رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ناقص بودن قانون/سواستفاده از قانون/درخواست رسیدگی و اصلاح مشکل

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و درود

تو قوانین دپارتمان یک قانون هست به این شکل:

حتما برای Wanted های Ramming on cop car و Ignoring cop مدرک بگیرید و در صورت شکایت ارائه بدهید.

Ramming on cop car را تنها زمانی باید wa/ بزنید که آن شخص واقعاً به ماشینتان کوبیده (تقریباً محکم) و قبل آن مدرک تهیه کنید.

به دلیل محدودیت سمپ ممکن است اسمی برای شما به دلیل Ramming on cop car ارسال شود که واقعاً به ماشین شما نزده است.

برای Wanted های دیگر به هیچ وجه لازم نیست مدرک بگیرید و اگر از شما شکایت شود شکایت رد خواهد شد.

ادامه توضیحات

خب با توجه به این قانون گفته شده اگر برای وانتد های دیگر شکایت شد به هیچ وجه لازم نیست مدرک بگیرن و شکایت خودکار رد میشه.

دقیقا مشکل اینجاس!

افراد زیادی در دپارتمان از این قانون سو استفاده میکنن و وانتد های الکی رو بهمون میدن.

الان تو بخش شکایت اعضای پلیس:یک نفر شکایت کرده از شخص  چرا که از دستور Ms/سواستفاده کرده و راحت 2وانتد میدن تا اکتویتی پر کنند یا ... .

همین شخص قبلا هم بنده شکایت کرده بودم ازشون و فیلم قرار داده بودم به این صورت که بنده وانتد 1بودم و خواستم تو ماشین ایشون Gکنم ولی ایشون دنده عقب میگرفتن تا بنده نتونم سوار ماشین شم و وقتی با فیلم هم حتی شکایت کردم با توجه به این قانون رد شد.

چرا کسی که 1وانتد داره باید الکی کنار ماشین واستاده باشه یا تو محل 60متری بدون حرکت واستاده باشه تا 2وانتد دیگه بگیره؟

مگه  این وانتد Runingیا همون فراری نیست؟

وقتی کسی بدون حرکت تو 1سانتری پلیس هست چرا باید وانتد 2فراری بگیره؟

راحت پلیس ها دارن با استفاده از این قانون مخصوصا وانتد های Runingو ... سواستفاده میکنن و اکتویتی خودشون رو پر میکنن،اگر هم شخصی پیدا بشه شکایت کنه رد خودکار میشه!

امروز دوباره این اتفاق افتاد برای من ولی به صورت دیگر:

من میخوام با Wanted 1 سوار ماشین بشم ولی اونجایی که این پلیسه واستاده باگه و G نمیشه کرد.

بهشم میگم برو اونور نمیشه سوار شد گوش نمیده و فقط میخوان اکتیویتی پر کنند.

چرا من باید با وانتد 1 وقتی کنار ماشین پلیسم تا بجای 5دقیقه 50دقیقه زندانی شم؟

این تنها مشکل من نیست و همه مشکل دارن و وقتی هم شکایت میکنن خودکار رد میشه.

لطفا لطفا به این قانون و دپارتمان که بعضی افرادشون سواستفاده میکنن رسیدگی کنید.

بنده منظورم این نیست که مثل قبل سیستم بشه که همه گزارش کار جمع کنن با عکس وفیلم وتحویل لیدر بدن ولی باید یک سیستم جدید یک اصلاحیه قانون جدید صورت بگیره!

مثلا میتونیم برای وانتد Runing اینطور سیستم رو طراحی کرد:

افرادی که تو نزدیکی 2متری ماشین هستند قابل دریافت وانتد Runing نباشند و یا قانونی طراحی کرد که برای این وانتد مدرک گرفته بشه شخص داره فرار میکنه و یا حتی اگر شخص یکجا در 20متری ماشین پلیس قرار داره و بی حرکت هست و سرعتش بالاتر از 4 نیست نتونه بدون دلیل و مدرک وانتد بگیره و Cuff کردن به دو صورت باشه:

مگه تو واقعیت پلیس با ماشین میاد کنار دزد میگه بشین بریم زندان :| ؟

پلیس از ماشین پیاده میشه حالا یا میپره رو دزد یا با تفنگ نشونه میگیره یا هم شوکر میزنه تا فرد بره و دستبند بزنه!

در هر صورت این فقط یک پیشنهاد برای اصلاح قانون و یا سیستم بود و اگر یک قانون بهتر(سیستم بهتر) به فکرتون رسید همینجا پیشنهاد بدید.

@Ali @Mohny @LearninG @Markeloff @BiHan @iNViSiBIe @AliBozorG @BuTleR @Mary @SuperMAN @Kiya @Original @Pouria0JM @Shxyan @DeLon @Cuthbert @GelofeN @LeyToM @Ostad @HadiNT @FerDinaND @Carroll @JanSoN @Luciano @Abner @DoNaLd @AmiirHosein @Wolfe @ReZaaw @AmyLee @OmGPlays @CaptainMahdi @Sabriel @دوستان دیگر...

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

قبول دارم, بعضیا واقعا عقده وانتدکیل دارن

Crown.png

هَرکه زَخمَش بیش, گَنگَش بیشتر...

AbneR.png

🩸--------------------------------------------------------------------------------------🩸

Scene.png
Thony.png

🍷🤍 Without any Feeling🤍🍷

لینک به دیدگاه

جانه من حرف چرتو پرت نزن برو خواهشا ببند تاپیکو...

حاجی هیچیش مشکل نداره همه چیش درسته آدم دیگه خودش باید عقل داشته باشه که سو استفاده نکنه، به قانون و شما هیچی مربوط نیست. مشکل خوده شخصیه که میخواد /Ms بده نه چیز دیگه ای!

کاملا مخالفم با پیشنهادت، ولی اینکه میگی پلیس الکی Running میده قبول دارم خب عزیزه من نمیشه واسه همه چیز مدرک گرفت که همه نمیتونن دوست عزیز.

پ.ن: خوده فرد باید عقل داشته باشه که سو استفاده نکنه! تمام.

ویرایش شده توسط Cuthbert
  • هاها 1

تو یه بازنده نیستی... اگه تو تاریک ترین لحظات لبخندت رو نباختی!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Cuthbert گفته است:

حاجی هیچیش مشکل نداره همه چیش درسته آدم دیگه خودش باید عقل داشته باشه که سو استفاده نکنه به قانون و شما هیچی مربوط نیست. مشکل خوده شخصیه که میخواد /Ms بده نه چیز دیگه ای!

کاملا مخالفم با پیشنهادت، ولی اینکه میگی پلیس الکی Running میده قبول دارم خب عزیزه من نمیشه واسه همه چیز مدرک گرفت که همه نمیتونن دوست عزیز.

دقیقا

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Cuthbert گفته است:

حاجی هیچیش مشکل نداره همه چیش درسته آدم دیگه خودش باید عقل داشته باشه که سو استفاده نکنه، به قانون و شما هیچی مربوط نیست. مشکل خوده شخصیه که میخواد /Ms بده نه چیز دیگه ای!

خب من نگفتم مدرک که گفتم سیستم جدید میتونیم پیاده سازی کنیم برای جلوگیری از سواستفاده!

کل متن رو فکر کنم نخوندی رفتی سرتیتر پیشنهاد خوندی??

مثلا اصلا همین قانون بمونه ولی یه قانون اضافه کرد اگه مدارک فرد شاکی کامل باشه و تخلف فرد توش نمایان بشه بخاطر این قانون رد نشه این هم یه مشکل همین قانونه!

ما مدارک کامل داریم که توش مشخصه داره فرد تخلف میکنه ولی وقتی شکایت میکنم بخاطر این قانون کلا رد میشه?

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

مثلا اصلا همین قانون بمونه ولی یه قانون اضافه کرد اگه مدارک فرد شاکی کامل باشه و تخلف فرد توش نمایان بشه بخاطر این قانون رد نشه این هم یه مشکل همین قانونه!

ما مدارک کامل داریم که توش مشخصه داره فرد تخلف میکنه ولی وقتی شکایت میکنم بخاطر این قانون کلا رد میشه?

اول اینکه عزیزم خوندم همشو!

دوم اینکه لیدر هم دقیقا همین حرف منو میزنه! تا آخر حرفو منو بخون چی گفتم.

>>> خوده فرد باید عقل داشته باشه <<< قبول داری؟ قوانین نوشته مدرک نمیخواد خب؟ لیدر چی باید بگه؟ بگه به افسر که باید مدرک بیاری؟ بعد شکایت توهم قبول شه؟ پس اینجا بازم به همون حرف من میرسیم.

ویرایش شده توسط Cuthbert
  • دوست دارم که 2
  • مرسی 1

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

خب من نگفتم مدرک که گفتم سیستم جدید میتونیم پیاده سازی کنیم برای جلوگیری از سواستفاده!

شما الا مشکلت وانتدیه که من بهت دادم؟؟؟؟ وقتی بهت اخطار میدم که G کن g کن میگی نمیشه؟ خب بگو آقا اینجا نمیشه g کرد برو عقب تر شما همچین چیزی به بنده نگفتی

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Cuthbert گفته است:

اول اینکه عزیزم خوندم همشو!

دوم اینکه لیدر هم دقیقا همین حرف منو میزنه! تا آخر حرفو منو بخون چی گفتم.

>>> خوده فرد باید عقل داشته باشه <<< قبول داری؟

اره قبول دارم ولی میتونیم سیستم بزاریم برای جلوگیری از این مشکل?

لینک به دیدگاه

بعضی از دوستان دپارتمنت هستند که متاسفانه از این کار سو استفاده میکنند

من میگم همین قانون بمونه اما برای هر چیز الکی که شکایت کردن لیدر مدرک نخواد! اظهارات شما کاملا صحیحه و در مواردی خاص به نظرم برای وانتد Running هم باید درخواست مدرک بشه.

در مواردی خاص البته.

البته بعضی از دوستان هم هستند به دلیل کمبود اکتیویتی از این کارا میکنن

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، DoNaLd گفته است:

شما الا مشکلت وانتدیه که من بهت دادم؟؟؟؟ وقتی بهت اخطار میدم که G کن g کن میگی نمیشه؟ خب بگو آقا اینجا نمیشه g کرد برو عقب تر شما همچین چیزی به بنده نگفتی

من گفتم برو جلوتر تو وانتد دادی?

ولی در کل مشکلم فقط وانتد قبلی تو نیست قبلا هم یه مشکل با همین قانون اتفاق افتاده بود واسم مدرک کامل دادم شکایت رد شد بخاطر این قانون ولی بجز من اشخاص دیگری هم هستن مشکل دارن??

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، 83mehrdad83 گفته است:

من گفتم برو جلوتر تو وانتد دادی?

مدارک موجود هست که شما همچین چیزی نگفتی

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، DoNaLd گفته است:

اینجا کع بخش شکایت نیست و من هم شکایتی ندارم که اگر هم بکنم رد میشه و این پیشنهاد دادم که سیستم یا قانون جدیدی بزارن ولی من مدرک خودمو میفرستم?

PM check

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Original گفته است:

بعضی از دوستان دپارتمنت هستند که متاسفانه از این کار سو استفاده میکنند

من میگم همین قانون بمونه اما برای هر چیز الکی که شکایت کردن لیدر مدرک نخواد! اظهارات شما کاملا صحیحه و در مواردی خاص به نظرم برای وانتد Running هم باید درخواست مدرک بشه.

از اینکه گفتی سو استفاده میشه قبول دارم ولی میگی مدرک واسه رانینگ اصلا قبول ندارم! آخه این چیه که مدرک بخواد؟؟؟

عزیزه دلم این پلیس نباید عقل داشته باشه یا نه؟ خدایی نکرده حیوون که نیس ? خودش باید متوجه شه که طرف تسلیم شده یا نه عجبا. دیگه این کجاش مدرک میخواد.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

من هنوز نمیدونم شما از کی شکایت کردی که شکایتت رد شده کدوم اقلیت بوده و کی شکایت کرده

@83mehrdad83

عزیزه دلم این پلیس نباید عقل داشته باشه یا نه؟ خدایی نکرده حیوون که نیس

این درسته ولی خب حرف ایشونم درسته بعضیا سو استفاده میکنن از این قانون

من میگم در مواردی خاص مدرک بخواد

زمانی که فرد خاطی مدرک کافی از تسلیم شدنش و فیلمش داره!

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

الان مثلا یارو از دست من فرار میکنه بعد /Ms آخرو که میدم بازم فرار میکنه و Running که میدم وایمیسته اسکرین میگیره میگه من تسلیم شده بودم چرا w داد. بعد لیدر بیاد از من مدرک بخواد من نداشته باشم درحاله که شخص داشت واقعا فرار میکرد :| این عادلانس که FW بگیرم شما بگو.

لینک به دیدگاه

از اینکه گفتی سو استفاده میشه قبول دارم ولی میگی مدرک واسه رانینگ اصلا قبول ندارم! آخه این چیه که مدرک بخواد؟؟؟

عزیزه دلم این پلیس نباید عقل داشته باشه یا نه؟ خدایی نکرده حیوون که نیس ? خودش باید متوجه شه که طرف تسلیم شده یا نه عجبا. دیگه این کجاش مدرک میخواد.

اصلا خود این دستگیر کردن مشکل داره?

در 25 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

مگه تو واقعیت پلیس با ماشین میاد کنار دزد میگه بشین بریم زندان :| ؟

پلیس از ماشین پیاده میشه حالا یا میپره رو دزد یا با تفنگ نشونه میگیره یا هم شوکر میزنه تا فرد بره و دستبند بزنه!

جدا از این همون که چند دقیقه پیش گفتم این که میتونیم یه قانون بزاریم اگه مدرک ما کامل و واضح بود دیگه به این قانون توجه نشه و مدارک نا بررسی بشه و اگه فرد متخلف بود مجازات شه?

در 1 دقیقه قبل، Original گفته است:

من هنوز نمیدونم شما از کی شکایت کردی که شکایتت رد شده کدوم اقلیت بوده و کی شکایت کرده

@83mehrdad83

این مشکل حدودا 6بار اتفاق افتاده که قبلا شکایت کردم و اشخاص دیگری هم همین مشکل رو دارند نمونش اقایی که تو اقلیت پلیس شکایت کرده و یا اشخاص دیگر که بری تو بخش شکایت هر 1هفته 2بار اینجور شکایت دیده میشه.

در 5 دقیقه قبل، DoNaLd گفته است:

PMزیاد دادم دیگه نمیشه داد?

در 1 دقیقه قبل، Cuthbert گفته است:

الان مثلا یارو از دست من فرار میکنه بعد /Ms آخرو که میدم بازم فرار میکنه و Running که میدم وایمیسته اسکرین میگیره میگه من تسلیم شده بودم چرا w داد. بعد لیدر بیاد از من مدرک بخواد من نداشته باشم درحاله که شخص داشت واقعا فرار میکرد :| این عادلانس که FW بگیرم شما بگو.

این که بحثش جداس تو برات وارن اومده بعد این واستاده این محدودیت هایی که میگم قبل از وارن اومدن هست

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Original گفته است:

زمانی که فرد خاطی مدرک کافی از تسلیم شدنش و فیلمش داره!

الان دهبار گفتم اینم باره یازدهم...

پلیس نباید خودش عقل داشته باشه که سو استفاده نکنه؟؟؟؟

عزیز اینکار به خوده پلیس بستگی داره و لیدر همینو در نظر میگیره و رد میکنه!

لینک به دیدگاه

الان دهبار گفتم اینم باره یازدهم...

پلیس نباید خودش عقل داشته باشه که سو استفاده نکنه؟؟؟؟

عزیز اینکار به خوده پلیس بستگی داره و لیدر همینو در نظر میگیره و رد میکنه!

خب اینجوری قانون Abuse رو حذف کنیم لیدر هم بگه باید خود فرد عقل داشته باشه و رد کنه.

الان ما همین که داریم در مورد سواستفاده حرف میزنیم تو قوانین گفته شده Abuseولی هیچ وقت این قانون عملی نشده! 

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

این که بحثش جداس تو برات وارن اومده بعد این واستاده این محدودیت هایی که میگم قبل از وارن اومدن هست

عزیز داری میگی واسه Runnig مدرک بگیرن بعد بحثش جداست؟ ? 

در 23 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

خب اینجوری قانون Abuse رو حذف کنیم لیدر هم بگه باید خود فرد عقل داشته باشه و رد کنه

عجبا وقتی تو قوانین نیومده که مدرک میخواد یعنی چی؟؟ اینو به من بگو.

ویرایش شده توسط Cuthbert

لینک به دیدگاه

مشکلات شخصی رو با پیشنهادات انتقادات اشتباه نگیرین??

قابل توجه بعضی ها??

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Cuthbert گفته است:

عزیز داری میگی واسه Runnig مدرک بگیرن بعد بحثش جداست؟ ? 

عجبا وقتی تو قوانین نیومده که مدرک میخواد یعنی چی؟؟ اینو به من بگو.

فروم واسه تو هم قطع شده بود؟ یه لحظه از سایت رفتم بیرون دیگه نمیومد??

من کجا گفتم مدرک بگیرین؟??

گفتم سیستم جدید یا قانون جدید حرفی از مدرک نگفتم

در ۱ ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

بنده منظورم این نیست که مثل قبل سیستم بشه که همه گزارش کار جمع کنن با عکس وفیلم وتحویل لیدر بدن ولی باید یک سیستم جدید یک اصلاحیه قانون جدید صورت بگیره!

افرادی که تو نزدیکی 2متری ماشین هستند قابل دریافت وانتد Runing نباشند

اینو بخون?

اگر یک قانون بهتر(سیستم بهتر) به فکرتون رسید همینجا پیشنهاد بدید.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ILIYA88 گفته است:

مخالفم ممکنه شکایت کننده سو استفاده کنه 

چه سو استفاده ایی?؟

کامل بگو

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

چه سو استفاده ایی?؟

کامل بگو

از نظره من ممکنه مدرک رو جوری بگیرند که تسلیم شده بوده و وانتد داده ولی در واقعیت داشته در می رفته

ILLIYA

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ILIYA88 گفته است:

از نظره من ممکنه مدرک رو جوری بگیرند که تسلیم شده بوده و وانتد داده ولی در واقعیت داشته در می رفته

در 1 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

افرادی که تو نزدیکی 2متری ماشین هستند قابل دریافت وانتد Runing نباشند و یا قانونی طراحی کرد که برای این وانتد مدرک گرفته بشه شخص داره فرار میکنه و یا حتی اگر شخص یکجا در 20متری ماشین پلیس قرار داره و بی حرکت هست و سرعتش بالاتر از 4 نیست قابل دریافت وانتد بدون مدرک نباشه

مورد دوم اگر این قانون و یا سیستم تغییر نکنه حداقل باید یک قانون اضافه بشه که قبلا گفتم:

میتونیم یه قانون بزاریم اگه مدرک ما کامل و واضح بود دیگه به این قانون توجه نشه و مدارک ما بررسی بشه و اگه فرد متخلف بود مجازات شه?

بنابراین مدارک فرد شاکی باید کامل باشه.

همچنین این تاپیک رو زدم که شما دوستان پیشنهادات خودتون رو بدید تا از این سواستفاده ها جلوگیری شه!

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...