رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ You are using cheats or you are lag

SuperMaN

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: .SuperMAN.png

- توضیح کامل باگ: وقتی باگید در ماشینه غیر از فکشنتون اینتر کنید یا کارجک کنید، بعد میبینید که سرور میندازتون بیرون و وقتی وارد سرور شید میبینید 3 تا وانتد دارید

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): 

lw2_ag-sa-0024.jpg

mpty_ag-sa-0025.jpg

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): توضیح داده شد.

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۳۹۹/۴/۱۱ در 13:28، SuperMAN گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: .SuperMAN.png

- توضیح کامل باگ: وقتی باگید در ماشینه غیر از فکشنتون اینتر کنید یا کارجک کنید، بعد میبینید که سرور میندازتون بیرون و وقتی وارد سرور شید میبینید 3 تا وانتد دارید

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): 

lw2_ag-sa-0024.jpg

mpty_ag-sa-0025.jpg

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): توضیح داده شد.

سلام

برا خودمم اتفاق افتاده زمانی که پلیس بودم طرف کاپ کار جک کرده و وانتد گرفته در زمانی که در سرور نبوده

و یا فرد مربوطه که وانتد داشته اف کرده و کیک شده و رانینگ گرفته @Mohny

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • مؤسس

دوست عزیز، شما مطمئناً مظنون به جرمی بودید و همانطور که می دانید تا 60 ثانیه اگر از سرور به هر نحوی خارج شوید مجرم شناخته می شوید.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Ali گفته است:

دوست عزیز، شما مطمئناً مظنون به جرمی بودید و همانطور که می دانید تا 60 ثانیه اگر از سرور به هر نحوی خارج شوید مجرم شناخته می شوید.

خب دوسته عزیز، وقتی من مطمئناً کاپ رو کارجک کنم و به دلیله You are using cheats or you are lag کیک شم، وانتد میگیرم دیگه. اما من دیسینک یا لگ بودم.

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 5 دقیقه قبل، SuperMAN گفته است:

خب دوسته عزیز، وقتی من مطمئناً کاپ رو کارجک کنم و به دلیله You are using cheats or you are lag کیک شم، وانتد میگیرم دیگه. اما من دیسینک یا لگ بودم.

هیچ فرقی ندارد که Desync باشید یا Cheat زده باشید، شما نباید وارد وسیله ای که نباید شوید.

وانتد Cop Carjacking یک عدد می باشد نه 3 تا، آیا مظنون به جرم دیگری بودید؟

اگر سرور بی دلیل وانتد می دهد اگر Reproduce دقیق آن را بگید جوایز بسیار ارزنده ای دریافت می کنید.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ali گفته است:

اگر سرور بی دلیل وانتد می دهد اگر Reproduce دقیق آن را بگید جوایز بسیار ارزنده ای دریافت می کنید.

کاپ کار جک وانتد 1 داره، پس من چرا وانتد 3 گرفتم؟

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۵/۱ در 19:59، Ali گفته است:

هیچ فرقی ندارد که Desync باشید یا Cheat زده باشید، شما نباید وارد وسیله ای که نباید شوید.

وانتد Cop Carjacking یک عدد می باشد نه 3 تا، آیا مظنون به جرم دیگری بودید؟

آره راست میگی 

فقط یه موقعی که بیش از حد Passenger توی Bus هست اگه یه ادمین +4 توی ماشین TP کنه اون شخص یا Crash میخوره یا به دلیل Impossible کیک میشه

ویرایش شده توسط AliBozorG
نوشتاری

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • مؤسس
در در ۱۳۹۹/۵/۱ در 19:53، SuperMaN گفته است:

Reproduce را نگفتید، حدس ما این است که یک خلافی کردید و به دلیل لگ بودن پیغام وانتد را اصلاً دریافت نکردید و وقتی کیک شدید به دلیل خروج در زیر x ثانیه بعد از دریافت اخطار Wanted وانتد دریافت کردید. اگر اینطور نیست Reproduce دقیق باگ را در تاپیک جدید ثبت کنید.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...