رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اشتباه در ایونت / sepi_807

Milad999

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MiLaD999.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: sepi_807.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:

• توضیحات: با سلام و احترام ، وارد ایونت شده بودم و سوار یه ماشین ، ایشون داخل قوانین اعلام کرده بودند که هل دادن ماشین ها برابر هست با ( /Ekick ) اما من ماشینم رو هل ندادم بلکه بخاطر بد جا بودن خود ماشین و حرکت کردن چرخ هاش ( به وسیله اعداد کیبورد سمت راست ) اومده جلو و ایشون من رو ( /Ekick ) دادن.تقاظای مدرک دارم که نشون بده من رفتم پشت ماشین و ماشین رو هل دادم ، با تشکر.

• مدارک (فیلم یا عکس): AG_SA_0039.jpg

<< دیوانگان را تدبیری نیست ... >>

=-= MiLaD999.png =-=

=-= MiLaD1St.png =-=

<< خدایا شکرت >>

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 10 دقیقه قبل، Milad999 گفته است:

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: sepi_807.png

• توضیحات: با سلام و احترام ، وارد ایونت شده بودم و سوار یه ماشین ، ایشون داخل قوانین اعلام کرده بودند که هل دادن ماشین ها برابر هست با ( /Ekick ) اما من ماشینم رو هل ندادم بلکه بخاطر بد جا بودن خود ماشین و حرکت کردن چرخ هاش ( به وسیله اعداد کیبورد سمت راست ) اومده جلو و ایشون من رو ( /Ekick ) دادن.تقاظای مدرک دارم که نشون بده من رفتم پشت ماشین و ماشین رو هل دادم ، با تشکر.

سلام من sepi_807 هستم قبل از شروع join من گفتم که هل دادن ماشین و کمپ و کارجک بدون هیچ اخطاری اکیک میشه و ایشون ماشین رو هل دادن فیلم کامل ایونت هست اگر بخواین میتونم براتون ارسال کنم.

با تشکر.

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Milad999 گفته است:

با سلام من درخواست شکایت رو رد میکنم.

<< دیوانگان را تدبیری نیست ... >>

=-= MiLaD999.png =-=

=-= MiLaD1St.png =-=

<< خدایا شکرت >>

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...