رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سوء استفاده از مقام Sub Leader

OmGPlays

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: OmGPlays.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Maryam.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ندارم

• توضیحات: با عرض سلام

این ساب لیدر باهوشمون چون قوانینو کامل نخونده بود نمیدونست که تمامیه اعضای NR باید هر روز یک عکس خبری بزارن 

میتونید تو قوانین چک کنید!

حالا من هدفم اینه که بگم شما ساب لیدر موظفید تا قبل ساعت 00:00 عکس خودتونو بزارین

که خودشونم داخل بررسی ها زده تا قبل 00:00 مهلت ارسال 

حالا ما اینجا صحبت های اولیه رو گفتیم میتونید بقیه رو تو مدرک ببینید

که هم از موقعیت خودش و هم دوستاش به تعداد ۴ نفر که باید یا AV یا FW دریافت میکردن استفاده کرده و نداده اون AV و FW ها رو

که این کاملا نقض قانونه و لیدر مربوطه باید مجازاتشو به گردن بکشه

• مدارک (فیلم یا عکس): 

http://uupload.ir/view/nrwc_20200720_014525_202x352.mp4/

این یه فیلمه که در صورت باور نداشتن میتونید عکس زیر هم ببینید که خیلی زود تر بنده SS گرفتم

gtwb_screenshot_20200720-003214_chrome.j

حرفی ندارم خیلی ممنون که این مطلب رو خوندین

هی تو! از اینکه امروز مورد توجه همه ای, خوشحال نباش ?

تیتر اول روزنامه, فردا کاغذ باطله است

3jt0_fghfhfghfgh.png

OmGPlays.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این کار FW که "به حق" بهتون دادم رو پاک نمیکنه، با این حال تایم گذاشتن عکس های روزانه رو من و لیدر تعیین میکنیم و کلیه بازیکن ها تا قبل از قرار دادن پست آخر عکس های روزانه اجازه دارند عکس هاشون رو ارسال کنند. این تایم با هماهنگی من و لیدر میتونه حتی تا 30 دقیقه به عقب بیوفته.  این استثناء تنها مختص به من نبوده و در حق همه ی بازیکنان که مجبور میشن با تأخیر نیم ساعته عکساشون رو آپلود کنن انجام میشه. در ضمن من همیشه تا چند دقیقه صبر میکنم تا پست همه ی اعضاء show بشه و از حالت مخفی در بیاد بعد کسایی که نذاشتن مجازات بشن. 

من هم انسانم و فراموش میکنم مثل خیلی از انسان های دیگه. برای همین تا به الان """هر کسی""" که فراموش کرده  و با تاخیر عکسشو گذاشته بخشیده شده.

• دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Mary گفته است:

سلام

این کار FW که "به حق" بهتون دادم رو پاک نمیکنه، با این حال تایم گذاشتن عکس های روزانه رو من و لیدر تعیین میکنیم و کلیه بازیکن ها تا قبل از قرار دادن پست آخر عکس های روزانه اجازه دارند عکس هاشون رو ارسال کنند. این تایم با هماهنگی من و لیدر میتونه حتی تا 30 دقیقه به عقب بیوفته.  این استثناء تنها مختص به من نبوده و در حق همه ی بازیکنان که مجبور میشن با تأخیر نیم ساعته عکساشون رو آپلود کنن انجام میشه. در ضمن من همیشه تا چند دقیقه صبر میکنم تا پست همه ی اعضاء show بشه و از حالت مخفی در بیاد بعد کسایی که نذاشتن مجازات بشن. 

من هم انسانم و فراموش میکنم مثل خیلی از انسان های دیگه. برای همین تا به الان """هر کسی""" که فراموش کرده  و با تاخیر عکسشو گذاشته بخشیده شده.

شما انسانید فراموش میکنید اشکال نداره بعد منی ک ۳ روزه اومدم یه چیزو فراموش کردم حیوانم که fw من به حقه ؟

3jt0_fghfhfghfgh.png

OmGPlays.png

لینک به دیدگاه

اگر در این صورت بود پس شما چرا داخل بررسی ها گفتین که مهلت ارسال تا ساعت 00:00 

و یه چیز دیگه اگه مساله شو شدن پست هاس اینا ساعت 00:3x پستاشون شو شده و اگه در این صورت بود شما داخل اونایی که پستشون دیر شو شده نزاشتین و پستشونو قبول کردین که بازم از نیم ساعت بشتر طول کشیده بود

به دلایلی این شکایت را پس میگیرم 

در 12 ساعت قبل، OmGPlays گفته است:

اگر در این صورت بود پس شما چرا داخل بررسی ها گفتین که مهلت ارسال تا ساعت 00:00 

و یه چیز دیگه اگه مساله شو شدن پست هاس اینا ساعت 00:3x پستاشون شو شده و اگه در این صورت بود شما داخل اونایی که پستشون دیر شو شده نزاشتین و پستشونو قبول کردین که بازم از نیم ساعت بشتر طول کشیده بود

به دلایلی این شکایت را پس میگیرم 

شکایتم رو پس نمیگیرم نظرم عوض شد

3jt0_fghfhfghfgh.png

OmGPlays.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمتِ شاکی محترم @OmGPlays

شکایتِ شما رد شد، هماهنگی های لازم با لیدرِ مربوطه انجام شده بود و ایشون در جریانِ این تاخیر در ارسالِ عکس روزانه بودند.

موفق باشید

+بسته شد.

Hadi NT

Hadi.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...