رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه کردن ماشین برای کلن ها

ارسال‌های توصیه شده

من یه پیشنهاد عالی دارم که اگه اجرا بشه دیگه نیازی نیس که وقتی به یه کلن میریم بگن فلان ماشینو بخرین.

پیشنهاد من اینه : به کلن ها هم همانند ماشین های اقلیت ماشین اضافه شه، و فقط عضو های آن کلن بتونن سوار اون شن.

وقتی یکی می خواد کلن رو تمدید کنه یا یه کلن Create کنه clan car slot بیاد که می تونه فقط یه نوع ماشین بزاره یا چند نوع.

@Ali @Mohny @GelofeN @TheVisage @Original @TaYrAnT @83mehrdad83 @Scarlet @ZedOne @SuperMAN @Meli @WaTchDogs @LarGeN @8KARiM8

@Alireza99 @دیگر کسانی که یادم رف :| 

Oi son, we're goin' russia

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 15 دقیقه قبل، RoFF7 گفته است:

من یه پیشنهاد عالی دارم که اگه اجرا بشه دیگه نیازی نیس که وقتی به یه کلن میریم بگن فلان ماشینو بخرین.

پیشنهاد من اینه : به کلن ها هم همانند ماشین های اقلیت ماشین اضافه شه، و فقط عضو های آن کلن بتونن سوار اون شن.

وقتی یکی می خواد کلن رو تمدید کنه یا یه کلن Create کنه clan car slot بیاد که می تونه فقط یه نوع ماشین بزاره یا چند نوع.

@Ali @Mohny @GelofeN @TheVisage @Original @TaYrAnT @83mehrdad83 @Scarlet @ZedOne @SuperMAN @Meli @WaTchDogs @LarGeN @8KARiM8

ببینین اینطوری که خودش یک گنگ و گروه خاص به حساب میاد کلن، موافقم اما این تغییرات نیازمند یه سری چیز های اولیه هم هست، کسی که برا کلنش میخواد ماشین بزاره قطعا میخواد تبدیل به گنگ یا گروه های خلاف کار بکنتش و اول باید دسته های متوسط کامل حذف بشه و بعد اینطوری بشه، این اتفاق در PYL میفته.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، RoFF7 گفته است:

PYL

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Original گفته است:

ببینین اینطوری که خودش یک گنگ و گروه خاص به حساب میاد کلن

نه تو منظور منو اشتباهی فهمیدی من مظورم اینه که مثلا کسایی که پول ندارن infernus بخرن می تونن مال کلنو بردارن :| یا NRG_500 همینطوری لازم نیس گنگ باشه ، اما برای کلن هایی مث Tz , OG , S0A که گنگ ان فایده هایی زیادی درد.

Oi son, we're goin' russia

لینک به دیدگاه

ماشین infernus یا موتور nrg زیاد معقولانه نیست ولی اگه فقط ماشین تا سطح قیمت 500K رو بشه اضافه کرد یکم بهتر میشه

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، RoFF7 گفته است:

نه تو منظور منو اشتباهی فهمیدی من مظورم اینه که مثلا کسایی که پول ندارن infernus بخرن می تونن مال کلنو بردارن :| یا NRG_500 همینطوری لازم نیس گنگ باشه ، اما برای کلن هایی مث Tz , OG , S0A که گنگ ان فایده هایی زیادی درد.

خیلی عالی تر میشه که هر کلن از وسیله نقلیه منحصر به کلن خودش استفاده کنه

• دوست دارم که 1

OpieWinston.png

Alireza

لینک به دیدگاه

PYL میاد اما اگرم میاد لیدر کلن باید یک مقدار گلد بده  هرچی ماشین گرون تر گلد بیشتر

و بدیش اینه که فقط باید لیدر کلن رو تمدید کنه مثلا اگه ساب لیدر بخواد بکنه ماشینا میپره!

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...