رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ایجاد Anim list در ویکی مجموعه.

ارسال‌های توصیه شده

با سلام.یپشنهاد دارم درباره انیم ها توی باز برای انیمه لیست CMD /animlist روداریم.

ولی وقتی از این CMD استفاد میکنیم با چیزی بیشتر از 100 CMD روبه رو می شیم که بعضی از اون اپشن هم می گیرن مثال : /[Strip [1-20 که پیدا کردن چزی که دنبالشیم مثل پیدا کردن سوزن تو انبار کاه خوب:

پیشنهاد من این که مثل لیست وسایل نقلیه باشه برای anim  ها که توش CMD انیمه باشه با یه گیف از انیمه که می تونه خیلی کمک کنه به پیدا کردن انیمه دلخواه و برای انیمه های که مثل /Strip که اپشن می گیرن می تونین برای اینکه نخواد همه ی /strip 1-/strip 20 رو بزارید فقط گیف /strip 1 رو بزارید.

@Ali , @Mohny نظرتون چیه؟

@83mehrdad83, @Original, @WaTchDogs, @Mary, @Sobi, @REXOR, @AliAgent, @Evan, @Eh3an, @Tahdid, @Luciano, @Ostad, @SuperMAN, @Dayiz, @AbbasMZ, @RoLLinG, @GelofeN, @Shxyan, @AmyLee, @iNViSiBIe, @AryiaN, @ZombieRanger, @sinak2467, @Sami, و....نظرتون(تگ کردن نسخه ازمایشی=)))

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پیشنهاد خوبیه ولی یه چند ماه میشه که ویکی دیگه آپدیت نمیشه.

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Wolfe گفته است:

با سلام.یپشنهاد دارم درباره انیم ها توی باز برای انیمه لیست CMD /animlist روداریم.

ولی وقتی از این CMD استفاد میکنیم با چیزی بیشتر از 100 CMD روبه رو می شیم که بعضی از اون اپشن هم می گیرن مثال : /[Strip [1-20 که پیدا کردن چزی که دنبالشیم مثل پیدا کردن سوزن تو انبار کاه خوب:

پیشنهاد من این که مثل لیست وسایل نقلیه باشه برای anim  ها که توش CMD انیمه باشه با یه گیف از انیمه که می تونه خیلی کمک کنه به پیدا کردن انیمه دلخواه و برای انیمه های که مثل /Strip که اپشن می گیرن می تونین برای اینکه نخواد همه ی /strip 1-/strip 20 رو بزارید فقط گیف /strip 1 رو بزارید.

@83mehrdad83, @Original, @WaTchDogs, @Mary, @Sobi, @REXOR, @AliAgent, @Evan, @Eh3an, @Tahdid, @Luciano, @Ostad, @SuperMAN, @Dayiz, @AbbasMZ, @RoLLinG, @GelofeN, @Shxyan, @AmyLee, @iNViSiBIe, @AryiaN, @ZombieRanger, @sinak2467, @Sami, و....نظرتون(تگ کردن نسخه ازمایشی=)))

چه ایده جالب و خوبی ممنون از شما ❤️

Captain

CaptainMahdi.png

لینک به دیدگاه

قصد اضافه کردن این بخش رو داشتم ولی متأسفانه دیگه نویسنده wiki نیستم. سعی میکنم تا حد امکان پیشنهاد شما رو عملی کنم. حداقل تو فروم.

• هاها 1
  • ناراحت 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mary گفته است:

قصد اضافه کردن این بخش رو داشتم ولی متأسفانه دیگه نویسنده wiki نیستم. سعی میکنم تا حد امکان پیشنهاد شما رو عملی کنم. حداقل تو فروم.

اره این جوری هم میشه تو فروم هم میشه منظورم کلا همچین چیزی بود.?

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Wolfe گفته است:

ایده خوبیه

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • مؤسس

این موضوع توسط تاپیک ایجاد شده توسط @Mary حل شده است.

شاید صفحه ای در آینده در ویکی ایجاد شود که لینک انجمن آموزش ها در آن قرار داده شود.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...