رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پارتی بازی یا نوبت_Hasan

Wilson

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GelofeN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Hasan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام

دلیل قبلیتون  یو سی پی خراب من بود برای ورود به استف قبول 

الان که با اکانت لول  37 که تجربه ادمینی دارم و تستارو دادم اماده اومدن به استفم چرا نمیارید منو؟ چرا کل استف با ما لجه؟ یارو لول ۲۷ هست که اصلا باره اولشه هلپر میشه و من که سابقه ادمینی دارم رو نمیاره  ادمین  @ArianN هم گفتن تجربه مهم تره که کل استف میگه 

اینم عکس اون فرد: Radvin.png

اما شما میگید نه و نوبتت نشده یعنی چی یارو لول ۲۷ عه به جاش اونو میاره پارتی بازیه مگه؟

اقا گیریم قبول این زیاد منتظر بوده ۱ ماه ۲ ماه که ۲ روز بیشتر نیست اما قبول

اقا تایم پلی مگه مهم نیست؟ روزی 12 ساعت تایم پلی دارم اون وقت یارو روزی ۱ ساعت ان میشه میگه تیک تست بدید خداحافظ این چی مهم نیست اینم؟

الان ۳ تا اسلوت داره هلپری چرا منو نمیارید خار دارم مگه چی کارتون کردم؟ چشم دیدن پیشرفت کسیو ندارید یا پارتی بازیه یا نوبتی یا ....

اگه تجربه لول و تایم رسیدگی به پلیر ها برای کمک بهشون و اینا براتون مهم نیست فقط مهمه که هرکی دلتون میخواد رو بیارید استف بگید بی خیال شیم دیگه 

که راجب اینم عکس دارم که خودتون گفتید هرکیو دوست دارم میارم اما اخرش نفهمیدم هرکی دوست داشتینو یا نوبتو؟

حتما باید یک شکایت کنم که رسیدگی کنید به تیم استف که کنترل چجوری میشه؟؟؟؟ @LearninG @FerDinaND @HadiNT ؟

این شکایتم صرفا جهت رسیدگیه و برای مجازات کسی نیست و مسئول مربوطه مجازات نشن فقط جوابمو بدید قانع بشم 

• مدارک (فیلم یا عکس): لیست هلپرارو میتونید ببینید  مدرکی راجب حرفام خواستید هر قسمتشو بگید میزارم چون زیادن

ویرایش شده توسط GelofeN
  • چی چی 1

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

سلام و درود.

قطعا اگر برعکس این موضوع هم اتفاق میافتاد همون لول 27 که میگید شکایت میکرد!

هلپرها مسئول دارند و مسئولشون میتونه طبق صلاحدید خودش اعضای تیم خودش رو انتخاب کنه.

قوانین کلی ورود به تیم استف مشخصه اما ملاک تو صف قرار گرفتن میتونه زمان درخواست، تجربه، لول و هر چیز دیگه ای باشه.

در 10 ساعت قبل، GelofeN گفته است:

چرا کل استف با ما لجه؟

کسی با شما لج نیست شما بابت موضوعات بسیار ساده و قابل حل شاکی هستید.

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...