رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نا حقی در ایونت- BallasLeader

SalkhordeyeMariz

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Rhythm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: BallasLeader.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Holy GOD and event participants

• توضیحات: من ایشون رو در دوئل بردم و مثله اینکه قرص فشارشون رو نخوردن و در عین حال که جونم 4 بود با مشت کیلم دادن ?

• مدارک (فیلم یا عکس):   کشتم    کشت

#فشاری_نباشیم

ویرایش شده توسط JohnShelby

.Sometimes we perceive things as what we want them to be instead of what they actually are

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 15 دقیقه قبل، JohnShelby گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Rhythm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: BallasLeader.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Holy GOD and event participants

• توضیحات: من ایشون رو در دوئل بردم و مثله اینکه قرص فشارشون رو نخوردن و در عین حال که جونم 4 بود با مشت کیلم دادن ?

• مدارک (فیلم یا عکس):   کشتم    کشت

#فشاری_نباشیم

ایشون واقعا فشاری هستند بنده هم در ایونت دوئل ایشون وقتی کیل می‌شدند فشار می‌خوردند و در مرحله آخر دوئل HP بنده رو کم کرده و کیل کردن. 

#فشاری_نباشیم

• مرسی 1

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، AmiRKinG گفته است:

یشون واقعا فشاری هستند بنده هم در ایونت دوئل ایشون وقتی کیل می‌شدند فشار می‌خوردند و در مرحله آخر دوئل HP بنده رو کم کرده و کیل کردن. 

این شکایت به شما  ربتی نداره و چت را زیاد نکنید از شکایت برید

در 31 دقیقه قبل، JohnShelby گفته است:

من ایشون رو در دوئل بردم و مثله اینکه قرص فشارشون رو نخوردن و در عین حال که جونم 4 بود با مشت کیلم دادن ?

پلیر عزیز من به ادمین ایونت گفتم که شما را پیشه من تلپورت کنند این که تلپورت کرد یا نکرد به من ربتی نداره

در 15 دقیقه قبل، AmiRKinG گفته است:

#فشاری_نباشیم

عدب رو  نگه دار عزیزم برات بد میشه

در 33 دقیقه قبل، JohnShelby گفته است:

قرص فشار

یه قرص فشاری  بهت میدم دیگه پاتو تو این نزاری?

در 18 دقیقه قبل، AmiRKinG گفته است:

#فشاری_نباشیم

جان؟

فیلم از ایونت گرفته شده و بنده به ادمین ایون گفتم تلپورت کنه این  که شما نیومدید یا ... به بنده ربتی نداره عزیزم

مدارک بزودی در همین پست گذاشته میشود

بله شما مرا زدید f16655970.png

بازین کن عزیز اگر دقت کنید من بهتان گفتم  Bro /Gro شما در اوز از CMD /Benddown استفاده کردید و نظم ایونت رو خراب کردیدf212924903.png

بازین کن عزیز اگر قرار  بر این باشه من 1ساعت برای شما منتظر باشم کارتون توموم بشه بقه بازی کنان چیکار کنن؟ بنده بدلیل گوش نکردن حرف Organizer کیل کردمتان f542615361.png 

اگر قرار باشه 1ساعت معتل شما بشم بقیه پیلر ها  /quitevent  میدن و ادمین ایونت Stop میده و همهی چیز بهم میخوره

من به ادمین ایونت گذارش دادم و همه چیز رو گفتم و ادمین ایونت فهمید

f372010265.png

بعد بنده از رویه پاک دلی به ادمین گفتم گناه داره تلپورت کنش f3280383.png

عزیز دلم من قرص هامو خوردم تو قرص فشارتو خوردی؟? 

@TheVisage @GelofeN @83mehrdad83 @SuperMAN 

عزیزم بجاین خیار خوردن برو گیم پلی بده

در 22 دقیقه قبل، BallasLeader گفته است:

بجاین

بجایه*

در 23 دقیقه قبل، BallasLeader گفته است:

یه قرص فشاری  بهت میدم دیگه پاتو تو این نزاری?

در 41 دقیقه قبل، AmiRKinG گفته است:

دیگه نبینم کوزه شر بگی  هالا برو عزیزم خدا بده برکت ?

دیگه نبینم کوزه شر بگی  هالا برو عزیزم خدا بده برکت ?

@JohnShelby اون سیگاری که تو دهنته هست خاموش شده یکی دیگه بزار 

@JohnShelby اون سیگاری که تو دهنته هست خاموش شده یکی دیگه بزار =))

=))

از ادمین ایونت برایه نشان کردنه حق دار دعوت میکنم به این پست بیاد @DeviI

به من میگن میلاد سینز عزیزم   

@TaYrAnT 

NiggaZ Wit AttitudeS   

TeZCaS Family

PeRilouS

لینک به دیدگاه

خدایا غلط ها و اشتباهات املا رو ?

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

منو چرا تگ کردی?

* حرکت در راه حق با مرور دوران پیامبری موسی (ع) به ما نشان می‌دهد که با وجود آن معجزات، چقدر سختی و مشکلات دارد.

* یکی از دلخوشی‌هایم در طول این سال‌ها و از حوادث پرجاذبه برای من دیدار با مردم بوده است اما کرونا که دشمن حقیر و خطیری است مانع شده است.

* امروز همه دنیا با ابتلای همگانی مواجه‌اند. شاید در بسیاری از جاها هم کسانی باشند که به مردم کمک‌هایی می‌کنند ما فکر نمی‌کنم جایی مثل ایران تعداد افراد داوطلب برای کمک به مردم آنقدر زیاد باشد.

* مجموعه‌های درمانی در صفوف مقدم مبارزه بودند و فداکاری کردند و زبان قاصر از بیان این فداکاری است. پشت سر آنان همین داوطلبان بودند که پشتیبانی کردند.

* عده‌ای از مردم در ماجرای شیوع به شدت آسیب دیدند و این را باید جبران کرد. این را باید مردم جبران کنند، نمی‌توان همه بار را بر دوش دولت و نهادهای شبه‌دولتی گذاشت، آنها هم وظایفی دارند که باید انجام دهند، اما کافی نیست و خود مردم هم می‌توانند کمک کنند.

* وقتی دشمنی زیاد می‌شود باید همکاری هم زیاد شود. دشمنان درصدند ملت ایران را اذیت کنند وقتی می‌خواهند چنین کنند، باید همه نیروهای‌مان را جمع کنیم و در برابرشان بایستیم.

ویرایش شده توسط 83mehrdad83

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

منو چرا تگ کردی?

* حرکت در راه حق با مرور دوران پیامبری موسی (ع) به ما نشان می‌دهد که با وجود آن معجزات، چقدر سختی و مشکلات دارد.

* یکی از دلخوشی‌هایم در طول این سال‌ها و از حوادث پرجاذبه برای من دیدار با مردم بوده است اما کرونا که دشمن حقیر و خطیری است مانع شده است.

* امروز همه دنیا با ابتلای همگانی مواجه‌اند. شاید در بسیاری از جاها هم کسانی باشند که به مردم کمک‌هایی می‌کنند ما فکر نمی‌کنم جایی مثل ایران تعداد افراد داوطلب برای کمک به مردم آنقدر زیاد باشد.

* مجموعه‌های درمانی در صفوف مقدم مبارزه بودند و فداکاری کردند و زبان قاصر از بیان این فداکاری است. پشت سر آنان همین داوطلبان بودند که پشتیبانی کردند.

* عده‌ای از مردم در ماجرای شیوع به شدت آسیب دیدند و این را باید جبران کرد. این را باید مردم جبران کنند، نمی‌توان همه بار را بر دوش دولت و نهادهای شبه‌دولتی گذاشت، آنها هم وظایفی دارند که باید انجام دهند، اما کافی نیست و خود مردم هم می‌توانند کمک کنند.

* در ایام محرم که برخی هیئت ها اطعامی 

* وقتی دشمنی زیاد می‌شود باید همکاری هم زیاد شود. دشمنان درصدند ملت ایران را اذیت کنند وقتی می‌خواهند چنین کنند، باید همه نیروهای‌مان را جمع کنیم و در برابرشان بایستیم.

???????

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی بود اینا ؟ |:

در 2 ساعت قبل، BallasLeader گفته است:

بازین کن عزیز اگر دقت کنید من بهتان گفتم  Bro /Gro شما در اوز از CMD /Benddown استفاده کردید و نظم ایونت رو خراب کردید

ببین در چه حد فشاری هستی که از این حرکت اسکرین شات گرفتی

emza_taxi.png

emza_lsv.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمتِ شاکی محترم @JohnShelby

فرد مربوطه @BallasLeader 24 ساعت فرصت برای فرستادن مدارک را دارا میباشد. (فیلم از قسمتی که با ایشون دوئل دادید)

*در ضمن، بی احترامی در تاپیک ها با برخورد شدید همراه خواهد بود.

لینک به دیدگاه

فیلم duel/ http://8upload.ir/uploads/f90448207.mp4

پلیر مورد نظر بدلیل  Gro/ نکردن کیل شده و بجای CMD  یه  Gro/ از  benddown استفاده کرده

NiggaZ Wit AttitudeS   

TeZCaS Family

PeRilouS

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده درحال رفتن برای /Gro کردن بودم که ایشون با مشت به جونم افتادن

.Sometimes we perceive things as what we want them to be instead of what they actually are

لینک به دیدگاه

شما اول باید HP می دادید بعد صبر می کردید تا فرد مورد نظر کناره دیوار Gro کنه ولی به دلیل کم صبری، ناحقی کرده اید، 

یه چیز دیگه خوب اصلا چرا شما ایشون رو با مشت کیل دادید؟ ایشون می‌خواستند بروند که شما با مشت به جونه ایشون افتادید. 

لینک به دیدگاه

با سلام خدمتِ شاکی محترم @JohnShelby

شکایتِ شما قبول شد!

فرد مربوطه 3 روز از بازی محروم شدند.

+بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...