رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Methadone

Eli

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Khaliband.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MeThADoNe.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ------

• توضیحات: با سلام

من اومدم یک سوال از هلپر بپرسم که ایشون به عمد از بازی خارج میشوند تا به سوالم پاسخ نده.

• مدارک (فیلم یا عکس): https://b2n.ir/654261

ویرایش شده توسط Eli
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام دوست عزیز

۱.دقت داشته باشید که Crash شدن هیچ ارتباطی به جواب ندادن سوالی به این راحتی ندارد

۲. هلپر ها یک دستور به اسمه Hc/ دارن که اگر بنده این سوالو بلد نبودم و سریع میپرسیدم همکارانم جواب میدادن و نیازی به Crash دادنه خودم نبود

۳. بنده جواب این سوال رو براتون نوشتم اما به علت لگ بودن پیام برای شما نیومد و بنده کرش شدم

۴. دوسته عزیزه من اگر به جای ساختن مولتی و گشتن دنبال سوژه برای به دردسر انداختن کارکنان، برای اکانت خودتون وقت میزاشتید الان Admin بودید

موفق باشید

ویرایش شده توسط AMeThADoNeA
  • دوست دارم که 1
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه

و اینکه عزیزم در عکس خودتون معلومه که Cmd های help رو زدید تا ۱ دستور سخت ببینید و بعد از هلپری که باز میکنه بپرسید و انقدر سوال بپرسید تا فرد سوتی بده و شکایت کنید.

قطعا سوال های شما از عمد هست و شما سوالی که میپرسید رو بلد هستید.

و درباره کرش ام بگم که هر پلیری ممکنه هر چند ساعت ۱ بار کرش بشه حالا به دلیل (لگ نت یا حضور در جاهای شلوغ یا کرش شدن از لانچر)

این مشکل خیلی عادی هست و دست خوده آدم نیست متاسفانه، ولی شما میتونستی دوباره Helpme بدید و چون ندادید ثابت میشه که دنبال آتو هستید

ویرایش شده توسط AMeThADoNeA
  • دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...