رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Father - ایجاد مزاحمت

Mary

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Maryam.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Father.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: 

با سلام خدمت مسئول رسیدگی به شکایات و فاندر سرور @Ali

با توجه به یک سال سابقه من در تیم کارکنان، دیروز با یک قانون جدید کاملاً من درآوردی مواجه شدم و ضمن این امر شکایت دارم.

طبق قوانین عمومی سرور بند ز. قوانین فوق‌العاده:

نقل قول
  • مسابقات (Events):

شما هنگام شرکت در مسابقاتی که در آنها از ماشین، تفنگ یا پارکور استفاده می شود، باید اقدام به فیلم برداری از محیط بازی خود نمایید (مجازات: 7 روز محرومیت)

همانطور که میدونید این گونه مسابقات دارای [Join/] بوده که بعد از بسته شدن اون به کسانی که در مسابقه حضور دارند توضیحات لازم داده میشه و اگر برگزارکننده مسابقه فیلم بخواد به افراد حاضر در اون مسابقه توضیح میده. یعنی افراد حاضر در مسابقه علاوه بر قانون بالا هیچ عذر و بهانه ای در رابطه با "ندیدم باید فیلم بگیرم" ندارن. 

من بعد حضورم در سرور دیدم مسابقه Tell/ هست و سوال 7 یا 8 Fast Type، برای همین به سوال مربوطه پاسخ صحیح دادم. سپس دیدم در حال انجام وظیفه توسط ادمین مربوطه ایجاد مزاحمت و Respawn شده و ازم درخواست فیلم شد. پرسیدم: "مگه مسابقه Tell/ فیلم میخواد؟" گفتن بله برگزار کننده مسابقه، اول مسابقه تو E/ گفتن. 

بعد از 2 سال و سه ماه بازی در سرور آرساکیا اولین باره که با این موضوع مواجه میشم و شدیداً درخواست پیگیری این موضوع رو دارا هستم.

اگر قرار نیست بن بشم، ایشون ایجاد مزاحمت کردن و میخوام مجازات بشن.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

xxis_ag-sa-0110.jpg

zftl_ag-sa-0111.jpg

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با اهدای سلام و تحیات

مدارک خدمت مدیریت ارسال شد.

نکته: امیدوارم گزارش خودتون، دامنگیر خودتون نشه چون به شدت مدارک محکم، دارای اعتبار، و به شدت قابل قبول برای اثبات کردن اینکه شما علاوه بر اینکه شکایتتون بی مورد می باشد، بلکه ثابت میکند شما گناهکار هم هستید.

با تشکر از گزارش شما.

• دوست دارم که 1

Father.png

Don't Underestimate The Machine's Powe 

لینک به دیدگاه

• مدیریت

شکایت شما رد شد.

درخواست فیلم از طرف ادمین مربوطه کاملا به جا بوده است.

بسته شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...