رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بد بودن یک قانون

ارسال‌های توصیه شده

سلام من با یک قانون بازی مشکل دارم نه تنها من بلکه همه و این هست که در بازی gta خلاف جهت بره و گزارش کنن AVوFW میگیره بازی هست نباید که این جور باشه این کار مربوط به پلیس بازی هست که باید جریمه کنه و اگه کسی خلاف نکنه که بازی مزه نمیده درسته قانون باید باشه ولی نه قانونی مثل خلاف جهت رفتن من امروز با یک ادمین درباره این موضوع صحبت کردم و اون هم مشکل داشت همه تو بازی بیشتر خلاف میرن و اگه همه گزارش کنن که همه AV و FW میگیرن

برای آنان که مفهوم پرواز را نمیفهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتر میشوی

??? ????? ??? ?? ??? ?????????? ??? ??????? ?? ??????` ??? ?????? ??? ?????' ??? ??????? ??? ??????

tigermaster.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قوانین مربوط به ماشین های اقلیت هست نه ماشین شخصی شما هرچقدر با ماشین شخصی خود خلاف بری کسی نمیتونه شکایت کنه .

بعد اگر این قانون نباشه افراد جهت ترکوندن ماشین بقیه از ماشین اقلیت استفاده میکنند تا به خودشان ضرری وارد نشه.

Carroll.png

Nw

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، tigermaster گفته است:

سلام من با یک قانون بازی مشکل دارم نه تنها من بلکه همه و این هست که در بازی gta خلاف جهت بره و گزارش کنن AVوFW میگیره بازی هست نباید که این جور باشه این کار مربوط به پلیس بازی هست که باید جریمه کنه و اگه کسی خلاف نکنه که بازی مزه نمیده درسته قانون باید باشه ولی نه قانونی مثل خلاف جهت رفتن من امروز با یک ادمین درباره این موضوع صحبت کردم و اون هم مشکل داشت همه تو بازی بیشتر خلاف میرن و اگه همه گزارش کنن که همه AV و FW میگیرن

باسلام

مخالفم مجازات کاملا به نظرم درسته.

ما اداره پلیس که وظیفه کنترل روی رانندگی پلیر هارو داریم به دلیل خیلی از مشکلات نمیتونیم درست رو رانندگی پلیرا نظارت کنیم:

زیاد بودن وانتد های 1 و 2

نیاز به مدرک داشتن از همه چی و...

این قانون تو این شرایط به کمک ما اومده، دیگه لازم نیست اونقدر نظارت داشته باشیم بر کسانی که با ماشین اقلیت رانندگی میکنند

با ماشین شخصی توسط اداره پلیس مجازات میشید.

با ماشین اقلیتتون AV & FW.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

هر پلیس وظیفه مشخصی داره و پلیس ها خودشون با موتور تک چرخ میزنن و سرعت میرن 

و خودشون هم نباید سوء استفاده کنند

در 2 ساعت قبل، Carroll گفته است:

قوانین مربوط به ماشین های اقلیت هست نه ماشین شخصی شما هرچقدر با ماشین شخصی خود خلاف بری کسی نمیتونه شکایت کنه .

بعد اگر این قانون نباشه افراد جهت ترکوندن ماشین بقیه از ماشین اقلیت استفاده میکنند تا به خودشان ضرری وارد نشه.

بیشتر همه با ماشین خودشون هستن و خلاف جهت میدن و کاری به ماشین خودشون و فکشن ندارم مثلا من امروز با یک ادمین صحبت کردم که واقعا قبول داشت حرف من خوبه .

و یک تصادف کوچیک هیچ صدمه ای که به ماشین وارد نشده شخص میخواد شکایت کنه چرا? چون که موتورش دو بار درست کرده و خراب شده مگه موتور به سادگی خراب میشه

برای آنان که مفهوم پرواز را نمیفهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتر میشوی

??? ????? ??? ?? ??? ?????????? ??? ??????? ?? ??????` ??? ?????? ??? ?????' ??? ??????? ??? ??????

tigermaster.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۳۰ در 18:09، erfanx118 گفته است:

حالا زیادی شلوغش نکنید بچه های TTC اصلا این قانون براشون معنی نداره??

???

Nichts lässt die Erde so weitläufig erscheinen, dass Freunde in einiger Entfernung die Breiten- und Längengrade erreichen

LastGoD.png

Angel.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۳۰ در 14:10، tigermaster گفته است:

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

با سلام نظر بنده نیز

(-) 

میباشد! 

این مورد فقط در خصوص ماشین های فکشن میباشد 

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۳۰ در 14:10، TigerMasteR گفته است:

نظرم - هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

دیدگاه بنده منفی (-)

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

‎‫نظر بنده درباره ی این پیشنهاد - می باشد.‬‎

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• مؤسس

درود، رد شد. خلاف جهت رانندگی کردن باعث تصادفات و پریدن بیمه بازیکنان میشه، لطفاً اگر مراعات دیگران رو نمیکنید مراعات خودتونو بکنید. بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...