رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ناداوری در ایونت

EarlAmin

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: EarlAmin.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Nima_Kimura.png

ali_original.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ...

• توضیحات: آقای نیما کارجک کردن و ایشون بنده رو کیل کردن:/

• مدارک (فیلم یا عکس): 

AG_SA_0017.jpg

AG_SA_0019.jpg

AG_SA_0020.jpg

?What's Up Kiddo
EarlAmin.png

Earl.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببخشید من زیاد اطلاعی ندارم ولی فکر کنم برای این چیز ها باید برای مدرک فیلم داشته باشید (عکس برای نشان دادن چت هست)

...Nabud shode

لینک به دیدگاه

باعرض سلام خدمت شاکی محترم.

با اینکه از ما دو نفر شکایت شده جا داره توضیحاتی رو خدمت شما ارائه بدم ( احتمال میدم شکایتتون به دلیل کامل نبودن مدارک رد شه ولی این دفاعیه رو میگم).

ببینید بنده و @SuperMAN سعی میکنیم تا جای ممکن بر روی ایونت نظارت داشته باشیم. زمانی که بنده مدرکی ندارم از اینکه ایشون کارجک کرده ماشین شما رو، نمیتونم ایشون رو از ایونت کیک کنم. همونطور که در عکس مشخصه ماشین های زیادی در تصویر وجود داره و شما میتونستید در ماشین های دیگری سوار بشین، Enforcer و Fire Truck همونطور که در عکس مشخصه در ایونت وجود داره و شما میتونستین سوار اونا هم بشین که از ماشین سندکینگ مقاومت بیشتری دارند.

اما شما به هشدار بنده مبنی بر سوار شدن داخل ماشین ها توجه نکردین و در /E هم برگزار کننده ایونت اعلام کردن که سوار ماشین ها باشین.

باز هم میگم بنده مدرکی نداشتم از اینکه ایشون رو کیک بدم، لطفا به بنده هم کمی حق بدین شاید ایشون میومد و شکایت میکرد اونوقت بنده 3 روز بن میشدم.

ایونت برای سرگرم شدن و بردن جایزه برای بازیکنانه. فیلم ایونت موجوده.

ولی بنده از شما درخواست دارم شکایتتونو پس بگیرید.

باتشکر

@EarlAmin

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

طبق صحبت های انجام شده ایشون شکایتشون پس گرفتند اما فکر میکنم هنوز دستشون نمایان نشده 

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

با سلام

شکایت پس گرفته شد!

+بسته شد.

Be a voice, not an echo

FcPoker.png

I am not a player…I’m the game

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...