رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فحاشی و سو استفاده از مولتی - 0oogameroo0

Original

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  original_man.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   0oogameroo0.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:   Mr...big.png

• توضیحات:   این آقا فکر میکنه که بیاد با اکانت مولتی فحاشی کنه به همه خیلی شاخه و آدم بزرگیه و بین همه محبوب میشه، درحالی که با این کارا شخصیت واقعی خودش و بچه بودنشو نشون میده.

در ضمن بر طبق این قانون:
شما مجاز به داشتن چندین حساب کاربری در سرور هستید، ولی در صورت شکستن قوانینی مانند: تجارت غیرقانونی، دزدیدن حساب‌های کاربری، استفاده از مودهای غیرمجاز و نرم افزار های تقلب، سوء استفاده از باگ های سرور، تبلیغات، کلاه برداری و توهین؛ مجازات آنها بر روی تمامی حساب های کاربری شما اعمال خواهد شد.

درخواست دارم از دستور /Detcon استفاد کنید و ببینید که ایشون مولتیه  0fariborz0.png هستند و فکر میکنند چون با اکانت مولتی فحش میدن مجازات نمیشن، از همینجا هم بهشون میگم که شخصیت واقعیتون رو با اینکار نشون دادید.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

ebqe_ag-sa-0135.jpg

rpr4_ag-sa-0136.jpg

چت هایی که رنگ سیاه هستند چت اقلیت بود که مجبور شدم روشو خط بکشم

• دوست دارم که 1

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با اهدای سلام و تحیات

ایشان در گزارشی دیگر از صحبت محروم شدند، و فقط شامل اکانتی که فحاشی کرده است می شود.

+بسته شد.

Father.png

Don't Underestimate The Machine's Powe 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...