رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تکنولوژی8D

83mehrdad83

ارسال‌های توصیه شده

این آهنگ با تکنولوژی 8Dساخته شده و این اهنگ رو به جای اینکه از گوش(عضو بدن?)بشنوید از مغز حس میکنید صدا میاد!

البته برای تجربه این چیزی که گفتم باید حتما از هدفون گوش بدید:

http://uupload.ir/view/prt2_billie-eilish-ilomilo.mp3/

@Mohny @Original @SuperMAN @LearninG @OmGPlays @RoLLinG @ZombieRanger @TaYrAnT @TheVisage @JanSoN @DayiiAli @AliBozorG @FoRoDo @EAZY @AbbasMZ @AmyLee

@و دوستان

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 22 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

این آهنگ با تکنولوژی 8Dساخته شده و این اهنگ رو به جای اینکه از گوش(عضو بدن?)بشنوید از مغز حس میکنید صدا میاد!

@Mohny @Original @SuperMAN @LearninG @OmGPlays @RoLLinG @ZombieRanger @TaYrAnT @TheVisage @JanSoN @DayiiAli @AliBozorG @FoRoDo @EAZY @AbbasMZ @AmyLee

@و دوستان

جالبه.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

بیلیه من!

به زودی موزیکا جاستینو با همین تکنولوژی به قول شما 8D آپلود میکنم صفا کنید.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

دوستان گل.

https://audioalter.com/8d-audio/

این سایت قابلیت های دیگع ای هم داره اما این مد نظره.

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

@83mehrdad83 با سلام و درود خدمت شما ممنون برای تگ کردن من 

باید بگم در مورد این قبلا هم مهدیار ( آهنگ ساز لیبل ملتفت ) یه چیز هایی گفته بود و شنیده بودم اما آهنگ درست و دقیقی نشنیدم که این آهنگی که شما فرستادید فوق العاده زیبا و حرفه ایی ساخته شده که این حرف تکنولوژی رو تایید می کنه و شما میتونید اون رو حس کنید.

بسیار ممنون و سپاس از شما اگر آهنگ های بیشتری دارید که با این تکنولوژی ساخته شده حتما بفرستید استفاده کنیم

@SuperMAN

نقل قول

دوستان گل.

https://audioalter.com/8d-audio/

این سایت قابلیت های دیگع ای هم داره اما این مد نظره.

درود بر شما

پیشنهاد و درخواست من اینه به هیچ وجه آهنگ هایی که از قبل با تکنولوژی 8D رو ساخته نشدن رو تبدیل نکنید و گوش ندید 

چون که این آهنگ ها بر این اساس ساخته نشده و شما با این کار دارید توی تنظیم و ریکورد و میکس مستر آهنگ اختلال ایجاد می کنید و باعث میشه که مغز و گوش شما در بلند مدت آسیب ببینه.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AliBozorG گفته است:

چون که این آهنگ ها بر این اساس ساخته نشده و شما با این کار دارید توی تنظیم و ریکورد و میکس مستر آهنگ اختلال ایجاد می کنید و باعث میشه که مغز و گوش شما در بلند مدت آسیب ببینه.

سلام خدمته شما.

بله درسته چون رو Pan موسیقی تغییر ایجاد میکنه و صدا به اصطلاح عام صدا خش دار میشود. اما میتوان از خش دار شدن صدا جلوگیری کرد.

بنده این سایت رو معرفی کردم چون به صورت ساده آهنگ رو 8 بعدی میکرد ولی با نرم افزار هایی مثل Ozone میتوان با روش های حرفه ای موسیقی رو تبدیل به تکنولوژی 8 بعدی تبدیل کرد.

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۱۹ در 00:30، Mohny گفته است:

بیلیه من!

به زودی موزیکا جاستینو با همین تکنولوژی به قول شما 8D آپلود میکنم صفا کنید.

یادمه موقعی که ویس چت لانچر فیکس شده بود یه بار به علی پیشنهادِ قرار دادن ویس چت روی این پلتفرم اصطلاحا 8D رو دادم، گفت اصلا همچین چیزی وجود نداره ??? همین 3D که قرار دادیم هست ???

اینجام مث زندگیم سفید امضا

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۴/۱۸ در 23:59، 83mehrdad83 گفته است:

@و دوستان

بسیار از این تکنولوژی لذت بردم و به نظ چیز جالبیه البته اگه به گوش و مغز اسیب نزنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...