رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

fw علکی و تهدید ساب لیدر

OmGPlays

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: OmGPlays.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Maryam.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ندارم

• توضیحات: من دیشب news میزدم که یکی برام پول داده بود هر 5 دقیقه براش news میزدم بعد این ساب لیدره میگفت اسپم میشه و نباید بزنی در صورتی که همچنین قانونی داخل قوانین نیست که متاسفانه مدرک ندارم

من امروز داشتم news های کمکی میدادم یکی از نیوز هام این بود 

.Baraye didan list Harakat(Ya hamoon anim) az dasture [/Animlist] estefade konid

که من هم از یه هلپری پرسیده بودم که گفته بودن از لحاظ FEnglish مشکلی نداره  بعد این ساب لیدره اومده برام fw داده تهدیدم میکنه میگه میرم بحثتو میدم لیدر fp80 بشی با اینکه

اون موظفه تو این 30 ثانیه راهنماییم کنه که نکرده کلا انگار afk بوده اصلا آنلاین نبود

تازه news من مورد تایید admin بوده اگه بد بود ادمین باید چکش میکرد الان من مدرکی ندارم ولی این ساب لیدر که بهم fw علکی داده و توهینم میکرد باید مدرک fw داشته باشه 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

http://uupload.ir/view/1zun_screens.rar/

تمامی اسکرین شات ها او تو عه

داخل قوانین NR هیچ حرفی در رابطه با FEnglish نگفته 

و در صورتی میتونه بهم fw بده که کلا یه چیزی اشتباه زدم مثلا 

Khaneye 23 be forush miresad: [/Findbiz 23]. s

این اشتباهه منم قبول دارم نه اینکه با خاطر یه خط فاصله علکی fw بده 

با اینکه اون ساب لیدره با هوش مال همه که یه اشتباهی داره Cancel news میده و اما نوبت به من بد بخت میرسه بهم FW میده هیچ تهدید هم میکنه 

هی تو! از اینکه امروز مورد توجه همه ای, خوشحال نباش ?

تیتر اول روزنامه, فردا کاغذ باطله است

3jt0_fghfhfghfgh.png

OmGPlays.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

نقل قول

برای شکایت باید حتما سند و مدرک کافی برای اثبات داشته باشید، تمامی مدارک باید شفاف، واضح و دارای تاریخ، زمان، اسم بازیکن و اسم سرور باشند (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

با این حال من با اجازه ی مسئول مربوطه دفاع خودم رو ارائه میکنم.

در 6 ساعت قبل، OmGPlays گفته است:

هر 5 دقیقه براش news میزدم

نقل قول

برای ارسال هر پیام جزء تبلیغات بسته‌ای شما موظف به صبر کردن برای 10 دقیقه بوده و حداکثر 5 تبلیغ میتوانید در یک ساعت انجام دهید (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

من امروز داشتم news های کمکی میدادم یکی از نیوز هام این بود 

.Baraye didan list Harakat(Ya hamoon anim) az dasture [/Animlist] estefade konid

سطح PEnglish کاملاً مشخصه و نیازی به توضیح نداره. من زمانی که این News رو دادین Sleep/ بودم. وقتی اومدم دیدم.

اون موظفه تو این 30 ثانیه راهنماییم کنه که نکرده کلا انگار afk بوده اصلا آنلاین نبود

متأسفانه من موظف به این کار نیستم ولی شما موظف به مشورت کردن هستین.

نقل قول

برای ارسال News/، ابتدا در f/ به مشورت بپردازید؛ اشتباه در این دستور نابخشودنی است (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

تهدیدم میکنه میگه میرم بحثتو میدم لیدر fp80 بشی

دیگه چون مدرک ندارین حرف تو دهن آدم نذارین. خداروشکر کل اعضای اقلیت شاهد بحث الکی شما بودن و من هیچوقت همچین حرفی رو نزدم.

تازه news من مورد تایید admin بوده اگه بد بود ادمین باید چکش میکرد الان من مدرکی ندارم ولی این ساب لیدر که بهم fw علکی داده و توهینم میکرد باید مدرک fw داشته باشه 

مدرک FW تون تو شکایت خودتون کاملاً مشخصه ولی اینجا بخش شکایت از لیدره، نه سابلیدر، شما میتونید پیش لیدر از من شکایت کنید ایشون اگه مشکلی داشت بعد بیاید اینجا شکایت کنید.

درضمن ادمین ها به دلیل وارن ها و مشکلات و درگیری های زیاد ممکنه خبر شما رو نبینن و این باعث نمیشه شما فکر کنید "مورد تایید ادمین بوده"

علکی هم اینجوری نوشته میشه: " الکی "

با اینکه اون ساب لیدره با هوش مال همه که یه اشتباهی داره Cancel news میده و اما نوبت به من بد بخت میرسه بهم FW میده هیچ تهدید هم میکنه

تا حالا نشده بین کسی فرق بذارم یا مشکلی داشته باشم با کسی. برای همین اگر "حضور" داشته باشم و "ببینم" حتماً کنسل میکنم.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Mary
  • دوست دارم که 3
  • مرسی 1
  • هاها 2
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Mary گفته است:

تا حالا نشده بین کسی فرق بذارم یا مشکلی داشته باشم با کسی. برای همین اگر "حضور" داشته باشم و "ببینم" حتماً کنسل میکنم

اگه شما ندیدی پس چطور FW دادی.؟

مدرک FW تون تو شکایت خودتون کاملاً مشخصه ولی اینجا بخش شکایت از لیدره، نه سابلیدر، شما میتونید پیش لیدر از من شکایت کنید ایشون اگه مشکلی داشت بعد بیاید اینجا شکایت کنید

هر کاری ساب لیدر از سر خودش میکنه و مجازات بشه ساب لیدر به گردن لیدره

علکی هم اینجوری نوشته میشه: " الکی "

اصلا باشه شما باشین استاد ادبیات حرفی ندا م

سطح PEnglish کاملاً مشخصه و نیازی به توضیح نداره. من زمانی که این News رو دادین Sleep/ بودم. وقتی اومدم دیدم

کجای قوانین nr نوشته که باید حتما از قوانین FEnglsh استفاده کرد؟

• چی چی 1

3jt0_fghfhfghfgh.png

OmGPlays.png

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، OmGPlays گفته است:

اگه شما ندیدی پس چطور FW دادی.؟

میگم  Demo News رو ندیدم، خود News رو دیدم. بعد از اینکه News منتشر شده ی شمارو دیدم چیکار کنم؟ CCA بدم؟

در 8 ساعت قبل، OmGPlays گفته است:

این چه حرفیه میزنی؟ من واقعاً دیگه حرفی ندارم. 

• دوست دارم که 1
  • هاها 3
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Mary گفته است:

این چه حرفیه میزنی؟ من واقعاً دیگه حرفی ندارم

برو قوانینو یه مرور کن به دردت میخوره?

3jt0_fghfhfghfgh.png

OmGPlays.png

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Mary گفته است:

میگم  Demo News رو ندیدم، خود News رو دیدم. بعد از اینکه News منتشر شده ی شمارو دیدم چیکار کنم؟ CCA بدم؟

چقد جالب مال همه رو میبینی ماا منو نمیبینی?

3jt0_fghfhfghfgh.png

OmGPlays.png

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Mary گفته است:

News من در چهار چوب قوانین NR هیچ مشکلی نداره

3jt0_fghfhfghfgh.png

OmGPlays.png

لینک به دیدگاه

با سلام.

از اونجایی که بنده لیدرِ اقلیت هستم خودمو موظف میدونم که اظهار نظر بکنم.

اولاً همونطور که خانم @Mary گفتن اینجا بخش شکایت از لیدرِ و شما اول میتونستید با بنده مشورت کنید و سپس اگر با نظر بنده موافق نبودید به اینجا مراجعه می کردید.

در 10 ساعت قبل، OmGPlays گفته است:

این چه حرفیه شما میزنید؟ از بَدو این اقیلت رعایت اصول FEnglish با اون گره خُردِ و همه این اقلیت رو با فینگلیشی که توش به شدت رعایت میشه میشناسن.

.Sometimes we perceive things as what we want them to be instead of what they actually are

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، JohnShelby گفته است:

با سلام.

از اونجایی که بنده لیدرِ اقلیت هستم خودمو موظف میدونم که اظهار نظر بکنم.

اولاً همونطور که خانم @Mary گفتن اینجا بخش شکایت از لیدرِ و شما اول میتونستید با بنده مشورت کنید و سپس اگر با نظر بنده موافق نبودید به اینجا مراجعه می کردید.

این چه حرفیه شما میزنید؟ از بَدو این اقیلت رعایت اصول FEnglish با اون گره خُردِ و همه این اقلیت رو با فینگلیشی که توش به شدت رعایت میشه میشناسن.

درسته آقای لیدر محترم 

موقعی که من میخواستم شکایت بدم شما نبودین و از همه ادمینا پرسیدم گفتن که باید تو بخش شکایت از لیدر اینا رو بگم 

@hasan @hadi @Mahdi ابنا گفته بودن @AmirT  تو لیدر باید اینا رو بگم

دوما خودتونم دارین میگین از بدو این اقلیت که الان اگه قوانینو مرور کنید میبینید که اصلا همچنین چیزی نیست و فقط یه سری محدودیت گذاشته

سوما اگه ما باید FEnglish رو رعایت میکردیم پس چرا تو تست تئوری اینو نگفته بودن؟؟ گفته که یه NR باید مسلط بر روی قوانین عمومی و قوانین دسته ملایم و قوانین خبر نگاری باشه و اسمی از FEnglish نبرده؟؟؟

چهارما تو قوانین زده که بر اثاث یه محدودیت هایی باید /news بدیم که اصلا از FEnglish نام نبرده و اگه برده بود ما میخوندیم و به این روز نمیوفتادیم

پنجم من از ساب لیدر باهوش @Mary درخواست دارم که یک Screen Shot از news که من دادم و به خاطرش برام FW داده رو بفرسته که ادمین محترم اقای @HadiNT اونو با چهارچوب قوانین NR مقایسه کنه 

موفق باشید

3jt0_fghfhfghfgh.png

OmGPlays.png

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد خدمتِ شاکی محترم @OmGPlays

شکایتِ شما رد شد.

عملکرد ایشون صحیح و به درستی مجازات شدید.

موفق باشید.

+بسته شد.

Hadi NT

Hadi.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...