رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کیک بی دلیل_Grayson

Wilson

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: XX_p.killer_xx.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Grayson.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: همه ۲۵ نفر داخل PB

• توضیحات: اقا ما داشتیم با رفیقمون visage  دعوام افتاده بود سر گانری لگ بود که میتونید ازش بپرسید و تمام کسایی که تو PB بودن و شاهد کل کل منو اون بودن اون وقت این یارو رو جو گرفته زود ss گرفته اومده شکایت اخه عزیزم اصلا به تو ربطی نداره شکایت کنی اصلا مدرکی نداره که من با اون بودم بعدشم لیدر بدون اینکه از من دفاعیه بخداد زده کیک داده وقتی ۲۵ نفر تو پینت بالن! اخه من اصلا اینو نمیشناسم که بخوام فحشش بدم درخواست اس س دارم که اون منو کیل داده باشه و من فحشش داده باشم قبول اما اصلا من با این 1v1 نگرفتم که بخوام فحش بدم جلو ۲۵ نفر اخه این کیه که فحشش بدم!

و تازه ۱fw من الکی بوده که قرار بود پاک بشه این  لیدر نمیدونه اسکل و نووب شدت پایینه و به همکار هم نگفتم زده کیک داده

• مدارک (فیلم یا عکس): ucp  منم معلومه که زرت کیک داد

• دوست دارم که 1

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۳۹۹/۴/۱۳ در 21:13، SaSaN123 گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Valhalla.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: XX_p.killer_xx.png

• توضیحات: با سلام ایشون به من توهین کردن بی دلیل 

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: http://s12.picofile.com/file/8401840518/gta_sa_2020_07_03_21_16_39_067.jpg

http://s12.picofile.com/file/8401840634/gta_sa_2020_07_03_21_16_28_557.jpg

irs01-640x640-lk-Cicwl8-3571666-16745061

Mohammad.png

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض خسته نباشید.

با توجه به تاریخی که FW از آغای MlLad گرفته بودید تا شکایتی که ازتون شده میشه 9 روز و 2 FW در کم تر از 10 روز دریافت کردن=FP80 میشه 

irs01-640x640-lk-Cicwl8-3571666-16745061

Mohammad.png

لینک به دیدگاه

• مدیریت

درود شکایتی که توسط Valhalla در بخش شکایت از اعضا صورت گرفته به تنهایی دلیل کافی برای FP80 شدن شما میباشد.

توهین شدت پایین به یک پلیر برای چندبار متوالی.

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...