رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera
  • 1

ناسازگاری نرم افزاری

alirezabahramian

سوال

سلام من برنامه چک دوربین مداربسته رو سیستمم دارم با همه بازی های آنلاینم ناسازگاری میده 

کسی میدونه دلیل این مشکل چی میتونه باشه؟

ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید کمکم کنید 

یک هفته است اعصابمو ریخته به هم ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

• 0

سلام , چند تا راه داره که اولیش پاکش کنی دومی حتما اختلال در کارت  هست که تنظیم بشه حله ولی چون تاحالا دوربین مداربسته به سیستم نداشتم خبری ندارم، راه سومی اینکه بستگی داره به چی مشکل داشته باشه اگه به درایور  یا نرم افزار دوربین مدار بسته باشه باید یا خود شرکت این مشکل یا باگ رو حل کنه که صد درصد همینطوری است . پیشنهاد میکنم باید اول مطمئن شوی که مشکل از جای دیگری نیست .

لینک به دیدگاه

• 0
در در ۱۳۹۹/۵/۲۰ در 18:41، alirezabahramian گفته است:

سلام من برنامه چک دوربین مداربسته رو سیستمم دارم با همه بازی های آنلاینم ناسازگاری میده 

کسی میدونه دلیل این مشکل چی میتونه باشه؟

ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید کمکم کنید 

یک هفته است اعصابمو ریخته به هم ممنون

باید به لایسنس این برنامه بری و نگاه کنی این برنامه به چه منابعی دست رسی داره چون منم یک نرم افزار داشتم که CPU ۸۰ درصدش مشغول میشد بازی رو میبست

صبر و ظفر هر دو دوست یکدیگرند

بعد صبر نوبت ظفر آید.

لینک به دیدگاه

• 0
در در ۱۳۹۹/۱۱/۳ در 12:09، Claude گفته است:

باید به لایسنس این برنامه بری و نگاه کنی این برنامه به چه منابعی دست رسی داره چون منم یک نرم افزار داشتم که CPU ۸۰ درصدش مشغول میشد بازی رو میبست

جدی؟

?
        ?ArAsh.png?       

Multi Account        

?[DeaDShoT.png]?
           سرم تو لاکه ولی بیاد بیرون دهن خیلیا به فاکه....×                                                      
                                                                                                                                                                                                            ?                       

Pishro              ↻  ㅤㅤㅤ❚❚ㅤ ㅤ                

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...