رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

NastaraN - جواب ندادن Report/

KurD

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: KurD.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  NastaraN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید بنده 3 4 بار در سرور ریپورت چیتر ، DM ، /ad ، و خیلی چیزایی دیگه ولی ادمین Nastaran اصلا پاسخ گو نیست تاحالا تو طول این زمان اودم یک بارم ندیدم وقتی تنها ادمین سرور هست به گزارش ها رسیدگی بکنه تو عکس ها مشاهده میکنید یک نفر /ad خیلی بی ربط و اصلا تو سرور نیست داده ادمین Nastaran هم به جایه /cc یا کیک کردن اون فرد داخل ماشینش دور دور میزنه و میره وانتد هارو میکشه

تو عکس ها همه چیز مشخصه

تو عکس ها یک نفر kamikaze میکرد با هواپیما کلا ماشین هارو میترکوند تو ss ها معلومه ولی رپورت میداد جواب نمیداد Find هم کردم داره دور میزنه و sms میدم جواب هم نمیده ، ss ها همه چیز و مشخص میکنه .

• مدارک (فیلم یا عکس): 

http://uupload.ir/view/hdyu_photo.rar

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@KurD با سلام.

1- من در هنگام وقوع تخلف بازیکن خاطی در Ad درحال پاسخ به گزارشات دیگر بودم.

2- در مورد Kamikaze همچنین که در مدارک شما هم هست تنها ادمین حاظر بنده بودم و در حال رسیدگی به گزارشات بودم.

3- اگر گزارشات شما در Report بررسی نشود میتوانید با مراجعه به انجمن از بازیکن خاطی شکایت کنید.

4- در مدارک شما مدرکی حاکی از این که بنده به مجرم رسیدگی کرده ام وجود ندارد.

سربلند باشید.

ویرایش شده توسط NasTaraN

NasTaraN.png

??? ???'? ????? ????

Untitled_1_copy.jpg

لینک به دیدگاه

@NasTaraN

1- اون فرد تو /ad حدود چند بار تو زمان های مختلف /ad میداد همش تو ss ها مشخصه شما در حال حرکت بودید همش من 3 4 بار /report دادم حتی sms و زنگ ولی شما جواب نمیدادید ، ادمین دیگه انلاین شد Farhan اون /ad و دید و کیک کرد ، شما مردکی دارید که در اون لحضه در حال جواب دادن رپورت بودید ؟

در جواب به شماره 4 دروغ که ماشالا همه میتونن بدن ولی متاسفانه من اسکرین ار لحظه کیک کردن وانتد ها نگرفتم ولی اگر ادمین ها Log و چک کنن اون زمان میشه دید .

امیدوارم Manager کاملا عادلانه تصمیم بگیره

GL

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...