رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

زمانی که 2 اکانت انلاین باشه[باگ عجیب]

Morix

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Mehr111222.png

- توضیح کامل باگ: وقتی مدتی با مولتی AFK میشیم و واردش نمیشیم از ایتفاق میوفته که این یکی از حالت هاش است. حتی شده کل صفحه ی بازی سیاه باشه که مجبور شدم بازی رو ببندم. همین جوری که معلومه زمان {relog} هم این باگ موجود هست.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): 

d32z_ag-sa-0006.jpg

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): afk بودن اکانت و بازی نکردن. همیشه نمیشه ولی این بهترین عکس در بهترین حالت بود که تونستم بگیرم

⛓️ به یاد روز های خوش زندگی ⛓️                                           

Morix.png                                          

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، mehras13811 گفته است:

- توضیح کامل باگ: وقتی مدتی با مولتی AFK میشیم و واردش نمیشیم از ایتفاق میوفته که این یکی از حالت هاش است. حتی شده کل صفحه ی بازی سیاه باشه که مجبور شدم بازی رو ببندم. همین جوری که معلومه زمان {relog} هم این باگ موجود هست.

d32z_ag-sa-0006.jpg

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): afk بودن اکانت و بازی نکردن. همیشه نمیشه ولی این بهترین عکس در بهترین حالت بود که تونستم بگیرم

بله همچین چیزی رو من یهو اتفاق افتاد وقتی برگشتم به اکانتم و دیدم کل صفحه سفید رنگ شده.

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، mehras13811 گفته است:

d32z_ag-sa-0006.jpg

این برا منم اتفاق افتاده تو سمپ بیشتر بود الان تو لانچر فکر میکنم برطرف شده

@Mohny

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

برای جلوگیری از این مشکل هنگام AFK شدن، کلید ESC رو بزنید، بعد ALT-TAB کنید تا این مشکل دیگه پیش نیاد.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۱۶ در 12:47، Original گفته است:

این برا منم اتفاق افتاده تو سمپ بیشتر بود الان تو لانچر فکر میکنم برطرف شده

@Mohny

این عکی برا زمانیه که تو لانچر AFK بود اکانتم

در در ۱۳۹۹/۴/۱۶ در 15:46، Mohny گفته است:

برای جلوگیری از این مشکل هنگام AFK شدن، کلید ESC رو بزنید، بعد ALT-TAB کنید تا این مشکل دیگه پیش نیاد.

ممنون

⛓️ به یاد روز های خوش زندگی ⛓️                                           

Morix.png                                          

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...