رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رد کردنه بی مورد و بی دلیل شکایت / Kamyab

Aryaw

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Aryaw.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Kamyab.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات:  خیلی جالبه!!
خیلی جالبه!!
ایشون اومده برای من دلیل اورده که به خاطره اینا بن شدی!
عه؟
جونه ما؟

1- داشتی با تلفن حرف میزدی ? ( دوستان من XX:51 تو بازی بودم و XX:52 بن شدم ????)
2- دلایله محکمی وجود داره که شما با SA-MP بودی ( جونه ما؟ کو یکی از این مدرکات بده ماهم ببینیم ??)
3- Q/ کردی ?? ( حاجی شما وقتی ما Sleep ایم رومون CMD عه Screen shot نزن, سواستفاده نکن که ما کِرَش شیم حالا بعدش در مورده بقیش صحبت میکنیم ??)
4- @Ali علی من به شما هم تو تلگرام گفتم که موضوع چی بوده و شما هم قبول کردی الام لطفا یک دونه از مدارک این آقا رو به من بده اگه من با SA-MP تو بازی بودم دیگه کلا بیخیال میشم ??
اما میدونی مشکل چیه؟
چون اصلا این آقا مدرکی نداره!!???
خودش داره خودشو لو میده ??
میگه شما داشتی تو بازی قبل از اینکه بن بشی داشتی با تلفن حرف میزدی !
عه, چه جالب!!?
شما برو UCP عه منو ببین, من هم اومدم XX:51:30 تو بازی و Sleep کردم 1 دقیقه بعدش بن شدم!???
آخه یه چیزی هم نمیگن طبیعی کنن ها!?
@Ali جان فکر کنم وقتش باشه Turf هاشون ازشون بگیری دیگه!
اینا دیگه خیلی دارن دسته متوسط بازی میکنن ?

• مدارک (فیلم یا عکس): 
http://agsa.arsacia.ir/account/banlog/

ویرایش شده توسط Aryaw
  • دوست دارم که 1

⚜️===>W<===⚜️
♻️ Let's live for ourselves , not to show it to others ♻️
♻️♻️♻️
♻️ گوسفندان تمام عمر از گرگ ها میترسند ♻️
♻️ اما در نهایت این چوپان است که آنها رامیخورد ♻️
 ♻️ Sheep are afraid of wolves all their lives, but in the end it is the shepherd who eats them ♻️
♻️==>"?????"<==♻️
Aryaw.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @Aryaw

@LearninG سوپروایزر عزیز 24 ساعت فرصت جهت ارسال مدارک و دفاع از خود دارا می باشند.

شکایت شما رد شد.

طبق اظهارات سوپروایزر شما در بازی حضور داشتید همچنین پیش از خارج شدن از بازی ادمین مورد نظر اخطار های لازم رو دادند.

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:
  • کنترل سیستم:

سیستم‌های بازیکن های مشکوک به استفاده از نرم‌افزارهای تقلب و مودهای غیرمجاز میتوانند توسط ادمین‌ها کنترل شوند.
رد کردن درخواست کنترل و عدم همکاری (خروج از بازی، crash دادن خود، ایجاد مزاحمت برای ادمین هنگام کنترل و سایر موقعیت های مشابه) قابل مجازات است (مجازات: 30 روز محرومیت)

•بسته شد•

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...