رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Tazer

ZombieRanger

ارسال‌های توصیه شده

درود و سلامتی

حدود 90 درصد مواقعی که کسیو با Tazer میزنیم روی زمین میخوابه و انیم Crack 2 روش اجرا میشه این مشکلی نداره، اما وقتی که 8 ثانیه میگذره بجای اینکه بلند بشه تو تصویر بقیه روی همون انیم روی زمین میخزه و میتونه راحت دمیج بزنه بدون اینکه ما بتونیم بهش تیراندازی کنیم. 

به نظر من یکی از راه حل های این مشکل اینه که وقتی کسی Tazer میخوره یه انیم حالت ایستاده روش اجرا بشه یا فقط به مدت 8 ثانیه فریز بشه و اتفاق دیگه ای نیفته.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

درود و سلامتی

حدود 90 درصد مواقعی که کسیو با Tazer میزنیم روی زمین میخوابه و انیم Crack 2 روش اجرا میشه این مشکلی نداره، اما وقتی که 8 ثانیه میگذره بجای اینکه بلند بشه تو تصویر بقیه روی همون انیم روی زمین میخزه و میتونه راحت دمیج بزنه بدون اینکه ما بتونیم بهش تیراندازی کنیم. 

به نظر من یکی از راه حل های این مشکل اینه که وقتی کسی Tazer میخوره یه انیم حالت ایستاده روش اجرا بشه یا فقط به مدت 8 ثانیه فریز بشه و اتفاق دیگه ای نیفته.

من که تو دپارتمان نبودم اینو بزنم ولی وقتی ایونت LMS بود و به کسی نایف داده میشد و بعضی مواقع به کسی با اون نایف ضربه میزدیم همچین اتفاقی می افتاد.

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

من که تو دپارتمان نبودم اینو بزنم ولی وقتی ایونت LMS بود و به کسی نایف داده میشد و بعضی مواقع به کسی با اون نایف ضربه میزدیم همچین اتفاقی می افتاد.

فیکس کردن باگ چاقو تقریبا غیر ممکنه چون مال خود بازیه

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

فیکس کردن باگ چاقو تقریبا غیر ممکنه چون مال خود بازیه

اره ولی خب باید یه جور جلوی این کارو بگیرن (مثلا تو ایونت های LMS یا بعضی ایونت های خاصی نایف قفل باشه یا ممنوع باشه)

مثلا خودم بالای 4بار رسیدم فینال ولی طرف باگ بود و کشته هم نمیشد واسه همین باختم(یکی از همون ایونت ها2میلیون پول جایزش بود?)

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

اره ولی خب باید یه جور جلوی این کارو بگیرن (مثلا تو ایونت های LMS یا بعضی ایونت های خاصی نایف قفل باشه یا ممنوع باشه)

مثلا خودم بالای 4بار رسیدم فینال ولی طرف باگ بود و کشته هم نمیشد واسه همین باختم(یکی از همون ایونت ها2میلیون پول جایزش بود?)

?این MULTI  ها چیه زدی

در 16 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

درود و سلامتی

باید کاری کنن کسی که TIZER میشه تمام اصلحه هاش از دستش بپره

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

برا من پیش نیومد تقریبا 10 باری تیزر شدم ولی اینجوری نشده شاید مشکل از بازی طرف باشه یا اون طرف لگه ?

R.aha.png

اجازه دهید همیشه با لبخند با هم روبرو شویم، زیرا لبخند سرآغاز عشق است.

Raha_Tro.png

U Most Fight Over For Love , The Best Reason For Resume Life Is Love

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...