رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ناقص بودن قانون/سواستفاده از قانون/درخواست رسیدگی و اصلاح مشکل

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در 10 دقیقه قبل، ILIYA88 گفته است:

در کل مخالف تغییر قانون هستم

قرار هم نیست قانون تغییر کنه!

بلکه قراره قانون اصلاح بشه.

منظور از اصلاح یعنی بهترین پیشنهاد و درست ترین پیشنهاد اجرا بشه!

حتی اصلا میتونه قانون هیچ تغییری و اصلاحی صورت نگیره و در عوض یک سیستم جدید برای جلوگیری از سواستفاده ایجاد بشه!

در واقع من پیشنهاد و نظرم این بود که قانون به نظر ناقص میاد و باید با یک سیستم جدید و قانون جدید یا اصلاح قانون این مشکل حل بشه تا مشکلی نه برای پلیس و نه برای فرد که بی دلیل وانتد میگیره اتفاق نیفته.

ویرایش شده توسط 83mehrdad83
جنگ جنگ تا پیروزی :)

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

.

ویرایش شده توسط Original
موافقم باهات داداش جنگ جنگ تا پیروزی :)

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ILIYA88 گفته است:

یعنی با من جنگ داری

نه من و  نه @83mehrdad83 منظورمون با شما نبود.

ویرایش شده توسط Original

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، ILIYA88 گفته است:

یعنی با من جنگ داری

اره منظورم شما نبودی :|

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Pouria0JM گفته است:

Q/ صورت بگیره توسط ادمین بات، 1 ساعت Ajail میشیم. اما وقتی که خود به خود از بازی کرش میشیم دیگه تقصیر ما چیه که مجبوریم 1 ساعت Ajail شیم

راه های خیلی زیادی هست که خودمونو کرش کنیم

از جمله قطع کردن وای فای کامپیوتر و...

Originall.png

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

فروم واسه تو هم قطع شده بود؟

آره اول فکر کردم نتم تموم شد ترسیدم ??

من کجا گفتم مدرک بگیرین؟??

گفتم سیستم جدید یا قانون جدید حرفی از مدرک نگفتم

تنها راهه تغییرش همین مدرکه وگرنه هیچ نقصی تو این قانون نیس!

این سیستم کاملا درسته و من با پیشنهادت مخالفم!

همچنین این تاپیک رو زدم که شما دوستان پیشنهادات خودتون رو بدید تا از این سواستفاده ها جلوگیری شه!

اون فردی که داره وانتد میده باید دقت داشته باشه که اشتباهی نکنه! درضمن برای کسی که مجرم هست شکایت کردن راحت میشه.

قانون هیچ مشکلی نداره!

در 7 ساعت قبل، NimaB گفته است:

مشکلات شخصی رو با پیشنهادات انتقادات اشتباه نگیرین??

واقعا دیگه نمیدونم چی بگم. ای خدا 

در 5 ساعت قبل، Pouria0JM گفته است:

Ramming on cop car هم درست میگی من از جلو ماشین پلیس، مویی میکشم اخطار وانتد میاد ?

این محدودیت بازیه نمیشه کاریس کرد و پلیس هم الکی وانتد نمیده اگه واقعا نزده باشی.

در 4 ساعت قبل، Original گفته است:

از جمله قطع کردن وای فای کامپیوتر و...

کاملا صحیح.

ویرایش شده توسط Cuthbert

تو یه بازنده نیستی... اگه تو تاریک ترین لحظات لبخندت رو نباختی!

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۲۵ در 12:09، 83mehrdad83 گفته است:

افرادی که تو نزدیکی 2متری ماشین هستند قابل دریافت وانتد Runing نباشند

خب اینجوری کسی که وانتد داره کناره ماشینه پلیس می ایسته و وانتد کیل هم نمیخوره 

...Nabud shode

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Carroll گفته است:

موافقم

اول بیا دسته ویژه ببین چطوره بعد نظر بده?

این مهردادو نبین این بخاطر مشکلی که با یکی از اعضا داره اومده اینجا عقدشو خالی کنه :|

در 3 دقیقه قبل، aminking8000 گفته است:

همین دیگه یارو میاد وامیسته کنار ماشین 3 تا /Ms میدیم بعد وانتد Run میاد بعدش G هم نمیکنه میگه 2 متری ماشینم :|

وانتد هم بدیم میره شکایت میکنه!

ویرایش شده توسط Cuthbert
  • دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Cuthbert گفته است:

تنها راهه تغییرش همین مدرکه وگرنه هیچ نقصی تو این قانون نیس!

نه تنها راهش مدرک نیست!

سیستم جدید منظورم قانون جدید نیست!

منظورم @Mohny و یا @Ali سیستم جدیدی طراحی کنند که این سواستفاده رو کم کنه که با پیشنهاد شما قطعا این کامل تر میشه :|

در 13 دقیقه قبل، Cuthbert گفته است:

اول بیا دسته ویژه ببین چطوره بعد نظر بده

من وقتی تو هنوز داخل سرور نبودی دسته ویژه رفته بودم که... :| الان محدویت PM دارم فردا محدودیت رفت بهت میگم موضوع رو :|

در 17 دقیقه قبل، Cuthbert گفته است:

البته باز هم داره این سیستم تو اپدیت بعدی برخلاف نظر تو عوض میشه :| مثلا دیگه باید 4ساعت گذشته باشه تا وانتد کیل واست اکتویتی حساب بشه واین تو اپدیت بعدی بیاد!

در 8 ساعت قبل، NimaB گفته است:

مشکلات شخصی رو با پیشنهادات انتقادات اشتباه نگیرین??

قابل توجه بعضی ها??

خوبه شکایت خودت چندین روز پیش بخاطر همین رد شد :|

این مشکل شخصی نیست و مشکل نصف سروره.

فقط کافیه هم شما هم @Cuthbert یه نگاه به شکایت های FBI و PD کنید.(معمولا NG کمتر شکایت میشه که به این دلیل رد شه)بعضی شکایت ها خب واقعا الکیه و رد میشه ولی بعضی مدارک مثل فیلم هستند که شخص داره با ماشین دنده عقب میره که طرف تو ماشین G نکنه.

در ضمن:

قوانین نباید تغییر کنند، بلکه می بایست اصلاح شوند.
تغییر و عوض کردن قوانین پیامد های زیان باری رو به همراه خواهد داشت، که می توان به سرگردانی الان اعضای دپارتمان اشاره کرد و علت این موضوع رو تغییر قوانین دانست.

در 13 دقیقه قبل، Cuthbert گفته است:

اول بیا دسته ویژه ببین چطوره بعد نظر بده?

این مهردادو نبین این بخاطر مشکلی که با یکی از اعضا داره اومده اینجا عقدشو خالی کنه :|

قرار بود عقدمو خالی کنم که کل اقلیت های سرور الان 7 نفر بیشتر نبود چرا که بنده میومدم وقتی افتادم زندان یک اکانت مولتی میساختم شغل کاراگاه میکردم و از شخص مدرک جرم میگرفتم و بعد 80FP.

در ضمن قراره بعد اومدن WUCP و اپدیت بعدی که 3.5.0 بیاد قوانین تمام اقلیت ها طبق گفته های مدیریت، تغییرات کنه و چه بهتر به این قانون هم توجه بشه و اگه @Ali صلاح دیدن در حین اینکه قوانین رو میخوان تغییر بدن بهترین قانون و یا سیستم رو در مورد این قانون اصلاح کنند.

در 14 دقیقه قبل، aminking8000 گفته است:

این یک مثال بود و در کل پیشنهاد بنده این بود که یک سیستم و یا قانون جدید وضع بشه اگه سیستم بهتری رو سراغ دارید پیشنهاد بدید:

ویرایش شده توسط 83mehrdad83

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Original گفته است:

.

همه میدونیم همه اینکاراش واسه چیه :|

ولی این تاپیکو بخاطر دلیل شخصی زد و اینکه میدونم خودش حتما از عمد سوار ماشین پلیس نشد :| 

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۵/۸/۱۶ در 21:22، Ali گفته است:
در در ۱۳۹۵/۸/۱۶ در 21:22، Ali گفته است:

دقت داشته باشید من فقط پست اول رو می خونم!

در هم اکنون، Cuthbert گفته است:

همه میدونیم همه اینکاراش واسه چیه :|

ولی این تاپیکو بخاطر دلیل شخصی زد و اینکه میدونم خودش حتما از عمد سوار ماشین پلیس نشد :| 

تو PM بده چند تا مدرک بدم نگاه کنی :| بعد شخصی نیست تو بگو حالا شخصی و اونی که باید قبول یا رد کنه خودش میدونه :|

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

من وقتی تو هنوز داخل سرور نبودی دسته ویژه رفته بودم که... :| الان محدویت PM دارم فردا محدودیت رفت بهت میگم موضوع رو :|

با تو بودم؟؟؟ نه با تو بودم؟؟؟؟

اصلا رو تو نقل قول کردم؟ 

خوبه شکایت خودت چندین روز پیش بخاطر همین رد شد

شما به شکایات مرد هم گیر میدی؟؟ :|

قرار بود عقدمو خالی کنم که کل اقلیت های سرور الان 7 نفر بیشتر نبود چرا که بنده میومدم وقتی افتادم زندان یک اکانت مولتی میساختم شغل کاراگاه میکردم و از شخص مدرک جرم میگرفتم و بعد 80F

حقیقتا اینکارو بکن یکم حال کنیم... واقعا دلم میخواد کل اقلیت های سرور 7 تا بشه ببینم.

قوانین نباید تغییر کنند، بلکه می بایست اصلاح شوند.

قوانین کاملا بی نقض و صحیح میباشند.  

اگه هم تغییر بخواد بکنه خود Ali میدونه دیگه به من مربوط نیس من نظرمو گفتم فقط!

ویرایش شده توسط Cuthbert

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Cuthbert گفته است:

حقیقتا اینکارو بکن یکم حال کنیم... واقعا دلم میخواد کل اقلیت های سرور 7 تا بشه ببینم.

شدنش که میشه :|

ولی بعدش یهو اتفاق زیر میفته :|

Mehrdad_joker was banned by Ali for 360days, reason:Beham rikhtan nazm factions.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

شدنش که میشه :|

ولی بعدش یهو اتفاق زیر میفته :|

Mehrdad_joker was banned by Ali for 360days, reason:Beham rikhtan nazm factions.

من خودم شخصا هرچی گلد بخواد میدم هرکاری میکنم Unban شی فقط تو اینکارو بکن.

لینک به دیدگاه

باشه بگین اصلاح شه اگه قبول کنن??

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Pouria0JM گفته است:

باو بنده خدا از عمد که خودشو کرش نداده ?

همونطور که گفتم 

شما با خاموش کردن وای فای کامپیوتر به راحتی خودتونو کرش کنین 

و این برای برخی از سو استفاده های که بالا گفتم صورت گرفته 

حرف شما درسته اما از قدیم گفتن تر و خشک باهم می‌سوزن

Originall.png

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

با سلام و درود

تو قوانین دپارتمان یک قانون هست به این شکل:

حتما برای Wanted های Ramming on cop car و Ignoring cop مدرک بگیرید و در صورت شکایت ارائه بدهید.

Ramming on cop car را تنها زمانی باید wa/ بزنید که آن شخص واقعاً به ماشینتان کوبیده (تقریباً محکم) و قبل آن مدرک تهیه کنید.

به دلیل محدودیت سمپ ممکن است اسمی برای شما به دلیل Ramming on cop car ارسال شود که واقعاً به ماشین شما نزده است.

برای Wanted های دیگر به هیچ وجه لازم نیست مدرک بگیرید و اگر از شما شکایت شود شکایت رد خواهد شد.

ادامه توضیحات

خب با توجه به این قانون گفته شده اگر برای وانتد های دیگر شکایت شد به هیچ وجه لازم نیست مدرک بگیرن و شکایت خودکار رد میشه.

دقیقا مشکل اینجاس!

افراد زیادی در دپارتمان از این قانون سو استفاده میکنن و وانتد های الکی رو بهمون میدن.

الان تو بخش شکایت اعضای پلیس:یک نفر شکایت کرده از شخص  چرا که از دستور Ms/سواستفاده کرده و راحت 2وانتد میدن تا اکتویتی پر کنند یا ... .

همین شخص قبلا هم بنده شکایت کرده بودم ازشون و فیلم قرار داده بودم به این صورت که بنده وانتد 1بودم و خواستم تو ماشین ایشون Gکنم ولی ایشون دنده عقب میگرفتن تا بنده نتونم سوار ماشین شم و وقتی با فیلم هم حتی شکایت کردم با توجه به این قانون رد شد.

چرا کسی که 1وانتد داره باید الکی کنار ماشین واستاده باشه یا تو محل 60متری بدون حرکت واستاده باشه تا 2وانتد دیگه بگیره؟

مگه  این وانتد Runingیا همون فراری نیست؟

وقتی کسی بدون حرکت تو 1سانتری پلیس هست چرا باید وانتد 2فراری بگیره؟

راحت پلیس ها دارن با استفاده از این قانون مخصوصا وانتد های Runingو ... سواستفاده میکنن و اکتویتی خودشون رو پر میکنن،اگر هم شخصی پیدا بشه شکایت کنه رد خودکار میشه!

امروز دوباره این اتفاق افتاد برای من ولی به صورت دیگر:

من میخوام با Wanted 1 سوار ماشین بشم ولی اونجایی که این پلیسه واستاده باگه و G نمیشه کرد.

بهشم میگم برو اونور نمیشه سوار شد گوش نمیده و فقط میخوان اکتیویتی پر کنند.

چرا من باید با وانتد 1 وقتی کنار ماشین پلیسم تا بجای 5دقیقه 50دقیقه زندانی شم؟

این تنها مشکل من نیست و همه مشکل دارن و وقتی هم شکایت میکنن خودکار رد میشه.

لطفا لطفا به این قانون و دپارتمان که بعضی افرادشون سواستفاده میکنن رسیدگی کنید.

بنده منظورم این نیست که مثل قبل سیستم بشه که همه گزارش کار جمع کنن با عکس وفیلم وتحویل لیدر بدن ولی باید یک سیستم جدید یک اصلاحیه قانون جدید صورت بگیره!

مثلا میتونیم برای وانتد Runing اینطور سیستم رو طراحی کرد:

افرادی که تو نزدیکی 2متری ماشین هستند قابل دریافت وانتد Runing نباشند و یا قانونی طراحی کرد که برای این وانتد مدرک گرفته بشه شخص داره فرار میکنه و یا حتی اگر شخص یکجا در 20متری ماشین پلیس قرار داره و بی حرکت هست و سرعتش بالاتر از 4 نیست نتونه بدون دلیل و مدرک وانتد بگیره و Cuff کردن به دو صورت باشه:

مگه تو واقعیت پلیس با ماشین میاد کنار دزد میگه بشین بریم زندان :| ؟

پلیس از ماشین پیاده میشه حالا یا میپره رو دزد یا با تفنگ نشونه میگیره یا هم شوکر میزنه تا فرد بره و دستبند بزنه!

در هر صورت این فقط یک پیشنهاد برای اصلاح قانون و یا سیستم بود و اگر یک قانون بهتر(سیستم بهتر) به فکرتون رسید همینجا پیشنهاد بدید.

@Ali @Mohny @LearninG @Markeloff @BiHan @iNViSiBIe @AliBozorG @BuTleR @Mary @SuperMAN @Kiya @Original @Pouria0JM @Shxyan @DeLon @Cuthbert @GelofeN @LeyToM @Ostad @HadiNT @FerDinaND @Carroll @JanSoN @Luciano @Abner @DoNaLd @AmiirHosein @Wolfe @ReZaaw @AmyLee @OmGPlays @CaptainMahdi @Sabriel @دوستان دیگر...

داداش ما همینجوریش 1000 تا اس اس میگیریم برای وانتدا بعد بررسی میکنیم ۵ ساعت اضافه هارو پاک کنیم باز شما میگی اینارو مدرک بگیریم؟ یک ۱ میلیون بزن حساب هرچی عقده اسکرین شات داری همرو میگیرم میدمت والا حجم مفت که نداریم فکر کن یارو استف باشه روزی 500 ss staff 500ss pd زیاد نیست؟ 

خودتو جای پلیس بزار یک بار درک کنید

شما اگه مثل ادم برید توی ماشین یاروG کنید مریض نیست وانتد کیل کنه وانتد کیل هم زیاده برای PD جوری نیست بی دلیل بده

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

مگه تو واقعیت پلیس با ماشین میاد کنار دزد میگه بشین بریم زندان :|

نه میاد یارو رو میکشه روحش میره زندان لابد؟ شما پلیس دنبالت باشه تسلیم نشی شلیک میکنه تسلیم بشی میخواد چی کار کنه؟بگه پسر گلی بودی یک شکلات بزار بهت بدم؟

• هاها 1

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، GelofeN گفته است:

نه میاد یارو رو میکشه روحش میره زندان لابد؟ شما پلیس دنبالت باشه تسلیم نشی شلیک میکنه تسلیم بشی میخواد چی کار کنه؟بگه پسر گلی بودی یک شکلات بزار بهت بدم؟

پلیس از ماشین پیاده میشه اسلحه میکشه میگه تسلیم شو :|

اگه تسلیم شد Cuff میکنه و سوار ماشینش میکنه نه اینکه بیاد با ماشین پلیس بگه بشین بریم زندان :|

باید پیاده شه از ماشین دستگیر کنه بعد سوار ماشینش کنه نه اینکه خودش تو ماشین باشه بگه بیا بشین

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

پلیس از ماشین پیاده میشه اسلحه میکشه میگه تسلیم شو :|

اگه تسلیم شد Cuff میکنه و سوار ماشینش میکنه نه اینکه بیاد با ماشین پلیس بگه بشین بریم زندان :|

باید پیاده شه از ماشین دستگیر کنه بعد سوار ماشینش کنه نه اینکه خودش تو ماشین باشه بگه بیا بشین

چه فرقی میکنه؟

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...