رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ناحقی در تست اقلیت - Ehsan

FlighT

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

RudeKid.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Ehsan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ندارم 

• توضیحات: با سلام و احترام 
من نزدیک 1 ماهه که در صف درخواست عضویت فکشن FBI هستم ولی متاسفانه با وجود اینکه من مدت زیادی در صف هستم، لیدر از من تست نمی‌گیرند و چند بار هم رفتم برای تست ولی نمیگیرند. 
الان بعضی ها تازه در فکشن عضو شدن که هم از من دور تر پست گذاشتن و هم لول پایین تری دارند.
لطفا به صف درخواست عضویت فکشن ها بیشتر دقت کنید. 
 از شما می خوام که این موضوع را بررسی کنید. 

• مدارک (فیلم یا عکس): عکس پست عضویت

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @Alireza99

به علت اینکه ظرفیت اقلیت محدود میباشد بهترین افراد انتخاب خواهند شد.

بنده از افرادی تست گرفتم که اصلا آن ها را نمیشناختم که بگین پارتی بازی کردم.

من چند باری خواستم از شما تست بگیرم متاسفانه آنلاین نبودید و مجبور شدم از کسی دیگری تست بگیرم.

بنده ظرفیت فکشنم را به دو قسمت تقسیم کردم: 1- بر اساس پست عضویت  2- بر اساس سطح، سابقه و اخلاق... (این زمانی صدق میکنه که طرفیت بیش از 2 نفر باشه)

لطفا شکایت بیخود و حاشیه برای بنده درست نکنید، زیرا که شخصیت شما زیر سوال خواهد رفت.

پیگیری ماجرا به عهده مسئول مربوطه خواهد بود.

• دوست دارم که 1

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Markeloff گفته است:

با سلام خدمت شاکی محترم @Alireza99

به علت اینکه ظرفیت اقلیت محدود میباشد بهترین افراد انتخاب خواهند شد.

بنده از افرادی تست گرفتم که اصلا آن ها را نمیشناختم که بگین پارتی بازی کردم.

من چند باری خواستم از شما تست بگیرم متاسفانه آنلاین نبودید و مجبور شدم از کسی دیگری تست بگیرم.

بنده ظرفیت فکشنم را به دو قسمت تقسیم کردم: 1- بر اساس پست عضویت  2- بر اساس سطح، سابقه و اخلاق... (این زمانی صدق میکنه که طرفیت بیش از 2 نفر باشه)

لطفا شکایت بیخود و حاشیه برای بنده درست نکنید، زیرا که شخصیت شما زیر سوال خواهد رفت.

پیگیری ماجرا به عهده مسئول مربوطه خواهد بود.

هروقت که ظرفیت خالی میشود من پیش شما میام و میگید نوبتت نشده در صورتی که همون موقع از کسی تست گرفتید که لول پایین تر و تازه پست داده بود پس چطور میگید من همین دیروز که ۲نفر ظرفیت داشت پیش شما اومدم و تست نگرفتید و گفتید که نوببت نشده و همون موقع از کس دیگه گرفتید که دیر تر پست داده بود

ویرایش شده توسط Alireza99
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Alireza99 گفته است:

هروقت که ظرفیت خالی میشود من پیش شما میام و میگید نوبتت نشده در صورتی که همون موقع از کسی تست گرفتید که لول پایین تر و تازه پست داده بود پس چطور میگید من همین دیروز که ۲نفر ظرفیت داشت پیش شما اومدم و تست نگرفتید و گفتید که نوببت نشده و همون موقع از کس دیگه گرفتید که دیر تر پست داده بود

عزیزم من که نمیتونم انقدر وایسم تا آنلاین شی بعد ازت تست بگیرم که

موقعی که شما اومده بودی درخواست تست کرده بودی، بنده از فرد دیگری داشتم تست میگرفتم، شما فرصتو از دست داده بودی و نوبتت به فرد دیگری انتقال یافت.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Markeloff گفته است:

عزیزم من که نمیتونم انقدر وایسم تا آنلاین شی بعد ازت تست بگیرم که

موقعی که شما اومده بودی درخواست تست کرده بودی، بنده از فرد دیگری داشتم تست میگرفتم، شما فرصتو از دست داده بودی و نوبتت به فرد دیگری انتقال یافت.

خب هروقت شما انلاین بودین من اومدم پیش شما میگین هنوز نوبتت نشده یه بار گفتین تست میگرین ولی من همون موقع اومدم که شما رفتین در از بازی

لینک به دیدگاه

با سلام خدمتِ شاکی محترم @Alireza99

طبق صحبت هایی که با احسان جان صورت گرفت، شما در اولویتِ عضویت در اقلیت فدرال هستید و در اولین فرصت جهتِ تست با شما تماس خواهند گرفت.

موفق باشید.

+بسته شد.

Hadi NT

Hadi.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...