رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نبود جا در اقلیت دپارتمانت

sotvan1

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

همانطور که بعد از کرونا و افزایش جمعیت سرور ظرفیت فکشن ها افزایش یافت، اکنون نیز چند وقت است افراد زیادی در صف فکشن هایه دپارتمانت هستند ولی جا نیست به طوری که بنده چند روز است پست عضویت گذاشتم اما به علت فول بودن حتی تایید هم نشده و بسیاری افراد قبل من و بعد من پست گذاشتن و منتظرن،زین رو افزایش ظرفیت این اقلیت ها امری ضروری و مهم میباشد 

با تشکر

ویرایش شده توسط sotvan1

هیچ ظلمی را بی پاسخ نمیگذارم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله صحیح است موافقم  اون زمانی که ظرفیت اقلیت ها افزایش یافت سرور 300 400 پلیر داشت الان به 600 نفر هم رسیده امیدواریم دوباره ظرفیت اقلیت ها افزایش پیدا کند 

@Mohny @Ali @LearninG

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۴/۲۳ در 17:09، sotvan1 گفته است:

با سلام

همانطور که بعد از کرونا و افزایش جمعیت سرور ظرفیت فکشن ها افزایش یافت، اکنون نیز چند وقت است افراد زیادی در صف فکشن هایه دپارتمانت هستند ولی جا نیست به طوری که بنده چند روز است پست عضویت گذاشتم اما به علت فول بودن حتی تایید هم نشده و بسیاری افراد قبل من و بعد من پست گذاشتن و منتظرن،زین رو افزایش ظرفیت این اقلیت ها امری ضروری و مهم میباشد 

با تشکر

کاملن موافقم باهات و فقط دپارتمانت نیس بقیه فکشن ها هم جا نداره

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

منم موافقم الان خودم 3 هفته است پست گذاشتم ولی هیچ کس حاضر نیست از دسته ویژه بیاد بیرون  همه دیگه خسته شدن..!  خیلی هام انقدر می مونن تو صف تا اخر از ارساکیا بای میدن!!   [لطفا ظرفیت بیشتر کنید....]

لینک به دیدگاه

با سلام

با تشکر

در در ۱۳۹۹/۴/۲۳ در 17:16، Original گفته است:

بله صحیح است موافقم  اون زمانی که ظرفیت اقلیت ها افزایش یافت سرور 300 400 پلیر داشت الان به 600 نفر هم رسیده امیدواریم دوباره ظرفیت اقلیت ها افزایش پیدا کند 

@Mohny @Ali @LearninG

در در ۱۳۹۹/۵/۱۸ در 22:20، AMiREpiCure گفته است:

در 10 ساعت قبل، Overwatch گفته است:

منم موافقم الان خودم 3 هفته است پست گذاشتم ولی هیچ کس حاضر نیست از دسته ویژه بیاد بیرون  همه دیگه خسته شدن..!  خیلی هام انقدر می مونن تو صف تا اخر از ارساکیا بای میدن!!   [لطفا ظرفیت بیشتر کنید....]

در 2 ساعت قبل، Mohammaddt1 گفته است:

موافقم??

طبق چیزی که من از ادمینی یادمه @Ali گفت هر زمان که ظرفیت اقلیت ها تکمیل شد، ظرفیت زیاد میشه (همه ی اقلیت ها)!

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

با سلام.

بله حرف شما درسته @sotvan1 و من کاملا موافقم خودم قبلا یه ماه تو صف اقلیت پلیس دپارتمنت بودم و درک میکنم چی میگید ولی خب با توجه به صحبت های سوپروایزور عزیز که قبلا گفتن ظرفیت همه اقلیت ها باید تکمیل بشه تا دوباره ظرفیت هارو افزایش بدن.

ویرایش شده توسط Cuthbert

تو یه بازنده نیستی... اگه تو تاریک ترین لحظات لبخندت رو نباختی!

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Cuthbert گفته است:

با سلام.

بله حرف شما درسته @sotvan1 و من کاملا موافقم خودم قبلا یه ماه تو صف اقلیت پلیس دپارتمنت بودم و درک میکنم چی میگید ولی خب با توجه به صحبت های سوپروایزور عزیز که قبلا گفتن ظرفیت همه اقلیت ها باید تکمیل بشه تا دوباره ظرفیت هارو افزایش بدن.

در در ۱۳۹۹/۵/۲۷ در 13:05، AbbasMZ گفته است:

طبق چیزی که من از ادمینی یادمه @Ali گفت هر زمان که ظرفیت اقلیت ها تکمیل شد، ظرفیت زیاد میشه (همه ی اقلیت ها)!

در در ۱۳۹۹/۵/۲۷ در 10:19، Mohammaddt1 گفته است:

موافقم??

در در ۱۳۹۹/۵/۲۷ در 02:06، Overwatch گفته است:

در در ۱۳۹۹/۵/۱۸ در 22:20، AMiREpiCure گفته است:

در در ۱۳۹۹/۴/۲۳ در 17:16، Original گفته است:

@Mohny @Ali @LearninG

با سلام

با تشکر

این هم باید بگم که علاوه برظرفیت باید مکان بزرگتری برای جلسه ها در نظر بگیرن.

الان 30نفر تو دسته ملایم میرن تو یه جای 5متری نصف کرش میخورن پول جلسه هم نمیتونن بگیرن.

باید یه تعادل باشه

ظرفیت بیشتر=HQ بزرگ تر(منظورم داخلش هست)

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

این هم باید بگم که علاوه برظرفیت باید مکان بزرگتری برای جلسه ها در نظر بگیرن

بله باید یه فکری برای اندازه هم بکنن.

تو یه بازنده نیستی... اگه تو تاریک ترین لحظات لبخندت رو نباختی!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، erfanx118 گفته است:

بیرون نیاید.

اومدم بیرون منم :|

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

افزایش ظرفیت این اقلیت ها امری ضروری و مهم میباشد 

موافقم.

واقا جانیست باید به فکر فکشن ها هم بود چون خیلی ها منتظر خالی شدن هستن حتی 3 ماه !

امیدوارم هرچه زود تر درست بشه.

ویرایش شده توسط FieRy

?

FieRy.png

♠️

?بـالـاخـَرـہ♡ڪـَم و زیـاد مــا اینـیـم?

peq3_1f451.png                                                             peq3_1f451.png

?♧♡ ♧شـُمـا هـَمینـَم نیـستـے✘✘✘?

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۵/۲۷ در 13:05، AbbasMZ گفته است:

دسته متوسط و دپارمنت و هیتمن که فوله ملایم رو پر کنین با مولتی ها. 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

بله درست میگن ایشون منم با همین موضوع گرفتار بودم

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...