رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کامل کردنِ همه چیز!

ارسال‌های توصیه شده

• 3 هفته بعد...

پیشنهاد اولتو به شدت باهاش مخالفم چون یک سری چت ها باید رنگش فرق کنه مخصوصا برای دوستان ادمین که کسایی که ادمین بودن میفهمن چی میگم برای پیشنهاد دومت منم قبولت دارم سرور ایرانی هست علی خیلی از چیزا رو انگلیسی گزاشته به نظرم باید همه چیزا فارسی نوشته بشه خیلی چیزا انگلیسی هست یکم برای پلیر ها سخته پیشنهاد سوم باید براش ایده بیاد که دوستان زحمتشو میکشن چهارم سیستم مکانیک یکم مورد داره تغییراتش خیلی بهتر میتونه باشه مثلا به نظرم میشه تونینگ با فکشن مکانیک باشه حالا به صورت سرویس یا مثلا سر راهی نه داخل بیز یا چیزی خیلی بهتر میشه پنجم هم که با ماشین دزدیت مخالف بودم ولی با قضیه ی این که طرف ماشینش بعد از پنج دقیقه داخل سرور باشه موافقم جلوی Non-Rp هم گرفته میشه

خیلیا خوبن ولی

سلیقه ما نیستن

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Palycity.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Gulakh.png

b5f422_24ezgif-1-25ceb4aa0e.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولو دومو موافقم سومو خیلی خندیدم چهار هم خوبه به نظرم عوض نشه پنجم عالیه به نظر منم باید بیاد

ویرایش شده توسط Guardian

ᏞᝪᝪᏦ Ꮖᑎ Ꭹᝪᑌᖇ ᕼᗴᗩᖇᎢ

ᗰᏆᏀᕼᎢ ᗷᗴ Ꮖᑎ Ꭲᕼᗴᖇᗴ

زمان فعالیت در بازی: در روز های کاری تمام تایم ها به جزء ساعات 11 الی 19

:acigar:

Arise.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۱/۷ در 06:47، Palycity گفته است:

پیشنهاد اولتو به شدت باهاش مخالفم چون یک سری چت ها باید رنگش فرق کنه مخصوصا برای دوستان ادمین که کسایی که ادمین بودن میفهمن چی میگم

صحبت از چت نیست، مورد رو دوباره بخونید بنده منظورم رنگِ ارورهای مذکور بوده

رنگ ارورهایی که وقتی پلیر کاپ یا مدیک نباشه و از دستور R و D استفاده کنه فرق داره و منظورم رنگ خود چت D یا R نیست

درکل منظورم رنگ ارورِ استفاده از CMDهای غیرقابل دسترسی مثل CMDهای ادمینی هست که متاسفانه یه سریشون متفاوته

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ در 13:24، MrViper گفته است:

Tow کار مشکل تایمینگ داره و اگه مسیر یابی قرار بگیره براش یارو نمیتونه اکتیویتی پر کنه و همچنین Tow  مثل ید کش های واقعی هستن که بد جایی پارک میکنن ماشین هارو یدک کش میکنن 

و حالا اون شخص جریمه باید بپردازه تا ماشینش بیرون بیاره  اگه سیستم بیاد یه چیزی  tow سریع برای اینه که ماشینش سریع ریسپاون بشه و طرف بتونه دوباره سوار ماشینش شه 

و در مورد کارجک هم باید یه دستوری اضافه شه بشه در ماشین باز کرد 

اینجوری که باید روزی ۱میلیون بدی بیمه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۴/۲۷ در 13:21، SuperMaN گفته است:

پیشنهاده من اینه که همه ی رنگ های مسیج ها بر اساس شباهت یکی شود

نظرم + هست.

پیشنهاده دوم من سیستم زبان هست که اگه یکی زبانه فارسی انتخاب میکنه بازم متن های انگلیسی براش میاد یا بلعکس

نظرم + هست و اینکه اگه بشه زبان تغییر داد عالی میشه مورد داشتیم اشتباه دستشون خورده و انگیلیسی شده.

پیشنهاد سوم اینه که چرا باید موبایل هدر بره و فقط برای زنگ زدن استفاده شه؟!

باید سیستم iBanana کامل شه

+

پیشنهاد چهارم حل غیرطبیعی بودنه سروره!

مثلا یه قطار به زور 200 تا میره! اما اینفرنوس تا 220-240 تا میره! خداوکیلی غیرطبیعی نیس؟ 

یا مثلا داداشمون یه towcar میزنه ماشینش جادو میشه میره سره جایه اولش؟! راه حل اینه که اگه یارو towcar بزنه برای یکی از اعضای ttc به صورت رندوم ماموریت بیاد که سریع بره اون ماشین رو برگردونه سرجاش. اگه هم ttc نباشه با زدن towcar جادو شه برگرده سره جاش

نظرم - هست

مثلا چطوری موقع راب یارو exit/ میزنه میره اون سره دنیا؟!

یا مثلا چطوری ماشین مجانی هست که یارو باز میکنه ماشینو سوارش میشه

در مورد Exit نظری ندارم ولی اگه میشد ماشین های راب رو خودمون یه جا سیو کنیم بعد Exit بدیم بریم اونجا جالب تر میشد.

شغل رفتگر پولش از راننده اتوبوس بیشتره؟

یا مثلا ماشین دزد به چه درد میخوره؟

الان من اگه پیشنهادمو راجع به ماشین دزد بگم همه از fish کوچ میکنن به دزدی

به این صورته که اسکیل 4 به بالا بتونه در ماشینو باز کنه و بدزدتش بعد از اینکه دراپ کرد همه ی اسپورت و اینارو برداره یه چک پوینت بدن و ببره به یه تونینگ اسپورت هاشو و تونینگ به اندازه تونینگش رو پول بده

تا قبل از اسکیل 4 هم ماشین های مردمو کارجک کنن

نظرم - هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

‎‫نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد.‬‎

بهبود شغل، اقلیت و سیستم های بیشتر در راه است Tik Tak....

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

درود، نسبت به این موضوع نظر بنده ″ + ″ می‌باشد.

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

با سلام

در در ۱۳۹۹/۴/۲۷ در 01:51، SuperMaN گفته است:

در اینجا فرق ارور رنگ R/ و D/و رنگ ارور این کامند های ادمینی رو میبیند.

البته من فقط این به ذهنم اومد و بقیه کامند ها که یکیش زرد و یکی آبی بود رو یادم نیست که این باعث میشه سرور از نظم خارج شه.

نظر من در مورد این موضوع مثبت ( + ) هست.

پیشنهاده دوم من سیستم زبان هست که اگه یکی زبانه فارسی انتخاب میکنه بازم متن های انگلیسی براش میاد یا بلعکس

مثال:

من زبان انگلیسی رو انتخاب کردم اما در متن هایی که داده میشه (اگر خرید و فروش دیدید گذارش کنید و...) فارسی فرستاده میشه.

و یا کسی فارسی انتخاب کرده اما مثلا در چت نوشته میشه X Says: x که بنظرم باید بشه: x Goft: x 

موافقم +

پیشنهاد سوم اینه که چرا باید موبایل هدر بره و فقط برای زنگ زدن استفاده شه؟!

باید سیستم iBanana کامل شه!

مثال:

چرا از Mobile Date استفاده درستی نمیشه کرد؟ بهتره از Mobile Date برای هک کردن، برنامه های موبایل مثل همراه بانک و... استفاده شه.

ماشین حساب چیه؟ اصن چرا تو موبایله؟ چون استفاده درستی ازش نمیشه!

بهتره از ماشین حساب برای سوالاته sar استفاده شه که مثلا وقتی میگه 5-2=؟ ما باید بریم تو ماشین حساب و حساب کنیم

در مورد تغییر در تلفن همراه موافقم, اگر شخصی شارژ موبایل نداشته باشه و سوال SAR بیاد چه کاری کنه؟

من میگم که اگر پیام در Motto/ در صفحه ی اول گوشی بیاد برای مثال خوب میشه.

پیشنهاد چهارم حل غیرطبیعی بودنه سروره!

مثلا یه قطار به زور 200 تا میره! اما اینفرنوس تا 220-240 تا میره! خداوکیلی غیرطبیعی نیس؟ 

یا مثلا داداشمون یه towcar میزنه ماشینش جادو میشه میره سره جایه اولش؟! راه حل اینه که اگه یارو towcar بزنه برای یکی از اعضای ttc به صورت رندوم ماموریت بیاد که سریع بره اون ماشین رو برگردونه سرجاش. اگه هم ttc نباشه با زدن towcar جادو شه برگرده سره جاش

یا مثلا چطوری موقع راب یارو exit/ میزنه میره اون سره دنیا؟!

یا مثلا چطوری ماشین مجانی هست که یارو باز میکنه ماشینو سوارش میشه؟

موافق نیستم, اختلاف بین پلیر و اقلیت TTC پیش میاد.

پیشنهاد پنجم مشاغل هست.

مثال:

شغل رفتگر پولش از راننده اتوبوس بیشتره؟

یا مثلا ماشین دزد به چه درد میخوره؟

الان من اگه پیشنهادمو راجع به ماشین دزد بگم همه از fish کوچ میکنن به دزدی

به این صورته که اسکیل 4 به بالا بتونه در ماشینو باز کنه و بدزدتش بعد از اینکه دراپ کرد همه ی اسپورت و اینارو برداره یه چک پوینت بدن و ببره به یه تونینگ اسپورت هاشو و تونینگ به اندازه تونینگش رو پول بده

تا قبل از اسکیل 4 هم ماشین های مردمو کارجک کنن 

حالا شاید بگین خب q/ میده!

منم میگم خب ماشینی که دزدیده شده باشه بعد از q/ از بین نره! و 5 دقیقه بعد از q/ از بین بره

موافق نیستم, به این صورت ماشین پلیر در شهر در امان نیست!

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

• مؤسس

درود،

پیشنهاد 1 قبول شد. (Targeted version: 3.5.1)

پیشنهاد 2 قبول شد. (Targeted version: [Redacted]) (دو زبانه شدن تمامی پیغام های موجود به همراه اضافه شدن دستور ChangeLanguage/، هم زبان نوشتاری FEnglish و هم فارسی (حروف عربی) (که برای AG:SAMP قابل مشاهده است) قابل انتخاب خواهد بود)

پیشنهاد 3 باید دقیق تر و مشخص تر باشد، در صورت لازم برای این مورد تاپیک جدید ایجاد نمایید. (رد شد)

پیشنهاد 4 رد شد، چیز های غیر طبیعی زیاد هست اما زیاد طبیعی سازی هم تنها موجب تخریب تجربه بازی خواهد شد اما از لحاظ ظاهری می‌توان این موارد را بهبود داد که در آینده AG:SAMP ممکن خواهد بود.

پیشنهاد 5 جالب هست و می‌توان بر اساس اسکیل و یک سری الزامات دیگر قابلیت شکستن قفل وسایل نقلیه را به دیگران بدیم یا موردی که گفتید اما لطفاً برای این مورد تاپیک جدید بزنید و گسترده تر شرح دهید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...