رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزاشتن شخصیت های غیر واقعی

HMH

ارسال‌های توصیه شده

سلام من چند وقته میخوام یه چیزی رو بگم که بنظرم جالبه                                                                                                        اول اینکه شخصیت های غیر واقعی بازی رو جذاب و خوب میکنند برای مثال سوپر مارکت ها همیشه خالی هستن و خوب میشه اگه افرادی رو توی فروشگاه بزارید که در حال خرید باشن یا در شهرداری افرادی که دارن کار میکنند یا بار ها همیشه خالی هستند بنظرم بهتره افرادی رو توی نقطه نقطه مپ بزارید با این کار بازی از اینیکه هست خیلی جذاب تر میشه(البته این نظر من) به هر حال ممنون که خوندید. ?

ویرایش شده توسط HMH
ایموجی گذاشتن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببین این یک بازی انلاین هست 

و امکان داره بعضی ها لگ بشن  دوما  من فقط این سرور رول پلی  و سرور رول پلی اشخاص غیر واقعی نداره اونی که شماره میفرمایید  اسمش gta online

این rpg

من فقط با اونجاش موافقم که پشت  دخل های سوپر مارکت و لباس فروشی ها مثل بانک نفر باشه 

ویرایش شده توسط Mohammaddt1
لینک به دیدگاه

اگه قرار باشه کاری نکنن واسه ما نباشن بهتره

مثلا بانک که اشخاص غیر واقعی هست همشون دارن واسه ما کار انجام میدن و الکی اونجا نیستن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۵/۲۳ در 14:41، HMH گفته است:

سلام من چند وقته میخوام یه چیزی رو بگم که بنظرم جالبه                                                                                                        اول اینکه شخصیت های غیر واقعی بازی رو جذاب و خوب میکنند برای مثال سوپر مارکت ها همیشه خالی هستن و خوب میشه اگه افرادی رو توی فروشگاه بزارید که در حال خرید باشن یا در شهرداری افرادی که دارن کار میکنند یا بار ها همیشه خالی هستند بنظرم بهتره افرادی رو توی نقطه نقطه مپ بزارید با این کار بازی از اینیکه هست خیلی جذاب تر میشه(البته این نظر من) به هر حال ممنون که خوندید. ?

کاملا موافقم

یه زمانی که هنوز سیستم Toys وارد سرور نشده بود ، ما گفتیم اگه این سیستم وارد سرور بشه کولاک میکنه (چه بسا که کرد)

حالا نوبت سیستم Bot ـه (همین چیزی که پیشنهاد شد)

این خیلی بازی رو جذاب تر میکنه تو سوپر مارکت ها یه صندوق دار وجود داره و چند تا مشتری که در حال خرید هستن

تو پیتزا فروشی یه صندوق دار و یه آشپز وجود داره و چند تا مشتری که در حال خوردن غذا هستن

تو کلوب ، یه صندوق دار وجود داره و چند تا مشتری که بعضی هاشون در حال رقصن و بعضی ها شون نشستن و دارن نوشیدنی میخورن

تو بار ، یه بارکیپر وجود داره و چند تا مشتری که بعضی هاشون نشستن و نوشیدنی هاشون رو میخورن و بعضی هاشونم در حال بیلیاراد بازی کردن هستن

تو Drug House ، چند نفر در حال نعشه کردن هستن و چند نفر تو آشپز خونه در حال تولید مواد

تو بعضی سرور ها من دیدم که حتی تو خبایون هم کلی بات تعریف کردن که مثل مردم عادی ، دارن تو پیاده رو ها راه میرن یا بات هایی که به عنوان دراگ دیلر تو خیابون ها هستن و شما ازشون میتونید دراگ بخرین

همچنین با تعریف این سیستم ، میشه مراحل تک نفره ای رو هم به سرور اضافه کرد که باعث جذابیت بسیار بیشتر سرور میشه

همچنین اگر یه سیستم خیلی پیشرفته ای برای بات در سرور تعریف شه ، حتی میشه تعدادی بات به فکشن پلیس و تاکسی و پارامدیک و ... اضافه کرد که اگر کسی در این فکشن ها برای انجام وظیفه حضور نداشت ، این بات ها وارد عمل بشن تا بازیکن های دیگه لنگ نمونن

وخیلی چیز های دیگری رو میشه با این سیستم در سرور پیاده کرد

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Vares گفته است:

همچنین اگر یه سیستم خیلی پیشرفته ای برای بات در سرور تعریف شه ، حتی میشه تعدادی بات به فکشن پلیس و تاکسی و پارامدیک و ... اضافه کرد که اگر کسی در این فکشن ها برای انجام وظیفه حضور نداشت ، این بات ها وارد عمل بشن تا بازیکن های دیگه لنگ نمونن

در PYL ( که سرنوشتش مشخص نیست زیاد ) این اتفاق میفته?

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...
در در ۱۳۹۹/۶/۷ در 19:02، EarlAmin گفته است:

اگه پشت دخل 24/7 یا همبرگرو اینا ی نفر باشه جذاب میشه

با سلام نظر بنده نیز

(+) 

میباشد! 

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

درود، نظر بنده تا حدودی ″ + ″ می‌باشد.

جهت جلوگیری از لگ شدن سرور می‌توان Bot هایی به عنوان افراد شاغل در تجارت که فقط در Interior آن تجارت هستند، قرار داد که باعث ایجاد لگ خاصی نمی‌شود و جذابیت بهتری دارد.

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Supervisor گفته است:

درود، نظر بنده تا حدودی ″ + ″ می‌باشد.

جهت جلوگیری از لگ شدن سرور می‌توان Bot هایی به عنوان افراد شاغل در تجارت که فقط در Interior آن تجارت هستند، قرار داد که باعث ایجاد لگ خاصی نمی‌شود و جذابیت بهتری دارد.

نظرم + هست

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد.‬‎‬‎

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

با سلام

این کار طبیعتا هیچ جذابیتی نداره و فقط بار اولی که شما این شخصیت هارو می بینید براتون جالب هست

و ممکنه به اشتباه بیوفتید که یک Hitman Agency هست که Covername کرده.

نظرم ( - ) است.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

@HMH عزیز، با پیشنهادت موافق نیستم بعلت اینکه:

در در ۱۴۰۲/۳/۹ در 13:22، TheExpert گفته است:

ممکنه به اشتباه بیوفتید که یک Hitman Agency هست که Covername کرده.

-

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز:

با پیشنهاد شما موافق ام, ممنون بابت وقتی که برای Topic گذاشتید.

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما (+) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهادتون!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز
پیشنهاد شما در صورتی امکان پذیر میباشد که مادیفیکیشن مجموعه کامل و اجباری شده باشد.

متاسفانه در حال حاضر امکان فراهم سازی این پیشنهاد را دارا نیستیم.

با تشکر از پیشنهاده شما

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...