد تست هم کرد ولی ان نشد

به هر حال من که چیت نداشتم اگه داشته باشم بازم یه اکانتم رو لانچر انلاین بوده و تو سرور بودم .که خوده لانچر ذحمتشو میکشه و چیت ها رو غیر فعال میکنه . بازم میگم بازیم پاک پاک بوده .و بهش گفتم یه ادمین کار بلدتر بیار تا pc چک بزنه .که زد بن داد

توضیحات کامل تو عکس زیر هست

.

در ضمن برای دومین بار دارم وقت میزارم واسه پست گذاشتن. که سری اول ناظم ها رد کردن و دلیل رد شدن پست هم معلوم نشده چی بوده

• مدارک (فیلم یا عکس):f13467659.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

سلام و درود

طبق مدارک ارسالی در سطل زباله سیستم شما چند فایل غیر مجاز از جمله Keyboard recorder رویت شده.

نمونه‌هایی از مودهای غیرمجاز:

- نگه‌داشتن یک دکمه و یا روش های مشابه جهت جلوگیری از Kick شدن از سرور هنگام AFK جهت افزایش ساعات بازی کرده و یا انجام خودکار شغل‌ها (autoclicker و... )

شما مجاز به استفاده از آنها و یا حتی داشتن آنها در سیستم خود نیستید. (مجازات: 30 روز محرومیت)

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...