رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست گرافیکی-آواتار

ارسال‌های توصیه شده

موضوع: آواتار برای فروم

- عکسی که در نظر دارید: (می توانید از خود طراح بخواهید طبق موضوع برای شما عکس پیدا کند)

- نوشته روی عکس: FBI

- توضیحات بیشتر: لطفا نوشته FBI بعد دود یا رعدو برقی چزیز ظاهر شه و FBI از چم به راست بیاد مرسی از زحماتتون  ?????

@Mary ممنون میشم سریع تر آماده کنید

ویرایش شده توسط DoNaLd

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

با عرض پوزش بابت تاخیر 

با توجه به درخواستتون دود و رعدوبرق افکت هایی هستند که این روزها همه درخواست میکنند و افکت تکراری هستش. من سعی کردم یه افکت جدید براتون اعمال کنم اگر خوشتون نیومد طبق درخواستتون انجام میدم:

wr0z_fbi.gif

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Mary گفته است:

سلام

با عرض پوزش بابت تاخیر 

با توجه به درخواستتون دود و رعدوبرق افکت هایی هستند که این روزها همه درخواست میکنند و افکت تکراری هستش. من سعی کردم یه افکت جدید براتون اعمال کنم اگر خوشتون نیومد طبق درخواستتون انجام میدم:

مطالب پنهان

wr0z_fbi.gif

خیلی عالیه فقط ممنون میشم اگه نوشته های FBI ظاهر بشن پس زمینه و این خیلی عالین فقط FBI همون طور که گفتم اگه بیاد خیلی خوب میشه ممنون از زحماتتون❤️

@Mary

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mary گفته است:

سلام مجدد

بهتر شد؟

مطالب پنهان

1hn9_fbi.gif

خیلی عالیه این طرح . اگه زحمتی نیست همونی که اولم گفته بودم اون دود و رعد برق رو هم آماده کنید @Mary

در 1 ساعت قبل، Mary گفته است:

سلام مجدد

بهتر شد؟

مطالب پنهان

1hn9_fbi.gif

خیلی عالیه این طرح . اگه زحمتی نیست همونی که اولم گفته بودم اون دود و رعد برق رو هم آماده کنید لطفا از رنگ های قرمز و آبی بیشتر استفاده کنید ممنون@Mary

در 17 ساعت قبل، DoNaLd گفته است:

خیلی عالیه این طرح . اگه زحمتی نیست همونی که اولم گفته بودم اون دود و رعد برق رو هم آماده کنید @Mary

خیلی عالیه این طرح . اگه زحمتی نیست همونی که اولم گفته بودم اون دود و رعد برق رو هم آماده کنید لطفا از رنگ های قرمز و آبی بیشتر استفاده کنید ممنون@Mary

@Mary

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

با سلام به نظرم صفحه رو آبی می کردید بهتر بود. 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mary گفته است:

اینم یه گیف با افکت رعد و برق و استفاده از رنگ های قرمز و آبی و رفتن FBI از چپ به راست برای شما:

مطالب پنهان

mhe2_fbi.gif

سلام خیلی عالیه لطف کنید یه دونه هم با دود آماده کنید @Mary

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۲۲ در 20:09، DoNaLd گفته است:

سلام خیلی عالیه لطف کنید یه دونه هم با دود آماده کنید @Mary

@Mary لطف میکنید سریع تر آماده کنید

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...