رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تشکیل دورهمی و پارتی بازی | Kamyab

BeMaNemikhoriW

ارسال‌های توصیه شده

اگر ادمینی را در سرور دیدید که خلاف هر قانونی که در سرور وجود دارد عمل می کند شما می توانید با استفاده از فرم و مدل زیر او را گزارش دهید.

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TheGun.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Kamyab.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Mamad.png

• توضیحات: با سلام, خب انگار که سوپروایزر جدیدمون نمیدونه ایجاده دورهمی و ایجاد گروع و جمع کردن آنها مشکل داره! در قوانین نوشته شده که: هیچ ادمینی نمیتونه بره تیم اسپیک و سرور ادمینِ اونجا باشه :) و... بنده مدرکی از ایشون دارم که ثابت میکنه! و مدارک که تیم اسپیک و اینجاد دورهمی در تلگرام به @Ali داده شد! تا حالا توجه کردید که چرا بعضی از ادمین ها نمیرن داخل Clan یا جای دیگه؟ مخفی کارشون رو میکنن؟ بنده این شکایت رو میکنم که همه بدونن چه خبر هست پشت پرده! در قسمت مدارک دقت کنید!

MaMaDتا حالا در 3 روز 2 بار محروم شده به دلیلِ: Adame hamkari dar Control System - Cheats محروم شده! خب بعد 2 تا شکایت انجام میدیم و رد میکنه! دلیل؟ ? تو Sleep/ میاید چک؟

خب حتما میگید چرا؟ شاید بن درست باشه؟ خب یک سوال؟ Mahan مگه استعفأ نداد؟ چرا اومد دوباره؟ چون که اگه دیموت میشد شکایت قبول چه با مدرک چه نه! ولی برگشت, خودش نخواست, سوپروایزر مجبور کرد! (مدارک به @Ali) داده شده!

در این تصاویر پایین توضیح دادم!

• مدارک (فیلم یا عکس): 

Bax.png

دوستان کامیاب (Bax)

Bax1.png

دوستان Fc_Poker (BAX)

Bax2.png

دوستان Mahan

نکته: چرا تو این عکس رفیقاش همه هستن دیگه چرا فقط اینا اومدن به دلیلِ Sleep در خانه محروم کردن؟ ?

مدرکش کجاس؟ سوء استفاده میکنی از نبودن @Ali

زیاد طول نمیکشه...

Mamads.png

اینم فقط از این کاراشون در بازی! چون مدرک های دیگه محفوظ هست و نمیشه اینجا داد, به @Ali داده شد!

اینم از پشت پرده!

ویرایش شده توسط BeMaNemikhoriW
  • دوست دارم که 1
  • ناراحت 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام ور درود، 

چون از من نام بردید باید دفاعیه خود رو بگم....

من استعفا دادن بخاطر دلایلی که درست شد و در ضمن کامیاب منو بر نگردوند @Meli عزیز منو برگردوندن.

در مورده مدرک مدرک من درست بود و شما نیومدین و گفتم شکایت شده ازتون..

و باشد تا رستگار شویم الان یعنی تو دوستان من هست زدو بندی داریم؟ کامیاب سوپروازیر هست و من در دوستانم گزاشتم که هر موقعه انلاین شد بفهمم.

شکایت بی مورد نکن بدون که مجازات به همراه داره!.

باشد تا رستگار شویم!?

ویرایش شده توسط DeviI
اشتب
  • دوست دارم که 1
  • مرسی 1

Devil May Cry

HeRoiN.png                                                                                                                       

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @BeMaNemikhoriW

شکایت شما رد شد.

دلیل: طبق مدارک ارسالی درمورد حضور در تیم اسپیک مدارک کاملا ساختگی و جعلی می باشد، همچنین Add کردن داخل Friend List دلیل موجهی برای اثبات نمی باشد.

در در ۱۳۹۹/۵/۲۲ در 22:51، BeMaNemikhoriW گفته است:

MaMaDتا حالا در 3 روز 2 بار محروم شده به دلیلِ: Adame hamkari dar Control System - Cheats محروم شده! خب بعد 2 تا شکایت انجام میدیم و رد میکنه! دلیل؟ ? تو Sleep/ میاید چک؟

طبق مدارک ارسالی شما Sleep نبودید و خودتونم قبول دارید که هنگام Check PC یک بار از بازی خارج شدید [Q/] و باره دیگر Crash دادید خودتونو.

و طبق قوانین ذکر شده:

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:

سیستم‌های بازیکن های مشکوک به استفاده از نرم‌افزارهای تقلب و مودهای غیرمجاز میتوانند توسط ادمین‌ها کنترل شوند.
رد کردن درخواست کنترل و عدم همکاری (خروج از بازی، crash دادن خود، ایجاد مزاحمت برای ادمین هنگام کنترل و سایر موقعیت های مشابه) قابل مجازات است (مجازات: 30 روز محرومیت)

قابل ذکر است موارد زیر را درنظر داشته باشید:

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:

در صورت شکایت بی مورد و الکی مجازات خواهید شد. (بین 5 تا 30 روز بن)

•بسته شد•

• دوست دارم که 2
  • مرسی 3
  • هاها 2

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...