رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

آرساکیا گیم: از بروز نبودن تا نداشتن انگیزه برای بازی کردن

ارسال‌های توصیه شده

با سلام 

به صورت کلی میخوام جدی ترین مشکلات آرساکیا رو در این تاپیک بررسی کنم.

1: پیگیری مهاجرت جدی به گیم های بهتر و بروز تر: سمپ دیگه  خیلی قدیمی  و تکراری شده و همین روزاست که عمرش تموم بشه آرساکیا پتانسیل خیلی بالایی برای موفقیت در گیم های روز دنیا رو داره مثل GTA V , CS:GO Minceraft RobLox و...  باز هم میگم آرساکیا با انجمن و مدیران خوبی که داره پتانسیل زیادی برای موفقیت شدن در گیم های دیگه هم داره من نمیگم سرور سمپ پاک بشه فقط به صورت جدی این مسئله رو پیگیری کنید.

2: سرمایه گذاری برای تبلیغ آرساکیا گیم در استریم های ایرانی / ویدیو ها: با یه سرمایه گذاری و حمایت مالی از استریمر و یا اسپانسر شدن با پولی اندک میشه که آرساکیا رو بر روی سرویس های استریم ببینیم و استریمر های معروف هم استریم بکنن. البته باز هم مربوط میشه به نکته اولی که گفتم که استریمری که سیستمش انقدر قویه که میتونه بره سراغ gta v چرا سمپی که از رده خارج شده رو بازی بکنه؟ حالا شاید با حمایت مالی و اسپانسری یکم بازی بکنه.

3: سرنوشت آپدیت ها مخصوصا AGSA & PYL: @Mohny  سر نوشت PYL  & AGSA چیشد؟ آیا در کار هست، نیست نمیاد، میاد اگر میاد کی میاد حدودا چون همونطور که بالا گفتم سمپ قدیمی و تکراری شده :| نکته عجیب اینجاست که دلیل هاید شدن تاپیک AGSA & PYL چه چیزی بوده؟ فحاشی یا چیز دیگری 

4: نداشتن انگیزه و کار: بعد از یک مدت سرور کاملا تکراری میشه و دیگه انگیزه ای برای بازی کردن نداره کسی، اکثر بازیکنا هم میگن اگر یک سیستم قوی داشته باشن میرن سراغ gta V . 

در کل خلاصه میشه به سمپ قدیمی و تکراری شده، سرنوشت آپدیت ها و خسته شدن و نداشتن انگیزه برای فعالیت بعد از یک مدت و سرمایه گذاری برای تبلیغات در استریم و یوتیوبر ها. 

با احترام و باتشکر.

• دوست دارم که 3
  • مرسی 1

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

❤️

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

لینک به دیدگاه

الان یکی از مشکلات اصلی سرور تیم ادمینی هست، بعضی از ادمین ها واقعا الکی ادمین شدن. طرف 4 بار Ad/ الکی داده بار 5 ام کیک شده، قبول! ادمین ندیده ولی 1 بار 2 بار نه 4 بار! 

یا هاستر ها، هر کاری بخوان میکنن تا هم چیزی بهشون میگی میگن پول دادیم.

منِ FBI منِ پلیر وقتی این چیزا رو میبینم واقعا خسته میشم از سرور. 

آپدیت هم نیومد مهم نیس ولی این یکی رو درست کنین خواهشن 

@Ali @Meli @LearninG @Original @83mehrdad83

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، AbbasMZ گفته است:

الان یکی از مشکلات اصلی سرور تیم ادمینی هست، بعضی از ادمین ها واقعا الکی ادمین شدن. طرف 4 بار Ad/ الکی داده بار 5 ام کیک شده، قبول! ادمین ندیده ولی 1 بار 2 بار نه 4 بار! 

کاملا موافقم و  زمانی که در دپارتمنت بودم وقتی هاستر ها وانتد میگرفتن مشکل ایجاد میشد تلپورت میکردن وانتد پاک میکردن

Originall.png

لینک به دیدگاه

بیاید Grand Theft Auto V رو در ایران بررسی کنیم:

1. برای خرید بازی حدوداً دویست هزارتومان باید پرداخت کنید.
  2. برای دانلود بازی باید یک فیلترشکن خریداری کنید چون با فیلترشکن رایگان سرعت به شدت پایین میاد.
  3. تقریباً 80 گیگابایت باید دانلود کنید. (آپدیت ها رو حساب نکردم)
  4. برای وصل شدن به سرور اصلیِ بازی با هر سرعتی کمِ کم 7 دقیقه طول میده. (Loading بازیرو هم که خودتون خبر دارید)
  5. اگر FiveM رو بخواید نصب کنید حدود یک گیگابایت (اگر اشتباه نکنم) باید دانلود کنید.
  6. لگ بسیار زیاد (کیفیت بازی هم که خوب هست و اگر لگ باشید ماشینای مردم هی عقب جلو میشن و خیلـــــی رو مخه)
  7. بسیاری از افراد در همین سمپ FPS زیرِ 30 دارن و قطعاً نمیتونن بازی رو نصب کنن و سیستمشون نمیکشه.

موفق باشید.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

درس مث من که تایمم روزی 12 ساعت بود الان 1 ساعت هم نمیام بازی کنم.

یجورایی خسته شدم همه چی تکراری شده.

اگه میخوان آپدیت بدن نباید جمع کنن با هم بدن، تیکه تیکه یدونه یدونه آپدیت بدن مثلا یه آپدیت بدن یه مود اضافه شه تا یکم جا بیفته عادی شه بعد آپدیت بدن دوباره نه اینکه بخوان همه مشکلات رو تویه 1 آپدیت درست کنن اونم معلوم نیست کی بیاد ک باعث خستگی پلیر بشه

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Kiya گفته است:

درس مث من که تایمم روزی 12 ساعت بود الان 1 ساعت هم نمیام بازی کنم.

یجورایی خسته شدم همه چی تکراری شده.

اگه میخوان آپدیت بدن نباید جمع کنن با هم بدن، تیکه تیکه یدونه یدونه آپدیت بدن مثلا یه آپدیت بدن یه مود اضافه شه تا یکم جا بیفته عادی شه بعد آپدیت بدن دوباره نه اینکه بخوان همه مشکلات رو تویه 1 آپدیت درست کنن اونم معلوم نیست کی بیاد ک باعث خستگی پلیر بشه

منم مثل تو دقیقا شدم یک ساعت هم نمیام دیگه بازی کنم

Originall.png

لینک به دیدگاه

بزار اینطوری بهت بگم اپدیت و اوردن هر مود و اسکین و قابلیت ها زمان میبره . پول میخواد . برنامه نویس میخواد . قوی کردن سرور میخواد . پس زمان میخواد 

بازی تنها مشکلش هاستر ها هستن که نمیشه حریفشون شد از نظر من چند تا هاستر درست حسابی سرور کم داره 

من الان خودم خیلی وقته که دارم از این لیدر از اون ادمین میشنوم که میگن اپدیت قرار خیلی زود بیاد ولی کی خدا میدونه؟

حالا ای کاش بگن تو اپدیت قرار چی اضافه شه ؟

ویرایش شده توسط Mohammaddt1
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، iJavad گفته است:

بیاید Grand Theft Auto V رو در ایران بررسی کنیم:

1. برای خرید بازی حدوداً دویست هزارتومان باید پرداخت کنید.
  2. برای دانلود بازی باید یک فیلترشکن خریداری کنید چون با فیلترشکن رایگان سرعت به شدت پایین میاد.
  3. تقریباً 80 گیگابایت باید دانلود کنید. (آپدیت ها رو حساب نکردم)
  4. برای وصل شدن به سرور اصلیِ بازی با هر سرعتی کمِ کم 7 دقیقه طول میده. (Loading بازیرو هم که خودتون خبر دارید)
  5. اگر FiveM رو بخواید نصب کنید حدود یک گیگابایت (اگر اشتباه نکنم) باید دانلود کنید.
  6. لگ بسیار زیاد (کیفیت بازی هم که خوب هست و اگر لگ باشید ماشینای مردم هی عقب جلو میشن و خیلـــــی رو مخه)
  7. بسیاری از افراد در همین سمپ FPS زیرِ 30 دارن و قطعاً نمیتونن بازی رو نصب کنن و سیستمشون نمیکشه.

موفق باشید.

بعضیاش درست بود ولی بعضیاش نه.

1.همین چند ماه پیش بود که بازی مدت کوتاه رایگان شد که بیشتر مردم جهان نسبت به اضافه کردنش به اکانت اپیک گیمزشون اقدام کردن.(البته اونایی که اضافه نکردن مجبورن بخرن)

2.با DNSراحت میتونی بدون افت سرعت اینترنت و یا دوبرابر شدن حجم دانلود،بازی رو دانلود کنیم.

3.این درسته حجمش بالاست و بخاطر همین خودم حجمش رو ندارم بدم واسه دانلودش.

4و5و6و7هم کاملا درسته.

ولی خب بجز GTA Vبازی های دیگه هم هست که میتونن توش فعالیت کنن مثل CS:GO .کانتر1.6.ماینکرافت.Rustو بعضی بازی ها که کرک انلاینش هم منتشر شده

• دوست دارم که 1

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

ماینکرفت هم که اکثراً مهارتی ندارن و شاید به 20 نفر برسه، در بازی Rust Legacy هم انواعِ چیت ها ریخته که باز دوباره باید منتظرِ AG:Rust باشیم که خودش 6 سال زمان میبره =))

@83mehrdad83

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Original گفته است:

با سلام 

1: پیگیری مهاجرت جدی به گیم های بهتر و بروز تر: سمپ دیگه  خیلی قدیمی  و تکراری شده و همین روزاست که عمرش تموم بشه آرساکیا پتانسیل خیلی بالایی برای موفقیت در گیم های روز دنیا رو داره مثل GTA V , CS:GO Minceraft RobLox و...  باز هم میگم آرساکیا با انجمن و مدیران خوبی که داره پتانسیل زیادی برای موفقیت شدن در گیم های دیگه هم داره من نمیگم سرور سمپ پاک بشه فقط به صورت جدی این مسئله رو پیگیری کنید.

2: سرمایه گذاری برای تبلیغ آرساکیا گیم در استریم های ایرانی / ویدیو ها: با یه سرمایه گذاری و حمایت مالی از استریمر و یا اسپانسر شدن با پولی اندک میشه که آرساکیا رو بر روی سرویس های استریم ببینیم و استریمر های معروف هم استریم بکنن. البته باز هم مربوط میشه به نکته اولی که گفتم که استریمری که سیستمش انقدر قویه که میتونه بره سراغ gta v چرا سمپی که از رده خارج شده رو بازی بکنه؟ حالا شاید با حمایت مالی و اسپانسری یکم بازی بکنه.

3: سرنوشت آپدیت ها مخصوصا AGSA & PYL: @Mohny  سر نوشت PYL  & AGSA چیشد؟ آیا در کار هست، نیست نمیاد، میاد اگر میاد کی میاد حدودا چون همونطور که بالا گفتم سمپ قدیمی و تکراری شده :| نکته عجیب اینجاست که دلیل هاید شدن تاپیک AGSA & PYL چه چیزی بوده؟ فحاشی یا چیز دیگری 

4: نداشتن انگیزه و کار: بعد از یک مدت سرور کاملا تکراری میشه و دیگه انگیزه ای برای بازی کردن نداره کسی، اکثر بازیکنا هم میگن اگر یک سیستم قوی داشته باشن میرن سراغ gta V . 

در کل خلاصه میشه به سمپ قدیمی و تکراری شده، سرنوشت آپدیت ها و خسته شدن و نداشتن انگیزه برای فعالیت بعد از یک مدت و سرمایه گذاری برای تبلیغات در استریم و یوتیوبر ها. 

با احترام و باتشکر.

نظر شخصی من اینه که (من با cj بزرگ شدم دست از این مپ برنمیدارم حالا شده باشه جی تی ای 6 بیاد که اونو بازی میکنم نمیگم نمیکنم اما در اخر به همون جی تی ساناندرسون خودم برمیگردم )

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AbbasMZ گفته است:

یکی مثل father  هم فشار میخوره الکی وارن میده  ( به @Ali پیام دادم در شخصی ) هنوز نگاه نکرده 

در 2 دقیقه قبل، iJavad گفته است:

داداش GTA 6 برا PS4 هم نمیاد چُسی نیا،

PS5 به بالا که اونم حداقل 15،000،000 قیمتش هست.

?قیمت مشکلی نداره 

جی تی ای سان اندرسون یه چیز دیگست?

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ZedOne گفته است:

من جی تی ای همون 2 روز که رایگان شد اکانت رو درست کردم بازی رو هم دان کردم فعلا سیستم نمکشه بعدا

شاید باورتون نشه اما من 1 هفته قبل تر ازاینکه رایگان بشه خریدمش.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mohammaddt1 گفته است:

زار اینطوری بهت بگم اپدیت و اوردن هر مود و اسکین و قابلیت ها زمان میبره . پول میخواد . برنامه نویس میخواد . قوی کردن سرور میخواد . پس زمان میخواد 

بازی تنها مشکلش هاستر ها هستن که نمیشه حریفشون شد از نظر من چند تا هاستر درست حسابی سرور کم داره 

من الان خودم خیلی وقته که دارم از این لیدر از اون ادمین میشنوم که میگن اپدیت قرار خیلی زود بیاد ولی کی خدا میدونه؟

2 - 3 سال هست که این آپدیت ها در چرخه انتشار هستن و متاسفانه خبر های جدیدی ازش داده نمیشه، شایعه هایی که تا قبل از تابستون و تا 3 روز دیگه اینا میاد هم اومده ولی هیچکدوم رسمی و معتبر نیست همین PYL & AGSA قرار بوده تابستون دوسال پیش بیاد و هنوز منتشر نشده متاسفانه

در ۱ ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

ولی خب بجز GTA Vبازی های دیگه هم هست که میتونن توش فعالیت کنن مثل CS:GO .کانتر1.6.ماینکرافت.Rustو بعضی بازی ها که کرک انلاینش هم منتشر شده

صحیح

در 1 ساعت قبل، iJavad گفته است:
  • برای خرید بازی حدوداً دویست هزارتومان باید پرداخت کنید.
  • برای دانلود بازی باید یک فیلترشکن خریداری کنید چون با فیلترشکن رایگان سرعت به شدت پایین میاد.
  • تقریباً 80 گیگابایت باید دانلود کنید. (آپدیت ها رو حساب نکردم)
  • برای وصل شدن به سرور اصلیِ بازی با هر سرعتی کمِ کم 7 دقیقه طول میده. (Loading بازیرو هم که خودتون خبر دارید)
  • اگر FiveM رو بخواید نصب کنید حدود یک گیگابایت (اگر اشتباه نکنم) باید دانلود کنید.
  • لگ بسیار زیاد (کیفیت بازی هم که خوب هست و اگر لگ باشید ماشینای مردم هی عقب جلو میشن و خیلـــــی رو مخه)
  • بسیاری از افراد در همین سمپ FPS زیرِ 30 دارن و قطعاً نمیتونن بازی رو نصب کنن و سیستمشون نمیکشه.

سرور سمپ فعلی نیازی نیست پاک بشه، کسایی که سیستمشون میکشه و شرایطش رو دارن میتونن برن gta v یا FiveM آرساکیا و کسایی که شرایط و سیستم کافی رو ندارن در سرور سمپ بازی کنن. هرچند موفقیت در Gta V Online و FiveM فکر میکنم سخت تر از سمپ باشه. ( من خودم سیستمی ندارم که بتونم Gta V بریزم البته) و مسئول و سرپرست و ادمین های این دو سرور قطعا  باید جدا باشن. 

و موردی که کسی بهش اشاره نکرد این بود متشکر میشیم نظرتونو در مورد این مورد هم بگین:

در 11 ساعت قبل، Original گفته است:

2: سرمایه گذاری برای تبلیغ آرساکیا گیم در استریم های ایرانی / ویدیو ها:

Originall.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Original گفته است:

با سلام 

با احترام و باتشکر.

سلام و درود

دمت گرم حرف دلمونو زدی ما دیگه خسته شدیم از این همه یکنواختی چند ماه پیش گفتن چن هفته دیه میاد الان که چند ماه شده میگن بزودی میاد

این دفعه هم که تاپیک PYL رو پاک کردن 

نظر من اینه که سرور دیگه دل علی رو زده و از سرور خسته شده و میخاد کارشو تموم کنه

منی که سیستمم ضعیفه بهترین بازی که میشکه همین سمپ و سرور ارساکیا هستش و بازی دیگه ای روش نمیکشه

خوب تکلیف ما چی میشه :(

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، WaTchDogs گفته است:

سان اندرسون

Really Pashmam

• هاها 3

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AMiREpiCure گفته است:

سلام و درود

دمت گرم حرف دلمونو زدی ما دیگه خسته شدیم از این همه یکنواختی چند ماه پیش گفتن چن هفته دیه میاد الان که چند ماه شده میگن بزودی میاد

این دفعه هم که تاپیک PYL رو پاک کردن 

نظر من اینه که سرور دیگه دل علی رو زده و از سرور خسته شده و میخاد کارشو تموم کنه

منی که سیستمم ضعیفه بهترین بازی که میشکه همین سمپ و سرور ارساکیا هستش و بازی دیگه ای روش نمیکشه

خوب تکلیف ما چی میشه :(

مگه الکی هزینه پای سرور رفته همین جوری که سرور پاک نمیکنن 

همین سایت ارساکیا برای اینکه رنک ۱ گوگل باشه ماهی ۷۰۰ هزار تومان پاش میره یا بیشتر .

پول برنامه نویس ها 

پول نگهداری سرور 

پول پرسنل های سرور که هر روز انلاینن اینا همه پول هست

اینکه میگی سرور دل علی زده  نگهداری سرور سخته و اینکه هیچکس علی حمایت مالی نمیکنه و همین خرید های گلدی که از سرور میشه  شاید تونسته سرور سرپا نگهداره و اکثرا از جیب خودش زده علی 

تازه الان سرور داره امار ۵۵۰ پلیر ثابت خودش میزنه

سخت میشه از سروری دل کند که این همه زحمت و پول پاش رفته

@Ali 

ویرایش شده توسط Mohammaddt1
لینک به دیدگاه

نقد و بررسی کامل دیر اومدن اپدیت از زبان @83mehrdad83:

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Mohammaddt1 گفته است:

مگه الکی هزینه پای سرور رفته همین جوری که سرور پاک نمیکنن 

همین سایت ارساکیا برای اینکه رنک ۱ گوگل باشه ماهی ۷۰۰ هزار تومان پاش میره یا بیشتر .

پول برنامه نویس ها 

پول نگهداری سرور 

پول پرسنل های سرور که هر روز انلاینن اینا همه پول هست

اینکه میگی سرور دل علی زده  نگهداری سرور سخته و اینکه هیچکس علی حمایت مالی نمیکنه و همین خرید های گلدی که از سرور میشه  شاید تونسته سرور سرپا نگهداره و اکثرا از جیب خودش زده علی 

تازه الان سرور داره امار ۵۵۰ پلیر ثابت خودش میزنه

سخت میشه از سروری دل کند که این همه زحمت و پول پاش رفته

@Ali 

در 16 ساعت قبل، Original گفته است:

سرور سمپ فعلی نیازی نیست پاک بشه، کسایی که سیستمشون میکشه و شرایطش رو دارن میتونن برن gta v یا FiveM آرساکیا و کسایی که شرایط و سیستم کافی رو ندارن در سرور سمپ بازی کنن.

Originall.png

لینک به دیدگاه

سلام، 

نکته ای که از دیدتون پنهان موند این بود که آرساکیا به صورت شخصی اداره میشه و این یعنی اسپانسر   بهره مند نیست!!

مجموعه هایی که گفتید همه اسپانسر دارن و آرساکیا به صورت شخصی اداره میشه و هزینه های اون پای Ali Assassin هستش و در نتیجه 

آپدیت برنامه نویس میخواد برنامه نویس هزینه داره و میشه گفت با درامدی که آرساکیا داره اینا باهم اوکی میشه اما سوده خیلی جالبی برای مدیریت نداره با این وجود

راهی که آرساکیا انتخاب کرده برای کم کردن هزینه اضافه شدن موضوع تبلیغ برای ادمینی که میشه گفت تا حدودی این موضوع رو حل میکنه 

اما بازم ی سری مشکلات هست 

درباره دوستانی که گفتند ما اگه سیستمشو هم داشتیم بازی نمیکردین به دلایل X و Y باید خدمتتون بگم که شما داری اشتباه میکنی

مطلب بعدی اینکه Ali اومد موقعی که هنوز کار3.5.0 تموم نشده پروژه Android رو شروع کرد، اینکار خیلی اوکیه و جذب پلیر خیلی خیلی زیادی داره اما اما دقیقا موقعی که پلیر ها چند ماه منتظر آپدیتن وعده یک آپدیت دیگه داده میشه! این موضوع باعث میشه افرادی که خیلی دلشون رو به آپدیت خوش کرده بودن و منتظرش بودن یک مقداری اذیت بشن  در کل به عنوان پیشنهاد این مسئله مطرح میشه:

@Ali

آپدیت هارو به صورت ماهانه یا 2 ماه ارائه بدید (میدونم اینکار برای شما برنانه نویسا اذیت کنندس و دوست دارید کارو یک جا کامل تموم کنید اما اینکار باعث راضی شدن پلیر ها میشه)

از مراحل پیشرفت آپدیت ها خبر بزارید و پلیر هارو تحریک کنید

بعد از اومدن نسخه اندروید تبلیغات انبوه انجام بدید

آرزوی موفقیت❤

• مرسی 1

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

منم موافقم 

اکثرا با این اپدیت های ماهانه موافقم 

دیگه بازی سمپ نیست

ما داریم لانچر پلی میدیم این کاملا از سمپ جدا است 

سرور ارساکیا با این لانچر و هدف هایی که داره میتونه موفق بشه و به سود دهی برسه

@Ali

موفق باشی

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۵/۲۹ در 00:39، Mohammaddt1 گفته است:

منم موافقم 

اکثرا با این اپدیت های ماهانه موافقم 

دیگه بازی سمپ نیست

ما داریم لانچر پلی میدیم این کاملا از سمپ جدا است 

سرور ارساکیا با این لانچر و هدف هایی که داره میتونه موفق بشه و به سود دهی برسه

@Ali

موفق باشی

لانچر هنوز از سمپ جدا نیست?

اونی که جدا هست AG:SAهستش که هنوز نیومده و در حال ساخت هست?

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...