رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Bug kill

LukeCage

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Cuthbert.png

- توضیح کامل باگ: با سلام و خسته نباشید خدمت تیم زحمت کش آرساکیا، این اواخر هروقت کسی منو کیل میکنه در قسمت Whokill نوشته میشه که شما توسط فلان شخص کیل شدین درحالی که ما هنوز هستیم و ریسپاون نمیشیم تا کسی دوباره به ما تیر بزنه و یا خودمونو از یه جایه بلند پرت کنیم پایین. این باگ خیلی مشکل ساز شده مخصوصا تو پینت بال، کیل میشید باید برید رو یکی از خونه ها خودتونو بندازید تا بمیرید و دوباره بیایید. اینم بگم که دیگران شمارو افتاده رویه زمین میبینن.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): برای دیدن عکس اینجا کلیک کنید.

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): به کسی بگید تا شمارو بکشه و Whokill هم فعال باشه، و اگه دیدید کیل شدید اما هنوز ریسپاون نشدید و میتونید حرکت کنید یعنی با این باگ برخوردید.

ویرایش شده توسط Cuthbert
  • مرسی 1

تو یه بازنده نیستی... اگه تو تاریک ترین لحظات لبخندت رو نباختی!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 8 ساعت قبل، Cuthbert گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Cuthbert.png

- توضیح کامل باگ: با سلام و خسته نباشید خدمت تیم زحمت کش آرساکیا، این اواخر هروقت کسی منو کیل میکنه در قسمت Whokill نوشته میشه که شما توسط فلان شخص کیل شدین درحالی که ما هنوز هستیم و ریسپاون نمیشیم تا کسی دوباره به ما تیر بزنه و یا خودمونو از یه جایه بلند پرت کنیم پایین. این باگ خیلی مشکل ساز شده مخصوصا تو پینت بال، کیل میشید باید برید رو یکی از خونه ها خودتونو بندازید تا بمیرید و دوباره بیایید. اینم بگم که دیگران شمارو افتاده رویه زمین میبینن.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): برای دیدن عکس اینجا کلیک کنید.

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): به کسی بگید تا شمارو بکشه و Whokill هم فعال باشه، و اگه دیدید کیل شدید اما هنوز ریسپاون نشدید و میتونید حرکت کنید یعنی با این باگ برخوردید.

باسلام. 

بله برای بنده هم این باگ چند بار پیش اومده لطفا رسیدگی کنین خیلی باعث مشکلات میشه. 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Shxyan گفته است:

خیلی مسخرست این باگ

پینت بال اصن کلا حذف شده بنظر من... 

راس میگه حذف کنین تست اسنایپم یه جور دیگه باشه آلان شما می خواید از نزدیک با اسنایپ بزنید یا دور؟ اسنایپ قطعا ماله دور هست وَ تست و یه کاره دیگه کنید مثلا بگید لیدر فکشن سوار ماشین شه با سرعت بره و ما باید هدشات کنیم.

باورم نمیشه اینجا دارم پیشنهاد میدم?‍♂️?

Do not post what you think

Don't do it 

Do not post emotional moments

Bilie Eliesh

هر چیزی که فکر میکنی رو پست نکن.

انجامش نده.

صحنه های احساسی رو پست نکن.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Gang گفته است:

راس میگه حذف کنین تست اسنایپم یه جور دیگه باشه آلان شما می خواید از نزدیک با اسنایپ بزنید یا دور؟ اسنایپ قطعا ماله دور هست وَ تست و یه کاره دیگه کنید مثلا بگید لیدر فکشن سوار ماشین شه با سرعت بره و ما باید هدشات کنیم.

باورم نمیشه اینجا دارم پیشنهاد میدم?‍♂️?

@AliBozorG

این آقا میخواد از زیر کار در بره، یادت باشه حتما تست پینتبالو بگیری ازش ??

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، KiNGDiDeBaN گفته است:

سلام وقتی سرور ریستارت میشه اینطوری میشه /Q بدید درست میشه

عزیز بنده بار ها و بارها رفتم بیرون و دوباره اومدم تو بازی اما همین مشکلو داشتم. اگه با اینکار حل میشد هیچوقت نمیومدم اینجا گزارش بدم.

در 15 ساعت قبل، ZedOne گفته است:

این باگ نیست زمانی که سرور یا خود شما لگ باشید این اتفاق پیش مياد 

پ.ن.پ: این چند روز این مشکل شدید شده حتی در پینتبال که فقط بخاطر لگ سرور

دوست عزیز بنده از لحاظ نت و چیز دیگه ای مشکلی ندارم.

و اینکه باید بگم این باگ هست شما اسمشو چی میزارید؟ یعنی از ادمینا بیشتر میدونید؟

عزیزان @Ali و @Mohny ممنون میشم پیگیری کنید.

لینک به دیدگاه

والا منم زیاد تجربش کردم نمیدونم مشکل چیه ولی ظاهرا قراره طوری بشه که شما نمیرید تا مدیک بیاد اگه تونست درمان کنه که حله نتونست میزاره تو آمبولانس میبره بیمارستان اونجا میتونید respawn بشید که من به شدت با این طرح مخالفم اومدیمو من تو SF مردم یعنی چی یه ساعت وایسم که مدیک بیاد که ایا بتونه درمان کنه یا نه ??? به نظرم اگه اینجوری شد منتظر مدیک نباشید ReConnect بدیدو تمام ??

R.aha.png

اجازه دهید همیشه با لبخند با هم روبرو شویم، زیرا لبخند سرآغاز عشق است.

Raha_Tro.png

U Most Fight Over For Love , The Best Reason For Resume Life Is Love

لینک به دیدگاه

چرا رسیدگی نمیشه من هنوز این مشکلو دارم ?

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 4 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...