رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Microb اینوایت دادن قبل از قبول شدن درخواست عضویت!

AmirKhans

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amir_TaBOtJo.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Microb.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: آقای Microb قبل از تاید شدن پست بازیکن WaziRinG آن را invite کرده ! در عکس زیر کاملاََ مشخص هست.

• مدارک (فیلم یا عکس): WaziRinG.PNG

ویرایش شده توسط AmirKhans
اشتباه
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما دوست عزیز.
نکته اول:
خدمت شما عارض شوم که من بعد از سوال این کارو انجام دادم
یعنی چی؟ یعنی این که بخاطر فصل امتحانات اقای مکاول گفتند که اونایی که صلاحیت دارن می تونید بعد از ارسال پست تاییدیه از ایشون تست بگیرید و اینوایت کنید!
نکته دوم اینه که من به شکایت شما دقت کردم و به پست تاییدیه خودم هم دقت کردم!
پست تاییدیه من روز یکشنبه مورخ 2017/6/11 در ساعت 19:37 ارسال شده ملاحظه بفرمایید تصویر رو:پست تایید
ولی پست شما در تاریخ 2017/6/12
در روز دوشنبه ساعت 00:42 ارسال شده نمیدونم شما پست رو چجوری ندیدی؟ ملاحظه بفرمایید تصویرو: پست شکایت
حدودا 5 ساعت فاصله
5 ساعتی که شما قصد شکایت از من رو داشتید رفتید و بخش درخواست عضویت رو چک کردید (با دقت برای شکایت) باید حتما پست تاییدیه مورد دید شما قرار میگرفت من از این در تعجبم
حالا فرض رو بر این بگیریم که ویرایش کردن  در ساعت 00:42 باشه این نشون میده ساعتی که ایشون قصد شکایت کردن از من رو داشتن و به بخش درخواست عضویت رفتن باید این پست رو میدیدن
با کمال تشکر از دلسوزی شما برای اقلیت امدادگران و همینطور بنده و شکایات مکرر شما دوست عزیز.
خدا یار و یاورتون!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...