رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ارسال‌های توصیه شده

با سلامی دیگر علی اکبر هستم با پیشنهادات اپدیت :)

سه پیشنهاد برای اپدیت بعدی

1:زمانی که در نقشه جایی رو میخوایم پیدا کنیم مجبوریم از Esc استفاده کنیم که موجب AFK شدن ما میشه لطفا اپدیت بعدی از طریق دکمه M بشه نقشه رو دید تا AFK نشیم

2: مغازه; پمپ بنزین و..... که توو نقشه معلوم نیست لطفا اپدیت بعد معلوم باشه و مهم تر از همه اینکه زمانی که در شهر LS هستیم بخش های شهر LV معلوم نیست و حتما باید در اون شهر باشیم تا مثلا گان شاپ معلوم بشه لطفا اپدیت بعد فیکس کنین

3:به هر شخص کیف داده بشه تا در اون مواد غذایی پول و......قرار بگیره 

به امید جذب روز به روز پلیر

مخلص تمام پلیرای AGSA :)

• دوست دارم که 6
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۳۹۹/۵/۱۱ در 23:46، MRALIAKBAR گفته است:

1:زمانی که در نقشه جایی رو میخوایم پیدا کنیم مجبوریم از Esc استفاده کنیم که موجب AFK شدن ما میشه لطفا اپدیت بعدی از طریق دکمه M بشه نقشه رو دید تا AFK نشیم

2: مغازه; پمپ بنزین و..... که توو نقشه معلوم نیست لطفا اپدیت بعد معلوم باشه و مهم تر از همه اینکه زمانی که در شهر LS هستیم بخش های شهر LV معلوم نیست و حتما باید در اون شهر باشیم تا مثلا گان شاپ معلوم بشه لطفا اپدیت بعد فیکس کنین

عالی میشه اینطور بشه

لینک به دیدگاه

کیف که داخل اون مواد غذایی و پول باشه ? ، به به پول رو نظری ندارم ولی مواد غذایی رو موافقم ، چون فعلا دستمون به مواد مخدر میرسه وسط جنگل .

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۵/۱۲ در 11:16، MRALIAKBAR گفته است:

خب اینجور که من متوجه شدم گزینه 1 اگه با M بشه مپ رو دید بازم AFK میشیم هرجور حساب کنی

بیشتر توضیح بده در این مورد. شاید منظورت اینه که صفحه ظاهر بشه که همونجا ببینیم؟

تو یه بازنده نیستی... اگه تو تاریک ترین لحظات لبخندت رو نباختی!

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۵/۱۳ در 04:42، Cuthbert گفته است:

خب اینجور که من متوجه شدم گزینه 1 اگه با M بشه مپ رو دید بازم AFK میشیم هرجور حساب کنی

بیشتر توضیح بده در این مورد. شاید منظورت اینه که صفحه ظاهر بشه که همونجا ببینیم؟

اره دیگه روی صفحه بیاد

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام؛

دیدگاه بنده نسبت به این پیشنهاد شما (+) و مابقی پیشنهادات شما (-) هست

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

زمانی که در نقشه جایی رو میخوایم پیدا کنیم مجبوریم از Esc استفاده کنیم که موجب AFK شدن ما میشه لطفا اپدیت بعدی از طریق دکمه M بشه نقشه رو دید تا AFK نشیم

نظرم + هست.

باقی نظر ها - هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد.‬‎‬‎

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

@MRALIAKBAR عزیز، تنها پیشنهادات 2 و 3 شما مورد قبول بنده هستند و مورد 1 نیازمند بازبینی هست ( @ArSaCiA ). درنتیجه:

+

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AmirMahdi گفته است:

@MRALIAKBAR عزیز، تنها پیشنهادات 2 و 3 شما مورد قبول بنده هستند و مورد 1 نیازمند بازبینی هست ( @ArSaCiA ). درنتیجه:

+

پیشنهاد مورد ۱ هم قبلا توی Quest گنج گمشده بوده، و خیلی هم جالب بود که نقشه روبروی پلیر ظاهر میشد. هم خوبه و هم کار پلیر راحت‌تره

• مرسی 1

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده
در 9 دقیقه قبل، Supervisor گفته است:

پیشنهاد مورد ۱ هم قبلا توی Quest گنج گمشده بوده، و خیلی هم جالب بود که نقشه روبروی پلیر ظاهر میشد. هم خوبه و هم کار پلیر راحت‌تره

بازبینی توی Reply من به معنای اینه که بررسی بکنیم قابل پیاده سازی هست یا خیر. نه من تشخیص میدم نه شما. (اگر دانش فنی‌ش رو داشته باشید قطعاً حق با شماست)

چون مربوط به AG:SAMP یا AG:SAL و در نهایت Gamemode میشه. 

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، AmirMahdi گفته است:

بازبینی توی Reply من به معنای اینه که بررسی بکنیم قابل پیاده سازی هست یا خیر. نه من تشخیص میدم نه شما. (اگر دانش فنی‌ش رو داشته باشید قطعاً حق با شماست)

چون مربوط به AG:SAMP یا AG:SAL و در نهایت Gamemode میشه. 

دوست عزیز، منم مثل شما نظر خودم رو گفتم و اونی که باید تصمیم‌ش رو میگیره!

اینکه کسی میاد نظر خودش رو به عنوان یک پلیر میده، قرار نیست دانش فنی داشته باشه!

• دوست دارم که 1

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

نظر بنده راجب پیشنهادات شما ( - ) است.

همانطور که نقشه توی Quest عه گنج های گمشده هم دیدیم زیاد مشخص نبود و طوری نبود که بتونیم استفاده کامل ازش کنیم.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز:

با پیشنهاد شما موافق ام  , ممنون بابت وقتی که برای Topic گذاشتید.

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما (+) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهادتون!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • مؤسس

پیشنهاد اول و دوم یک جور هایی برطرف شده و پیدا کردن نزدیک ترین پمپ بنزین و ... با دستور locations/ ممکن شده است. پیشنهاد سوم رد شد بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...