رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاه برداری در خرید اکانت

ElleryBOy

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %28MoHaMaD%29.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Resume.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: ایشون به من گفتن ماشینو بدین منم اکانتو رمزشو میدم من رفتم ucp دیدم درسته میخواستم برم تو اکانت دید رمزش و تغییر داده بهشون گفتم یه لحظه برین بیرون از اکانت ببینم همه چیزش خوبه میام با اکانت MULTITON جایی نرین میخواستم برم ببینم دیدم /q داد رفت و اون اکانتشو crash داد و بعدش رفتم دیدم اونجا ماشینم استاده دگاه کردم دید داده ادمینvalor

• مدارک (فیلم یا عکس): hm02_img_20200805_000659.jpg

n5ia_img_20200805_000856.jpg

ya98_img_20200805_000822.jpg

ka2k_img_20200805_001313.jpg 

d2ud_ag-sa-0058.jpg

emj9_img_20200805_001235.jpg

این رمزو داد و زود رفت تغییر داد

من فیلم هم از  اول تا اخر مامله گرفتم فقط حجمش یه زره زیاده وقتیاپلود میشه لینکو لهم نمیده میتونم از طریق دیگر اریال کنم ؟؟؟ مثلا از تلگرام براتون ارسال کنم ؟؟ id تلگرام؟؟؟

قبلشم بهم گفت من مال حروم از گلوم پایین نمیره قبل از من هم از یکی دیگه کلاه برداری کرده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 30 دقیقه قبل، mohamadzamani2 گفته است:

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Resume.png

• توضیحات: ایشون به من گفتن ماشینو بدین منم اکانتو رمزشو میدم من رفتم ucp دیدم درسته میخواستم برم تو اکانت دید رمزش و تغییر داده بهشون گفتم یه لحظه برین بیرون از اکانت ببینم همه چیزش خوبه میام با اکانت MULTITON جایی نرین میخواستم برم ببینم دیدم /q داد رفت و اون اکانتشو crash داد و بعدش رفتم دیدم اونجا ماشینم استاده دگاه کردم دید داده ادمینvalor

d2ud_ag-sa-0058.jpg

من فیلم هم از  اول تا اخر مامله گرفتم فقط حجمش یه زره زیاده وقتیاپلود میشه لینکو لهم نمیده میتونم از طریق دیگر اریال کنم ؟؟؟ مثلا از تلگرام براتون ارسال کنم ؟؟ id تلگرام؟؟؟

قبلشم بهم گفت من مال حروم از گلوم پایین نمیره قبل از من هم از یکی دیگه کلاه برداری کرده

با سلام. 

دوست عزیز این جور که دیده میشه ایشون سر یه بنده خدایه دیگه رو هم کلاه گزاشتن. 

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، AmiRKinG گفته است:

با سلام. 

دوست عزیز این جور که دیده میشه ایشون سر یه بنده خدایه دیگه رو هم کلاه گزاشتن. 

بله درسته سر همون هم که کلاه گذاشته ازش شکایت کرده میتونین ببینین

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mohamadzamani2 گفته است:

بله درسته سر همون هم که کلاه گذاشته ازش شکایت کرده میتونین ببینین

فکر کنم بخاطر مدارک رد میشه اگه از خود پی سی عکس بگیرید و یا خود فیلن اپلود کنید معتبر تره.

از داخل پی سی به این روش می تونید اسکرین شات بگیرید از دسکتاپ:

Windows و PrintScreen رو همزمان با هم بگیرید اسکرین شات میگیره از دسکتاپ ویندوز و عکس ها هم میره بخش گالری که اونجا یه پوسش به نام اسکرین شات

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

فکر کنم بخاطر مدارک رد میشه اگه از خود پی سی عکس بگیرید و یا خود فیلن اپلود کنید معتبر تره.

از داخل پی سی به این روش می تونید اسکرین شات بگیرید از دسکتاپ:

Windows و PrintScreen رو همزمان با هم بگیرید اسکرین شات میگیره از دسکتاپ ویندوز و عکس ها هم میره بخش گالری که اونجا یه پوسش به نام اسکرین شات

باf8 هم اسکرین میگیره من فیلم دارم تو سایت وقتی اپلود میکنم لینکو نمیده به خاطر همین عکس گرفتم  اگه ایدی تلگرام بهم بدن اونجا واسشون ارسال میکنم کلا ۳۰۰ مگابایته قبلشم از mmd_ys کلاه برداری کردی میتونید ببینید

اها از دسکتاپ من فکر کردم تو لازی

باf8 هم اسکرین میگیره من فیلم دارم تو سایت وقتی اپلود میکنم لینکو نمیده به خاطر همین عکس گرفتم  اگه ایدی تلگرام بهم بدن اونجا واسشون ارسال میکنم کلا ۳۰۰ مگابایته قبلشم از mmd_ys کلاه برداری کردی میتونید ببینید

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mohamadzamani2 گفته است:

اره منظورم دسکتاپ بود.

بعد این فیلم رو که میگی مشکل سایت uupload هست بالای 70مگابایت نمیتونه اپلود کنه از یه سایت اپلود کننده دیگه استفاده کنید مثال:

http://www.picofile.com/

با این سایت میتونی تا 900مگابایت اپلود بزنی

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، mohamadzamani2 گفته است:

d2ud_ag-sa-0058.jpg

بچه ها نگران نباشید ایشون یه کلاهبردار یا یک عدد "دزد" حساب میشن ناظران لطفا برداشت بد نکنید حقیقته کلاهبرداری همون دزدیه دیگه بالاخره ایشون تو چهار راه را افتادن و میگن این اکانت فروشیه و منم گفتم چند گفت ۴ میلیون پوله بازی منم گفتم اسکیل اینا چی داره و ...و.. و.. 

بماند برید با مولتی کلمه ریال از دهن دوسته گلمون بکشید بیرون تا تلیق شن.

مدیران عزیز اگر حرف من مشکلی داره هاید کنین ممنون میشم.❤

ویرایش شده توسط Gang

Do not post what you think

Don't do it 

Do not post emotional moments

Bilie Eliesh

هر چیزی که فکر میکنی رو پست نکن.

انجامش نده.

صحنه های احساسی رو پست نکن.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

اره منظورم دسکتاپ بود.

بعد این فیلم رو که میگی مشکل سایت uupload هست بالای 70مگابایت نمیتونه اپلود کنه از یه سایت اپلود کننده دیگه استفاده کنید مثال:

http://www.picofile.com/

با این سایت میتونی تا 900مگابایت اپلود بزنی

اره من از همین سایت رفتم اخطار میده قبلشم میخواستم فیلم ایونت بدم ادمین حسن نشود همین اخطارو میداد بعد از طریق تلگرام بهشون ارسال کردم

در 3 دقیقه قبل، Gang گفته است:

بچه ها نگران نباشید ایشون یه کلاهبردار یا یک عدد "دزد" حساب میشن ناظران لطفا برداشت بد نکنید حقیقته کلاهبرداری همون دزدیه دیگه بالاخره ایشون تو چهار راه را افتادن و میگن این اکانت فروشیه و منم گفتم چند گفت ۴ میلیون پوله بازی منم گفتم اسکیل اینا چی داره و ...و.. و.. 

بماند برید با مولتی کلمه ریال از دهن دوسته گلمون بکشید بیرون تا تلیق شن.

مدیران عزیز اگر حرف من مشکلی داره هاید کنین ممنون میشم.❤

بله حرف شما کاملا درسته ایشون از خیلی ها کلاهبرداری کرده به منم اول گفت ۴میل و بعدش گفتم ماشنمو میدم گفت قبوله

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mohamadzamani2 گفته است:

اره من از همین سایت رفتم اخطار میده قبلشم میخواستم فیلم ایونت بدم ادمین حسن نشود همین اخطارو میداد بعد از طریق تلگرام بهشون ارسال کردم

با این سایتی که ادرس فرستادم اونجا اپلود کنی تا 900مگابایت هیچ مشکلی نداره.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mohamadzamani2 گفته است:

بله حرف شما کاملا درسته ایشون از خیلی ها کلاهبرداری کرده به منم اول گفت ۴میل و بعدش گفتم ماشنمو میدم گفت قبوله

بخاطره همینه که من نمیرم اکانتی بخرم که گرون باشه میرم یه 100k میدم اکانت لول ۵ واسه اقلیت

مهرداد فعال شدم ?

آقا ایشون باید بخاطر بهم زدن آرامش و امنیت سرور مجازاته سنگین فوق سنگین بشن

روزی میرسه کلمه ریال رو بیاری و طمع کنی به پوله واقعی

Don't do it 

Bilie Eliesh

انجامش نده.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Gang گفته است:

بخاطره همینه که من نمیرم اکانتی بخرم که گرون باشه میرم یه 100k میدم اکانت لول ۵ واسه اقلیت

مهرداد فعال شدم ?

?

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Gang گفته است:

اگر این دوستمون تلیق نشود شاید از کسای دیگه هم کلاهبرداری کنه فک کنم تا الان فقط سر ۲نفر شایدم بیشتر‌کلاه گذاشته باشه

لینک به دیدگاه

به یه شیرازی یه اکانت فروختم جالا با هر قیمتی که راضی بود داداشم فضولی کرد رو "رمز رو فراموش کردم" تو UCP زد بعد بهم زنگ زده در این حد پیگیر داریم اخه ?

ولی این بحثش جداس

اصلا امنیت سرور بهم زده.

جرمش مطمئن باش خیلی سنگینه

Don't do it 

Bilie Eliesh

انجامش نده.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Gang گفته است:

به یه شیرازی یه اکانت فروختم جالا با هر قیمتی که راضی بود داداشم فضولی کرد رو "رمز رو فراموش کردم" تو UCP زد بعد بهم زنگ زده در این حد پیگیر داریم اخه ?

ولی این بحثش جداس

من هنوز دارم فکر میکنم که اول بهم گفت من مال حروم از گلوم پایین نمیره ولی کلاهبرداری کرد به نظرتون چجوری رفته پایین؟؟؟

لینک به دیدگاه

من هنوز دارم فکر میکنم که اول بهم گفت من مال حروم از گلوم پایین نمیره ولی کلاهبرداری کرد به نظرتون چجوری رفته پایین؟؟؟

هیچی خیلی راحت با ماشینی که بهش دادی حالا ادمین اونجا بود؟

Don't do it 

Bilie Eliesh

انجامش نده.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه

لطفا رسیدگی شود اگر مدرک کافی نبود اید تلگرام لطف کنین بدین اگه مشکلی نداره تا من از اول تا اخر مامله رو که فیلم گرفتم واستون ارسال کنم

لینک به دیدگاه

طبق قانون این شکایت رده، ولی اینجاس که مشخص میشه قانون حق یه سریا رو داره میخوره، @Ali خودش باید این شکایت رو ی نگاهی بندازه و گرنه مسئولین پاسخگوی شکایت محدود بر قانون نمیتونن کاری کنن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

طبق قانون این شکایت رده، ولی اینجاس که مشخص میشه قانون حق یه سریا رو داره میخوره، @Ali خودش باید این شکایت رو ی نگاهی بندازه و گرنه مسئولین پاسخگوی شکایت محدود بر قانون نمیتونن کاری کنن

راستی چرا هنوز اکانت دسته اینه باید دسته اون یکی باشه ?

Don't do it 

Bilie Eliesh

انجامش نده.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Gang گفته است:

هیچی خیلی راحت با ماشینی که بهش دادی حالا ادمین اونجا بود؟

ریپورت دادم به ادمین گفتم گفت من مسعولیتی ندارم مجبور شدم فیلم بگیرم از اول تا اخرش دیگه

لینک به دیدگاه

البته ناگفته نمونه خرید و فروش اکانت توی بازی اصلا به رسمیت شناخته نمیشه برای همین هیچ سیستم امنی براش ساخته نشده و سحل انگاری از خودتون هست

لینک به دیدگاه

حاجی اخه فکر کن ۱۱دمیلیون از راهه دزدی دراوردی که چی میخوای چی بخری باهاش خب سوال اصلی اینجاس اصلا از گلوت پایین میره من ۵ تومن از کارت بابام برداشتم عذاب وژدان داشتم ۵۰ تومن گذاشتم جیبش

Don't do it 

Bilie Eliesh

انجامش نده.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه

پس یعنی شکایتم رد شده ⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩ ولی اینجا معلومه که حق من خورده شده پی شکایت mmd_ys چی ؟؟اون 4m داده 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

البته ناگفته نمونه خرید و فروش اکانت توی بازی اصلا به رسمیت شناخته نمیشه برای همین هیچ سیستم امنی براش ساخته نشده و سحل انگاری از خودتون هست

راست میگه علی کاملا حرفش درسته ولی اگه کلاهبرداری چیزی کرده با اموال ۱۴ روز فوقش بن دائم میشه.

اره داداش قبل قرارداده سنگین فیلم بگیر یا بگو ۲ روز دیگه بعد معامله جواب میدم. 

بعد اگه پس دادید ۱۰۰ k جریمه بده بهتر از ۴ میلیون موله بازی

ویرایش شده توسط Gang

Don't do it 

Bilie Eliesh

انجامش نده.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه

اگه شکایتم رد شده اونی که کلاه برداری کرده فقط اینو بهش بگم که اینو خوردی مال ۱۰۰ نفر دیگم خوردی اینو بدون دوست عزیز به هیچ جا نمیرسی این یه بازی است فقط الکی مال حروم نخور یه روزی پشیمون میشی۱۰۰درصد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...