رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نداشتن سطح شعور در وویس چت

VeNoM

ارسال‌های توصیه شده

خب خیلی از ما این مشکل داریم که چندتا آدمی که تو زندگی به جایی نرسیدن یا عقده دارن میان تو بازی و جنبه وویس چت رو ندارن و شروع میکنن به فحاشی و بازی هم هیچ قانونی و مجازاتی در این باره نزاشته و این از خوبی هایه بازی کم میکنه. بیشتر شما شاهد فحاشی های بسیار در بازی بودید و بیشتر شما از این باره ناراحتید.

در بازی GTA v رول پلی هرگونه فحاشی در قسمت وویس بن داره و شما گیم پلی هایی از این بازی دید که هیچ نوع فحاشی داخل این بازی نیست.

من از موسس محترم @Ali خواهشمندم که مجازاتی در این بازه بزاره که اگر کسی در وویس فحاشی کرد اخطاری برا ادمین بره و شخص مربوط بن بشه یا یک نوع CMD  مخصوص در ای باره برای کاربران قرار بدید

که با زدن اون CMD گزارشی از فردی که فحاشی میکنه بره برای ادمین ها و بن بشه.

من از کاربران محترم!!خواهشمندم که بدون هیچ نوع فحاشی به بازی خود ادامه بدن برای خودتون میگم شما فحاشی میکنید شعور خودتنو پایین میارید. چرا باید فحاشی کنید چه لذتی داخل فحاشی هست چرا سعی میکنید سطح شعور خودتونو پایین بیارید.

من از اونایی که فحاشی میکنن خواهشمندم اخلاق خودشون درست کن.

باشد که در کنار هم به خوبی خوشی بازی کنیم بدون هیچ نوع فحاشی. @OpieWinston @Original @Rexa @iNViSiBIe @FerDinaND @LearninG @Mohny @H1DDEN @بقیه کسایی که یادم رفت ?

برای موفقیت باید از 3 مرحله گذشت:

ابتدا مورد تمسخر واقع میشوی

سپس با خشونت به مخالفت با تو میپردازند

سرانجام به تو ایمان می آورند

%24VeNoM%24.png

venomIR.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

وویس تازه به لانچر اضافه شده و طبعا اضافه شدن برخی قانون ها براش زمان میبره، علی جان گفتن تا اطلاع ثانوی از دستور /Mute استفاده کنید.

در مورد فحاشی در ویس خیلی بنده برخورد کردم و افرادی که بعد از جریمه شدن مسدود شدن گرفته شدن گواهینامه و یا فرستاده شدنشون به زندان، شروع به فحاشی کردن.

تا حدودی موافقم.

حتی بعضی از این افراد داخل تیم کارکنان بودند.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، VENOMIR گفته است:

من از اونایی که فحاشی میکنن خواهشمندم اخلاق خودشون درست کن

بعضی وقت ها فوحش کار سازه فقط.

در 22 دقیقه قبل، Original گفته است:

در مورد فحاشی در ویس خیلی بنده برخورد کردم و افرادی که بعد از جریمه شدن مسدود شدن گرفته شدن گواهینامه و یا فرستاده شدنشون به زندان، شروع به فحاشی کردن.

شما تو واقعیت پلیس جریمتون کنه فوش نمیدی؟

در 26 دقیقه قبل، VENOMIR گفته است:

بیشتر شما شاهد فحاشی های بسیار در بازی بودید

مریض نیستن که بی دلیل فوحش بدن حتما طرف کاری کرده که داره فوحش میشنوه.

در 29 دقیقه قبل، VENOMIR گفته است:

شخص مربوط بن بشه

جریمه نقدی(پول گیم$) یا mute بهتره تا بن.

OpieWinston.png

Alireza

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، OpieWinston گفته است:

?در واقعیت اگر به پلیس توهین بی احترامی و یا فحش بدیم جریمه میشیم اما اینجا وانتد Insulting Cop نداریم :|

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Original گفته است:

?در واقعیت اگر به پلیس توهین بی احترامی و یا فحش بدیم جریمه میشیم اما اینجا وانتد Insulting Cop نداریم :|

البته باید اینم حساب کنیم مثلا اگه یه موقع وانتد اومد طرف وقتی گفت نوب دیپه این وانتدو نده?

بنظرم در حد جریمه دادن با توجه به شدت فحش بهتره

اگه هم جریمه پرداخت نکرد وانتد

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۵/۲ در 21:44، VENOMIR گفته است:

خب خیلی از ما این مشکل داریم که چندتا آدمی که تو زندگی به جایی نرسیدن یا عقده دارن میان تو بازی و جنبه وویس چت رو ندارن و شروع میکنن به فحاشی و بازی هم هیچ قانونی و مجازاتی در این باره نزاشته و این از خوبی هایه بازی کم میکنه. بیشتر شما شاهد فحاشی های بسیار در بازی بودید و بیشتر شما از این باره ناراحتید.

در بازی GTA v رول پلی هرگونه فحاشی در قسمت وویس بن داره و شما گیم پلی هایی از این بازی دید که هیچ نوع فحاشی داخل این بازی نیست.

من از موسس محترم @Ali خواهشمندم که مجازاتی در این بازه بزاره که اگر کسی در وویس فحاشی کرد اخطاری برا ادمین بره و شخص مربوط بن بشه یا یک نوع CMD  مخصوص در ای باره برای کاربران قرار بدید

من از کاربران محترم!!خواهشمندم که بدون هیچ نوع فحاشی به بازی خود ادامه بدن برای خودتون میگم شما فحاشی میکنید شعور خودتنو پایین میارید. چرا باید فحاشی کنید چه لذتی داخل فحاشی هست چرا سعی میکنید سطح شعور خودتونو پایین بیارید.

باشد که در کنار هم به خوبی خوشی بازی کنیم بدون هیچ نوع فحاشی. @OpieWinston @Original @Rexa @iNViSiBIe @FerDinaND @LearninG @Mohny @H1DDEN @بقیه کسایی که یادم رفت ?

میدونی دلیلش چیه؟

تعطیلی مدارس لعنتی مدارس بسته شده این بچه ها هم ریختن تو بازی عقده کردن

در در ۱۳۹۹/۵/۲ در 23:12، Rexa گفته است:

حرفت طلا بود.

جون?

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

چند روز پیش شاهد درگیری تو ویس بین دوتا هاستر بودم که اگه تو چت میخواستن اون فحش هارو بدن حداقلش دیموت بود...

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، amirdaei گفته است:

خب خیلی از ما این مشکل داریم که چندتا آدمی که تو زندگی به جایی نرسیدن یا عقده دارن میان تو بازی و جنبه وویس چت رو ندارن و شروع میکنن به فحاشی و بازی هم هیچ قانونی و مجازاتی در این باره نزاشته

فقط به ادمین چه ویس بگی چه چت Mute داره تا Ban

در 36 دقیقه قبل، amirdaei گفته است:

میدونی دلیلش چیه؟

اره جدیدا بچه ها باباشون زیاد بهشون فحش میده میان به ما میگن به قول بعضی ها 

فحش بچه صلوات

الله هُمَ صَلِی اَلا مُحَمّد وَ آلِ مُحَمّد 

در در ۱۳۹۹/۵/۲ در 22:15، OpieWinston گفته است:

فحش هم بدی نباید دیه فش ناموس بدی بچه سن داشتیم Drug ازش گرفتی بردی زندان هر چی از دهنش درومده گفته ولی قبول دارم دیه در حد نوب نه فحش ناموس.

Do not post what you think

Don't do it 

Do not post emotional moments

Bilie Eliesh

هر چیزی که فکر میکنی رو پست نکن.

انجامش نده.

صحنه های احساسی رو پست نکن.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Gang گفته است:

اره جدیدا بچه ها باباشون زیاد بهشون فحش میده میان به ما میگن به قول بعضی ها 

فحش بچه صلوات

الله هُمَ صَلِی اَلا مُحَمّد وَ آلِ مُحَمّد 

فحش هم بدی نباید دیه فش ناموس بدی بچه سن داشتیم Drug ازش گرفتی بردی زندان هر چی از دهنش درومده گفته ولی قبول دارم دیه در حد نوب نه فحش ناموس.

?

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، amirdaei گفته است:

میدونی دلیلش چیه؟

کاملا صحیح

?What's Up Kiddo
EarlAmin.png

Earl.png

لینک به دیدگاه

این واقعا نکته ی مهمیه

بنده از اونجای که لپ تاپم فقط یه قسمت اتصال سوزنی داره مجبورم فقط میکروفون رو وصل کنم و نمیتونم هندزفری رو هم وصل کن بخاطر همین صداش تو اتاقم پخش میشه

بعضی وقتا بعضی دوستان یه فحش هایی میدن که من واقعا نگران میشم که نکنه خواهر یا برادر کوچیکم بشنون

همه این جا جمع شدیم تا یه تفریحی کرده باشیم و از کار های روزانه مون یکم فاصله بگیریم

در این مورد هم باید دوستان خودشون رو یکم بیشتر کنترل کنن

و هم قوانینی در این مورد وضع بشه

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Gang گفته است:

نه فکر نکنم اونجوری بود دیروز یه نفر چنان فحاشی میکرد سه روز بن هم براش کم بود که البته خود ادمین هم بهش فحش میداد?

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

?

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۵/۲ در 21:44، VeNoM گفته است:

Be nazare man hamuntor ke fosh dadan dar chat "Mute chat" dare | Fosh dadan dar voice ham "Mute voice" dashte bashe :D behtar mishe

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، RozGold گفته است:

کاملا مخالف!

چرا چون یه چیز گزاشتن به اسمه mute!

خیلی وقت ها فقط فحش کار سازه! @VeNoM

??‍♂️?اره ولی واسه بعضیااااااا

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۵/۲ در 10:14، VeNoM گفته است:

فوش دادن تو ویس حال میده

مجازاتم نداره??

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...