رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ ماشین

Morix

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Mehr111222.png

- توضیح کامل باگ: اطلاعاتی ندارم ولی الان 2 باره که با این صحنه رو به رو میشم. اولین بار ماشین رفته بود تو بالا در بانک که فیلمش رو نتونستم آپاود کنم

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):

gn6r_ag-sa-0076.jpg

vnn5_ag-sa-0077.jpg

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): اطلاعاتی ندارم

⛓️ به یاد روز های خوش زندگی ⛓️                                           

Morix.png                                          

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 14 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

احتمال زیاد باگ سمپ هست.

الان میدونی چه باگیه که میگی باگ سمپه؟

توضیح نداده چه باگیه از رو علم غیب داری میگی باگ سمپه؟

عجب بابا عجب!

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، mahsamasoumi گفته است:

عجب بابا عجب!

با توجه به عکس های داده شده مشخصه باگ سمپه.

نیاز به توضیح نیست.البته باگ سمپ که نه باگ بازیه

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

توجه به عکس های داده شده مشخصه باگ سمپه.

نیاز به توضیح نیست.البته باگ سمپ که نه باگ بازیه

اگه باگ بازیه مثلا شما باز تجربتون از بنده بیشتره از اُلد های سمپ هستین چجوری این باگه بازی پیش میاد؟!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mahsamasoumi گفته است:

اگه باگ بازیه مثلا شما باز تجربتون از بنده بیشتره از اُلد های سمپ هستین چجوری این باگه بازی پیش میاد؟!

بزودی فیلم اموزشی این باگ رو میزارم ولی به صور خلاصه:

به چندین روش این باگ اتفاق خواهد افتاد:

1-بعضی مناطق و دیوارها با ماشین میشه از داخل رد شد و گیر میکنه اونجا.

2-لگ بسیار زیاد:رقتی لگ میشم بعضی مناطق هستند که دیوارشون نامرئی میشه و دیواری برای ما مشخص نیست حالا اگه حواسمون نباشه بریم اونجا یهو لگ درست شه گیر میکنیم.

3-ادمین!بله اگه ادمین سوار ماشین باشه و یجا تلپورت کنه احتمالش بالاس که نصف ماشینش بره تو دبوار.

4-TTC: خودم TCCهستم و بعضی مواقع این باگ وقتی نزدیک دیوار هستیم اتفاق میفته وقتی ماشین رو تاو میکنیم یهو میره تو دیوار.

و کلی موارد دیگه...

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۱۵ در 23:08، 83mehrdad83 گفته است:

احتمال زیاد باگ سمپ هست.

میشه بگید چطوری باید بفهمیم باگی باگ سمپه تا دیگه گزارش نکنم؟!

در در ۱۳۹۹/۴/۱۶ در 13:31، mahsamasoumi گفته است:

عجب بابا عجب!

چه قدر حرص میخورید شما ?

در در ۱۳۹۹/۴/۱۶ در 14:38، 83mehrdad83 گفته است:

2-لگ بسیار زیاد:رقتی لگ میشم بعضی مناطق هستند که دیوارشون نامرئی میشه و دیواری برای ما مشخص نیست حالا اگه حواسمون نباشه بریم اونجا یهو لگ درست شه گیر میکنیم.

3-ادمین!بله اگه ادمین سوار ماشین باشه و یجا تلپورت کنه احتمالش بالاس که نصف ماشینش بره تو دبوار.

4-TTC: خودم TCCهستم و بعضی مواقع این باگ وقتی نزدیک دیوار هستیم اتفاق میفته وقتی ماشین رو تاو میکنیم یهو میره تو دیوار.

و کلی موارد دیگه...

جالبه. ممنون

⛓️ به یاد روز های خوش زندگی ⛓️                                           

Morix.png                                          

لینک به دیدگاه

و کلی موارد دیگه

اینی که شما گفتی یه مسئله جداس و اصلا ربطی به عکسی که ایشون گزارش کردن نداره ولی @Original باید یه نظر سنجی درمورده اسکریپتر شدنه شما تو سرور بزاره علم غیب داری شما

سوسماست لطفا

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، mahsamasoumi گفته است:

اینی که شما گفتی یه مسئله جداس و اصلا ربطی به عکسی که ایشون گزارش کردن نداره ولی @Original باید یه نظر سنجی درمورده اسکریپتر شدنه شما تو سرور بزاره علم غیب داری شما

سوسماست لطفا

چرا اینایی که گفتم روش بردن ماشین تو دیواره?

احتمال خیلی خیلی زیاد این باگ بخاطر TTCبوجود اومده!

دوستانی که TTCبودن حتما یکبار با این باگ که وفتی تاو میکنی ماشین میره تو دیوار برخورد کردند. 

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۱۵ در 22:21، mehras13811 گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Mehr111222.png

- توضیح کامل باگ: اطلاعاتی ندارم ولی الان 2 باره که با این صحنه رو به رو میشم. اولین بار ماشین رفته بود تو بالا در بانک که فیلمش رو نتونستم آپاود کنم

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):

gn6r_ag-sa-0076.jpg

vnn5_ag-sa-0077.jpg

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): اطلاعاتی ندارم

هر کس میتونه با "چیت" ماشینو ببره تو دیوار 

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mahsamasoumi گفته است:

ولی @Original باید یه نظر سنجی درمورده اسکریپتر شدنه شما تو سرور بزاره

من چیکاره بیدم ?ولی حالا که تگ کردی نظرم رو میگم

در ۱ ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

دوستانی که TTCبودن حتما یکبار با این باگ که وفتی تاو میکنی ماشین میره تو دیوار برخورد کردند. 

بله کاملا درسته و  برخورد کردم @mahsamasoumi اگر میگن بنده TTC نبودم به UCP بنده مراجعه کنند.

ه چندین روش این باگ اتفاق خواهد افتاد:

اینم کاملا صحیحه و چند بار با ادمینا بودیم Goto کرد روی یکی یا Tp نصف ماشین یا رفت داخل کف خیابون یا رفت داخل دیوار،

لگ بسیار زیاد هم در مواقع دی سینک بودن برخی از آیتم های سرور مثل گیت LSPD و برخی دیوارا میپره،
بعضی مناطق و دیوار ها درسته

TTC هم که گفتم بالا

و البته مورد دیگری هم که هست بعضی اوقات فرد مربوطه داره رانندگی میکنه یهو میره تو دیوار یا ماشینش یهو میره داخل خیابون و نصفش میمونه بالا و نصفش میره زیر زمین، بعضی اوقات هم پرس شده به نظر میان که عکسشم داشتم ولی تو تاپیک تیکه های آرساکیایی بود هاید شد

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...