رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Hydro

sotvan1

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Sotvan1.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Hydro.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام

بنده یک ماه هست تو صف عضویت هستم 

ایشون بعد از کلی مدت که تایید کردن و پیگیری بنده گفتن من نفر سوم هستم

روشی ابداع کردن که 2 اسلات خالی بشه تا یکنفر با تجربه و یکنفر تازه کار وارد بشن و...

بنده به ایشون sms هم دادم اما ایشون تست نمیگیرن و رد میکنن بنده رو

چه زمانی نوبت من میشه پس؟رنک4 دپارتمان دارم تجربه دارم تو اولویت هستم اصلا تو صف هستم چرا نوبتم نمیرسه

• مدارک (فیلم یا عکس): 

هیچ ظلمی را بی پاسخ نمیگذارم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام، شما از اولین افرادی بودی که تمام و کمال روش کار بهتون توضیح داده شده. شما از همان افرادی بودید که حتی در زمان 17/18 با اینکه به شما توضیح داده بودیم روش رو گفتید تست بگیرید. شما بسیار دیر اعلام کردید و نمی توانیم مدت بیشتری منتظر بمونیم چرا که افرادی که درخواست دادن همچنان از این شکایت دارند که چرا از ما تست گرفته نمی شود. اینجاست که بنده دلیلی ندارم برای دفاع از خودم و نباید وقتم رو هدر بدم

درخواست های عضویت در طی چند روز :

+درخواست های قبلی.

شما فکر کنید بنده خلاف حرفم عمل کنم و این افراد رو معطل شما کنم که منتظر پیام شما باشم. قبلتر از شما هم افرادی درخواست قرار دادن و همین دلایل رو بهشون توضیح دادیم. ما منتظر شدیم این افراد اعلام آمادگی کنند از آنجایی که بهشون توضیح داده شده بوده که از طریق SMS پیگیری کنند و متأسفانه یا خوشبختانه این هیچ اعلام آمادگی نکردند و به افراد جدیدتر از طریق SMS اطلاع دادیم. (با عذرخواهی از این بازیکن، برای مثال بنده به بازیکن erfanX118 از طریق SMS اطلاع دادم). همونطور که شما خودتون رو به حق میدونید افراد دیگری هم هستند که خودشون رو به حق میدونن و اگر تستی از این اشخاص به هر دلیلی نگیریم، همانند شما شاکی می شوند. این افراد رو نمیشه به دلیل Slot 17/18 یا سایر دلیل ها از تستشون جلوگیری کرد چرا که واقعا دلیلی نداریم برای تست نگرفتن (همانطور که بالاتر توضیح دادم). وقتی من دلیلی برای توجیه تست نگرفتن نداشته باشم مطمئنا مجازات می شوم بنابراین من تشخیص دادم که به افراد جدیدتر فرصت داده شود. 

در 1 ساعت قبل، sotvan1 گفته است:

بنده به ایشون sms هم دادم اما ایشون تست نمیگیرن و رد میکنن بنده رو

شما رد نشدید گفتم بدلیل تأخیر افراد دیگری رو ما دعوت کردیم که شما فقط در جواب میگید شکایت می کنم نمیگید دیر اومدم، افراد دیگری مثل من هم قصد ورود دارند و یا شاید  این افراد مثل من بسیار پیگیر قضیه ورود به این اقلیت باشند. که امیدوارم در آینده به این موارد بیشتر فکر کنید و سپس قضاوت کنید.

skin3.png

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، BiHan گفته است:

سلام، شما از اولین افرادی بودی که تمام و کمال روش کار بهتون توضیح داده شده. شما از همان افرادی بودید که حتی در زمان 17/18 با اینکه به شما توضیح داده بودیم روش رو گفتید تست بگیرید. شما بسیار دیر اعلام کردید و نمی توانیم مدت بیشتری منتظر بمونیم چرا که افرادی که درخواست دادن همچنان از این شکایت دارند که چرا از ما تست گرفته نمی شود. اینجاست که بنده دلیلی ندارم برای دفاع از خودم و نباید وقتم رو هدر بدم

درخواست های عضویت در طی چند روز :

+درخواست های قبلی.

شما فکر کنید بنده خلاف حرفم عمل کنم و این افراد رو معطل شما کنم که منتظر پیام شما باشم. قبلتر از شما هم افرادی درخواست قرار دادن و همین دلایل رو بهشون توضیح دادیم. ما منتظر شدیم این افراد اعلام آمادگی کنند از آنجایی که بهشون توضیح داده شده بوده که از طریق SMS پیگیری کنند و متأسفانه یا خوشبختانه این هیچ اعلام آمادگی نکردند و به افراد جدیدتر از طریق SMS اطلاع دادیم. (با عذرخواهی از این بازیکن، برای مثال بنده به بازیکن erfanX118 از طریق SMS اطلاع دادم). همونطور که شما خودتون رو به حق میدونید افراد دیگری هم هستند که خودشون رو به حق میدونن و اگر تستی از این اشخاص به هر دلیلی نگیریم، همانند شما شاکی می شوند. این افراد رو نمیشه به دلیل Slot 17/18 یا سایر دلیل ها از تستشون جلوگیری کرد چرا که واقعا دلیلی نداریم برای تست نگرفتن (همانطور که بالاتر توضیح دادم). وقتی من دلیلی برای توجیه تست نگرفتن نداشته باشم مطمئنا مجازات می شوم بنابراین من تشخیص دادم که به افراد جدیدتر فرصت داده شود. 

شما رد نشدید گفتم بدلیل تأخیر افراد دیگری رو ما دعوت کردیم که شما فقط در جواب میگید شکایت می کنم نمیگید دیر اومدم، افراد دیگری مثل من هم قصد ورود دارند و یا شاید  این افراد مثل من بسیار پیگیر قضیه ورود به این اقلیت باشند. که امیدوارم در آینده به این موارد بیشتر فکر کنید و سپس قضاوت کنید.

من بارها برایه تست به شما مراجعه کردم و شما گفتید هنوز نوبتم نشده

اقا من کی باید تست بدم؟ کی نوبت من میشه؟مگه نمیگید دیر اومدم؟ پس نوبتم رسیده دیگه؟ نفر بعدی من باشم برایه تست

ویرایش شده توسط sotvan1

هیچ ظلمی را بی پاسخ نمیگذارم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، sotvan1 گفته است:

اقا من کی باید تست بدم؟ کی نوبت من میشه؟مگه نمیگید دیر اومدم؟ پس نوبتم رسیده دیگه؟ نفر بعدی من باشم برایه تست

توضیحات داده شده. شما شکایت میکنی و بر این تاکید می کنید که الزاما حق با شماست و ما در حقتون بی انصافی کردیم. توضیحات کامل رو دادم و روش کاری ما همین می باشد مگر اینکه تغییر کند که در پست های عضویت می نویسیم. شما هم میتونید همانند گذشته از طریق sms پیگیر باشید. SMS ها همیشه پاسخ داده می شوند و شما بخاطر SMS دادن رد نمی شوید. 

ویرایش شده توسط BiHan

skin3.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمتِ شاکی محترم @sotvan1

طبقِ صحبت هایی که با لیدر @BiHan صورت گرفت، شما همچنان در صفِ عضویت اقلیتِ Police Department قرار دارید و در اسرع وقت برای تست با شما تماس خواهند گرفت.

موفق باشید.

+بسته شد.

Hadi NT

Hadi.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...