رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

آرساکیا گیم: از بروز نبودن تا نداشتن انگیزه برای بازی کردن

ارسال‌های توصیه شده

در در ۱۳۹۹/۵/۳۱ در 01:20، Panahi گفته است:

کاملا صحیح.

یه چند کلمه اضافه کنم.

تو آرساکیا برای کسب درآمد هیچ فرصتی فراهم نیست. Fish و ... هم جواب نمیده. کلا باید سیستم های جدیدی طراحی بشه. مثل شرکت و کارخانه و بورس و.. واقعا دیگه نا نداریم ماهی بگیریم :|

حرف واقعا بامزه و خوبی بود این گزینه ها خیلی میتونه به سرور کمک کنه و شهرتش رو بیشتر کنه برای شرکت فکر میکنم GTA V هم تا حدودی رفته و اگر قابلیت خرید کارخانه باشه بسیار عالی میشه و حالا چجور؟

1_کارخانه مواد مخدر که قابلیت جا به جایی Drugs رو توی ماشینو اینا هم بده چون خیلی زشته Drugs فقط دست بازیکن باشه و یه موجودی Drugsها تمام تصور پلیر از Drugs باشه منم خودم Fbi هستم و پلیری رو میبینم که Drugs  داره ولی فراری نیمتونه کنه و نمیتونه قایم کنه واقعا بدم میاد یکم جدال باید بین پلیس و مردم پیش بیاد تا ماموریت های مختلفی پیش بیاد کد نویسی سختی هم نیست این کار  اما اینکه Drugs بشه توی ماشین گذاشت یا قابلیت جا به جایی باشه سخته و بامزه و خیلی عالی میشه!

2_ کارخانه ماشین سازی های مختلف  برای مثال یه تابلو با قیمت های روزانه  وجود داشته باشه  که قیمت ساخت مواد ماشین برای کارخونه دارا و  کارکنان کارخونه نشون بده و کارخونه بتونه با قیمت بهتری ماشینشو عرضه کنه و رقابت همینجور زیاد بشه توی بازی (شهرت هر بازی رو رقابت کاربران بالا میبره اگر شما الان سرورتون رو راحت پول میزاشتید بدست بیارن الان هیچکس توی سرور نبود) ولی خداروشکر سیاست خوبی رو پیش گرفتین و داشتم میگفتم درباره سیستم کارخونه ماشین سازی  همین دیگه حوصله توضیح بیشتر ندارم نصف شبی اما میتونم خیلی کمک کنم درباره گفتن همه اینها و CMD هاشون

3_وارد کردن  Celebrity سلبریتی ها در بازی افراد مشهور بزاریم کسایی که خونه هاشون بالا شهره  فیلم سازی کنن  و.....و یکم بازی  رو بامزه کنیم 

4_ قابلیت تظاهرات و شورش در شهر با نظم کامل 

5_ سختگیری بیشتر روی فرهنگ رانندگی در بازی ( با Infernus 200km سرعت نگیرن و صدای مردم بالا نیاد) خیلی کارا میشه کرد دنیای بزرگی رو به روتونه و حریفی فعلا ندارید پس خیلی زود و خوب گسترده کنید ArSaCia رو چون کار های زیادی کردین و کار های نکرده زیادی هم دارین  و اینکه علی گرامی از فرصتی که Meli بهت داده استفاده کن  چون داره برای مدیریت سرورت تلاش میکنه و تو کمتر آنلاین میشی و اون کمکت میکنه. بهتره حضور ملی توی سرورو هدر ندی و  یه پیشرفت خیلی عالی توی سرور رقم بزنی چون میدونم میتونین توی این سال ها بی وقفه تلاش کردین پس امیدواریم همه اپدیت هایی رو ببینیم که هیچ جا نبوده دیگه همه خسته شدن حدودی از Jobs های تکراری که آدم میبینشون عوووقش میگیره 

#پیشرفت_بزرگ

@Meli @Ali

ویرایش شده توسط Elii

با کوچک کردن دیگران هیچکس بزرگ نخواهد شد

Elnaz.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۳۹۹/۶/۸ در 04:06، Elii گفته است:

حرف واقعا بامزه و خوبی بود این گزینه ها خیلی میتونه به سرور کمک کنه و شهرتش رو بیشتر کنه برای شرکت فکر میکنم GTA V هم تا حدودی رفته و اگر قابلیت خرید کارخانه باشه بسیار عالی میشه و حالا چجور؟

1_کارخانه مواد مخدر که قابلیت جا به جایی Drugs رو توی ماشینو اینا هم بده چون خیلی زشته Drugs فقط دست بازیکن باشه و یه موجودی Drugsها تمام تصور پلیر از Drugs باشه منم خودم Fbi هستم و پلیری رو میبینم که Drugs  داره ولی فراری نیمتونه کنه و نمیتونه قایم کنه واقعا بدم میاد یکم جدال باید بین پلیس و مردم پیش بیاد تا ماموریت های مختلفی پیش بیاد کد نویسی سختی هم نیست این کار  اما اینکه Drugs بشه توی ماشین گذاشت یا قابلیت جا به جایی باشه سخته و بامزه و خیلی عالی میشه!

2_ کارخانه ماشین سازی های مختلف  برای مثال یه تابلو با قیمت های روزانه  وجود داشته باشه  که قیمت ساخت مواد ماشین برای کارخونه دارا و  کارکنان کارخونه نشون بده و کارخونه بتونه با قیمت بهتری ماشینشو عرضه کنه و رقابت همینجور زیاد بشه توی بازی (شهرت هر بازی رو رقابت کاربران بالا میبره اگر شما الان سرورتون رو راحت پول میزاشتید بدست بیارن الان هیچکس توی سرور نبود) ولی خداروشکر سیاست خوبی رو پیش گرفتین و داشتم میگفتم درباره سیستم کارخونه ماشین سازی  همین دیگه حوصله توضیح بیشتر ندارم نصف شبی اما میتونم خیلی کمک کنم درباره گفتن همه اینها و CMD هاشون

3_وارد کردن  Celebrity سلبریتی ها در بازی افراد مشهور بزاریم کسایی که خونه هاشون بالا شهره  فیلم سازی کنن  و.....و یکم بازی  رو بامزه کنیم 

5_ سختگیری بیشتر روی فرهنگ رانندگی در بازی ( با Infernus 200km سرعت نگیرن و صدای مردم بالا نیاد) خیلی کارا میشه کرد دنیای بزرگی رو به روتونه و حریفی فعلا ندارید پس خیلی زود و خوب گسترده کنید ArSaCia رو چون کار های زیادی کردین و کار های نکرده زیادی هم دارین  و اینکه علی گرامی از فرصتی که Meli بهت داده استفاده کن  چون داره برای مدیریت سرورت تلاش میکنه و تو کمتر آنلاین میشی و اون کمکت میکنه. بهتره حضور ملی توی سرورو هدر ندی و  یه پیشرفت خیلی عالی توی سرور رقم بزنی چون میدونم میتونین توی این سال ها بی وقفه تلاش کردین پس امیدواریم همه اپدیت هایی رو ببینیم که هیچ جا نبوده دیگه همه خسته شدن حدودی از Jobs های تکراری که آدم میبینشون عوووقش میگیره 

#پیشرفت_بزرگ

@Meli @Ali

سلام و درود?

پیشنهاد جالب و باحالی بود امیدوارم علی و مانی ببینند?

با تشکر موفق باشید?

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۶/۸ در 04:06، Elii گفته است:

تمامی قسمتاش عالی بود بخصوص اون قسمت کارخانه مواد

واینکه مواد نباید توجیب باشه!

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

🥸🫵Wolf.png                               

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، TopWinston گفته است:

تمامی قسمتاش عالی بود بخصوص اون قسمت کارخانه مواد

واینکه مواد نباید توجیب باشه!

خیلی کارا میشه کرد و ما هنوز اول کاریم اگه مثلا بشه شرکت خرید و بجای بیز های حوصله سر بر خیلی پیشرفت های دیگه رو رقم زد ولی تلاش زیادی برای سازنده و ملی میخواد که ایشالله به زودی شاهدش میشیم?

با کوچک کردن دیگران هیچکس بزرگ نخواهد شد

Elnaz.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Elii گفته است:

خیلی کارا میشه کرد و ما هنوز اول کاریم اگه مثلا بشه شرکت خرید و بجای بیز های حوصله سر بر خیلی پیشرفت های دیگه رو رقم زد ولی تلاش زیادی برای سازنده و ملی میخواد که ایشالله به زودی شاهدش میشیم?

امیدوارم!

ویرایش شده توسط TopWinston

🥸🫵Wolf.png                               

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، AMiREpiCure گفته است:

بله تابستون هم تموم شد و فکر کنم که اپدیت تابستونه یا تو زمستون میاد یا تابستون سال 1600

به احتمال 99% گزینه 2 ? البته تجربه 5 ساله ی ما اینو میگه

خـــــــMamadـــــــان

MohammadReza.png

<<<< In Memory Of Old Friends >>>>

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۵/۲۷ در 11:54، Original گفته است:

: نداشتن انگیزه و کار: بعد از یک مدت سرور کاملا تکراری میشه و دیگه انگیزه ای برای بازی کردن نداره کسی، اکثر بازیکنا هم میگن اگر یک سیستم قوی داشته باشن میرن سراغ gta V . 

من هم همینو میگم :| 

اما سیستم قوی ندارم 

.

من با اینکه لول 14 هستم . بازی برام تکراری شده و شرایط مالی خریدن اکانت پرینیوم را ندارم . ماشین دستم میمنونه نمیتونم بفروشم به جاش میررم ی اکانت دیگه میسازم . 

اصلا ی خرده چیزا برهم ریخته .

هرروز دارم با تمامی تلاشم سرور را در شبکه های اجتماعی پخش میکنم . 

اما مثل اینکه کسی باور نداره .

من با رفرال پلیر smart اومدم .بهم گفت میخوام بای بدم و سرور تکراری شده . که به 3 روزی هست که بای داده .  . نمیدونم اخیرا اتاقای عجیبی افتاده . منظورم سرور نیست . 

ملته !  دلار دیگه از حدش رفت بالا . 

سکه :|:|:|

بسیاری از سایت ها فیلتر یا تحریمن .

شرایط مالی حتی برای خود علی هم که نیست تا بتونه سرور را ارتقا بده . 

هرروز دارم میفهمم که بعضیا میگن تو این 3 سال یهو از زدگی زده شدیم و بمیریم و بریم جهنم بهتره اینه که این مشکلات را کمتر کنیم . 

اتفاقایی که تو این دوران واسم افتاد : پدربزرگم {بابای مامانم }بر اثر سرطان ریه فوت کردن?? / مادربزرگم {مامان بابام } سکته قلبی کردن . کرونا به جون فامیلامون با اینکه قرنطینه بودن افتاد . 

وضعیت مالیمون به شدت افت کرد .لقمه گوشت هم حتی بازم گرونه اصلا پیا نمیشه . بابام که پرستاره مجبورش کردن در بخش کرونا باشه . {خداروشکر مبتلا نشدیم 

یزد هم که هستیم با اینکه پاییزه اما هوا بسیار گرمه :|

مشکلات شخصی خودم

مانیتورم سوخته دارم با تلویزیون پلی میدم ? آرزوی داشتن موبایل در دلمان ماند . :|  مادربورد جدید نخریدم . از درسام اخیرا عقب افتادم 

و ....

• ناراحت 1

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در 11 ساعت قبل، Panahi گفته است:

همه ما این روزا گرفتاریم.

یکی از یکی بیشتر گیر و گرفتاری داره.

عجیبه ها :| تو 2 ساعت در 3 تاپیک به من  نقل قول کردی :|  :| 

خوب باز هم بگذریم 

واقعاا ؟؟؟؟ 

panahi : آره

خوب جوابتو پیشگویی  کردم پیام نده :)

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Panahi گفته است:

خوب چیه مگه نقل قول کردن هم جرمه؟

:|

از 4 جا فقط روی من نقل قول کردی که ?

الانم از اونور کردی شد 5 تا :| برم نگاه کنم چی نوشتی

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام 

باتوجه به اینکه تیم ما درگیر ساختن agsamp بوده یکسری مشکلاتی بوجود آورده بود که نتوانستیم آپدیت هایی داشته باشیم 

زین پس بیشتر آپدیت خواهیم داشت

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

انشالله با اعمال شدن تمامی این اپدیت ها تنوع بزرگی در بازی ایجاد بشه و چند ساله دیگه هم سرمونو گردم کنه?

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

@Original عزیز، برادر با پیشنهادت موافقم اما باید بگم قبلاً پیگیری شده و نتایجش رو بهت میگم:

نقل قول

1. فعلاً برنامه ای برای فراتر رفتن از SA-MP در دستور کار نیست.

2. صحبت شده ولی تصمیم جدی گرفته نشده (به نتیجه نرسیده).

3. بلاتکلیف

4. ---

+

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد.‬‎

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز:

با پیشنهاد شما موافق ام, ممنون بابت وقتی که برای Topic گذاشتید.

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما (+) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهادتون!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

سلام عزیزم، ممنون بابت پیشنهادتون.

مورد 1. انشالله در آینده AG:SAMP این مشکلات رو توی خودش حل میکنه.

مورد 2. برنامه هایی در این رابطه داریم.

مورد 3. پروژه های پیشین مجموعه لغو شده و تمام تمرکز تیم توسعه روی بخش های AG:SAMP (نسخه ویندوز، اندروید و در صورت امکان از طرف Apple, Inc نسخه iOS)، WUCP، وبسایت، و سرور است.

مورد 4. نکته‌ای که گفتید کاملا برای ما قابل درک است. و با توجه به نوشته های بالا، در تلاش هستیم تا حد امکان از این موارد جلوگیری کنیم.

انسان موجودی تنوع طلب است و ما مانند تمام کمپانی های بازی سازی دنیا، توان محدودی برای رفع این نیاز داریم،

ولی با یاری خدا و با شرایط محدودی که فقط از طرف تیم توسعه آرساکیا گیم نیست، در آینده با اتفاقات بسیار خوبی در خدمت شما و تمامی همراهان محترم مجموعه هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...