رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاهبرداری در خرید اکانت

mohammadys

ارسال‌های توصیه شده

mmd_ys.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Resume.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

sepehr.rs.png

ali_ys.png

• توضیحات: من اکانت resume رو 4 میلیون ازش خریداری کردم که sepehr.rs ادمین هم اونجا بود و داشت فیلم میگرفت و من هم ss بعد که من پولو دادم و پسورد و پینشو به من داد بعد افلاین شد و من وارد اون اکانت شدم قبل از ورود به اکانت از UCP واردش شده بودم یعنی پسوردش درس بود بعد که وارد اکانت شدم بعد از کمتر از یک دقیقه بعد سررو منو انداخت بیرون و وقتی خواستم دباره بیام دیگه پسوردش تغییر کرده بود و نتونستم وارد اکان شم حتی به من گفت که ایمیلی که داخل بازی هستش رمزش همون رمز بازیه که رفتم دیدم اون رمز نیست و دروغ گفته.

• مدارک (فیلم یا عکس):  ادمین خودشم فیلم گرفته و ali_ys هم بود و شاهد بود.

f9658526.jpg

f3112747.jpg

f423537567.jpg

f748847631.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تو خودت اکانتو بمن فروختی خیلی ادم عوضی هستی تو حتی به من گفتی در اخر که رمز ایمیلت همون رمز بازیه حتی اونم دروغ گفتی 

بله من گفتم همه چی حله اما اون موقه گفتم که تو رمزو از طریق ایمیلت عوض نکرده بودی و اکانتت دست من بود و وقتی هم که میخواستی اف شی به من گفتی که رمز ایمیلت همون رمز بازیه و خودت برو حلش کن و اف شدی منم رفتم ایمیلتو زدم اما اون رمز نبود تو کولا کلاه برداری کردی حتا ادمینم فریب داری.

من تا اون موقه وارد اکانتت نشده بودم فقط از UCP رفته بودم ببینم اکانتو وقتی وارد اکانتت شدم تو رمزو عوض کردی

ویرایش شده توسط mohammadys
لینک به دیدگاه

از اینم اینفشو گرفته و بعد پسوردو عوض کرده 

وبا ادمین valor هم دست به یکیه از بقیه پولو ماشین میگیره میده به اون زود بعد پسوردو عوض میکنه

Valor.png

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Sinaw گفته است:

اولا به شما هیچ ربطی نداره من چند سالمه و پیاز خوریش به کسی نیومده.

دوما من زمانی که شما نمیدونستید SAMP چیه در این سرور ثبت نام کردم و شما وقتی میگفتی DADA POL MEDE من با زحمت ادمین 5 شدم.

الانم هاستری خریدم و به کسی ربط نداره چند سالمه!

راجع به شما هم هیچ حرفی ندارم لطفا زود قضاوت نکنید! برای شما متاسفام که به راحتی به یک نفر بدون مدرک تهمت میزنید.

قضاوت رو میسپارم به ادمین های بالاتر.

داداش لازم نیست مدرک بیارم همه چی واضحه که تو با اون یکی هستی اگه فقط من بودم هیچی نمیگفتم اما تا حالا سر 2 نفر کلاه گذاشتین

لینک به دیدگاه

با سلام خدمتِ شاکی محترم @mohammadys

شکایت شما رد شد!

-شما با انجام معامله، مسئولیت و ریسک از دست رفتن حساب کاربری را پذیرفته اید.

-همچنین شما در پایان معامله تأیید کردید که معامله به درستی انجام شده و بقیه آن به ادمینِ معامله مربوط نمیشود.

-و همچنین طبق بند الف. قوانین عمومی: توجه کنید، ما تضمین نمیکنیم که در بازگردانی حساب کاربری، اموال از دست رفته، مجازات اعمال شده و... به شما کمک کنیم.

+بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...