رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکلات پیشنهادات انتفادات فکشن Taxi Driver

ارسال‌های توصیه شده

درود بر اعضای محترم، با پیشنهاد جذابی دیگر در خدمت شما هستم.

یکی از اقلیت های جالب و مفید که خیلی از پلیر های تازه کار ( از جمله خودم در اون زمان ) تمایل داشتن واردش بشن همین فکشن بوده!اما با ورود به این فکشن، نظر من تا حدودی برگشت چرا که ضعف های زیادی داشت و حقوق بسیار کم! @DayiiAli هم اشاره ای به این ضعف ها داشتن اما من میخوام کاملترش کنم

1- حقوق بسیار کم:با اینکه زحمتی که اعضای این اقلیت میکشن کم نیست اما حقوقشون خیلی کمه تو یه روز 10کا هم نمیتونن در بیارن درحالی که حقوق ماهیگیری تو 10 دقیقه 10کا هست! در مقایسه با فکشنی مثل خبرنگار که روزی 100کا پول در میارن خیلی خیلی مقدار اندکیه و بالانسی بین این دو اقلیت نیست حالا من نمیگم هر روز 100کا در بیارین ولی خداییش کمتر از 10کا هم انصاف نیست!توضیحات رو در بخش پایینی مبنی بر بهبود این سیستم میدم

2- سیستم نه چندان مناسب برای کرایه از مسافرین: با توجه به گردش های پول در سرور ما فرد نمیتونه با روزی 1کا 2کا هزینه های زندگیشو در بیاره.خب مشکل دیگری که هست اینه که این اقلیت تا زمانی که 20 دلار کرایه گرفته نشه از طرف سرور به فرد حقوقی داده نمیشه، شاید این برای جلوگیری از جعل اکتیویتی و پول در آوردن باشه اما این مقدار زیاده و بارها شده به همه گفتیم وایسا 20 شه و بعد پیاده شو و به راحتی اینطوری 200$ از دست ما میره

پیشنهاد: از 15$ 200 دلار بگیریم و یا این مبلغ افزایش پیدا  بکنه، مثلا هر 15$ 300 یا 500 |  30$ 600 | 50$ | 700 اینطوری به نظرم اوضاح این اقلیت بهتر میشه، هرچند من میگم بازم افزایش پیدا بکنه.

3- عدم حضور لیدر ثابت و عوض شدن لیدر به صورت روزانه: با توجه به ضعف ها و در آمد کمی که در این اقلیت وجود داره کمتر کسی به سراغ لیدری این اقلیت میره و حداقل چند روز بیشتر نیست، 

پیشنهاد: برطرف کردن ضعف این اقلیت و بالا بردن ارزش این اقلیت.

4- کم بودن /Service Taxi : یکی از دلایلی که پلیرا سرویس تاکسی نمیدن اینه که باید به بعضی از راننده تاکسی ها آدرس داد که باید کجا برن ( جای اون مکان رو بلد نیستن ) البته بهشون حق هم میشه داد، ولی خب مورد آزار دهنده ایه.

پیشنهاد:  اضافه شدن تمرینات اختصاصی برای راننده تاکسی ها برای بهتر فهمیدن مپ

6- آماده به انجام وظیفه نبودن ممبر ها: اکثر ممبر های تاکسی معمولا فقط برای تکمیل اکتیویتی کار میکنند و معمولا بعد از تکمیل اکتیویتی دیگه سراغ آماده به انجام وظیفه بودن نمیرن، بارها شده سرویس تاکسی دادم اما آماده به انجام وظیفه نبودن

پیشنهاد: بازهم برطرف کردن ضعف های اقلیت که گفته شد و تشویق اعضای اقلیت برای فعالیت ( حقوق بیشتر، حقوق دو برابر) که البته اینها باید تغییرات زمینه ای دیگه ای هم در اقلیت ها صورت گیرد

باتشکر، امیدوارم این پیشنهاد مورد توجه مدیریت @Mohny @Ali قرار گیرد

@MiGueL @Luciano   @ZedOne  @Mary @Spartan @Leopard  @HajAta @NimaB @SuperMAN   @83mehrdad83  @TlGeR @TlGeRS @Shxyan  @AbbasMZ @Brigand  @WaTchDogs @REXOR  @LockDown   @Mahdiyadi  @sinak2467  @Original  @AliBozorG @amirkia2000  @RoFF7  @Rexa @Killzone  @MyOwnRules  @Kiyanush @Expect  @ZombieRanger   @FerDinaND @LearninG   @solenya  و @ های دیگه ای که یادم رفته 

@Scarlet

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. نه تنها تاکسی بلکه اقلیت های ملایم دیگر مثل پارامدیک و... هم همین مشکلو دارن. 

در آپدیت بعد قراره سیستمی که @ZombieRanger معرفی کرد عملی شه.

جوریه که همه ی اقلیت ها حتما باید هر روز آنلاین باشن و مقداری مشخص فعالیت کنن. 

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

کلا سرور مشکلات زیادی داره که باید حل شه

علی هم یکم درگیره وعلا اینارو حل میکنه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

?منتظر اپدیت جدیدیم و جمله قدیمی و معروف شاید این جمعه بیاید رو با خودمان تکرار میکنیم

ولی در کل 

موافقم

ویرایش شده توسط WaTchDogs

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Original گفته است:

کم بودن /Service Taxi : یکی از دلایلی که پلیرا سرویس تاکسی نمی

اتفاقا تاکسیا عرضه کار ندارن فبول حقوقشون کمه ولی هیچ وقت تاکسی میخوام نیست یا فقط اکسپت میکنه که اکتیویتی بگیره بعد کنسل 

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Original گفته است:

درود بر اعضای محترم، با پیشنهاد جذابی دیگر در خدمت شما هستم.

یکی از اقلیت های جالب و مفید که خیلی از پلیر های تازه کار ( از جمله خودم در اون زمان ) تمایل داشتن واردش بشن همین فکشن بوده!اما با ورود به این فکشن، نظر من تا حدودی برگشت چرا که ضعف های زیادی داشت و حقوق بسیار کم! @DayiiAli هم اشاره ای به این ضعف ها داشتن اما من میخوام کاملترش کنم

1- حقوق بسیار کم:با اینکه زحمتی که اعضای این اقلیت میکشن کم نیست اما حقوقشون خیلی کمه تو یه روز 10کا هم نمیتونن در بیارن درحالی که حقوق ماهیگیری تو 10 دقیقه 10کا هست! در مقایسه با فکشنی مثل خبرنگار که روزی 100کا پول در میارن خیلی خیلی مقدار اندکیه و بالانسی بین این دو اقلیت نیست حالا من نمیگم هر روز 100کا در بیارین ولی خداییش کمتر از 10کا هم انصاف نیست!توضیحات رو در بخش پایینی مبنی بر بهبود این سیستم میدم

2- سیستم نه چندان مناسب برای کرایه از مسافرین: با توجه به گردش های پول در سرور ما فرد نمیتونه با روزی 1کا 2کا هزینه های زندگیشو در بیاره.خب مشکل دیگری که هست اینه که این اقلیت تا زمانی که 20 دلار کرایه گرفته نشه از طرف سرور به فرد حقوقی داده نمیشه، شاید این برای جلوگیری از جعل اکتیویتی و پول در آوردن باشه اما این مقدار زیاده و بارها شده به همه گفتیم وایسا 20 شه و بعد پیاده شو و به راحتی اینطوری 200$ از دست ما میره

پیشنهاد: از 15$ 200 دلار بگیریم و یا این مبلغ افزایش پیدا  بکنه، مثلا هر 15$ 300 یا 500 |  30$ 600 | 50$ | 700 اینطوری به نظرم اوضاح این اقلیت بهتر میشه، هرچند من میگم بازم افزایش پیدا بکنه.

3- عدم حضور لیدر ثابت و عوض شدن لیدر به صورت روزانه: با توجه به ضعف ها و در آمد کمی که در این اقلیت وجود داره کمتر کسی به سراغ لیدری این اقلیت میره و حداقل چند روز بیشتر نیست، 

پیشنهاد: برطرف کردن ضعف این اقلیت و بالا بردن ارزش این اقلیت.

4- کم بودن /Service Taxi : یکی از دلایلی که پلیرا سرویس تاکسی نمیدن اینه که باید به بعضی از راننده تاکسی ها آدرس داد که باید کجا برن ( جای اون مکان رو بلد نیستن ) البته بهشون حق هم میشه داد، ولی خب مورد آزار دهنده ایه.

پیشنهاد:  اضافه شدن تمرینات اختصاصی برای راننده تاکسی ها برای بهتر فهمیدن مپ

6- آماده به انجام وظیفه نبودن ممبر ها: اکثر ممبر های تاکسی معمولا فقط برای تکمیل اکتیویتی کار میکنند و معمولا بعد از تکمیل اکتیویتی دیگه سراغ آماده به انجام وظیفه بودن نمیرن، بارها شده سرویس تاکسی دادم اما آماده به انجام وظیفه نبودن

پیشنهاد: بازهم برطرف کردن ضعف های اقلیت که گفته شد و تشویق اعضای اقلیت برای فعالیت ( حقوق بیشتر، حقوق دو برابر) که البته اینها باید تغییرات زمینه ای دیگه ای هم در اقلیت ها صورت گیرد

باتشکر، امیدوارم این پیشنهاد مورد توجه مدیریت @Mohny @Ali قرار گیرد

@MiGueL @Luciano   @ZedOne  @Mary @Spartan @Leopard  @HajAta @NimaB @SuperMAN   @83mehrdad83  @TlGeR @TlGeRS @Shxyan  @AbbasMZ @Brigand  @WaTchDogs @REXOR  @LockDown   @Mahdiyadi  @sinak2467  @Original  @AliBozorG @amirkia2000  @RoFF7  @Rexa @Killzone  @MyOwnRules  @Kiyanush @Expect  @ZombieRanger   @FerDinaND @LearninG   @solenya  و @ های دیگه ای که یادم رفته 

@Scarlet

پیشنهاد خیلی خوبیه و حتما به کار میاد ولی @GelofeN گفت بیشتر خود اعضای تاکسی مشغول به کار نیستند که امیدوارم به اعمال این پیشنهادات بهتر بشه 

در کل در بین همه ی فکشن های ملایم هیچ انصاف وجود نداره 

دسته خبرنگار از هر news در هر ۳ دقیقه ۸۰۰ دلار در میاره ttc هر سه دقیقه از هر ماشین ۵۰۰ دلار 

خیلی مقایسه های دیگه هم هست...

بهتره این بالانس ها انجام بشه تا امید به کار بیشتر بشع❤

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۴/۱۱ ه‍.ش. در 02:31، GelofeN گفته است:

فقط اکسپت میکنه که اکتیویتی بگیره بعد کنسل 

داداش اگ کنسل کنی از acc هات کم میشه 

ینی acc ک کنی. ی اکتیویتی اضافه میشه. اما اگ کنسل کنی. باز همون یدونه کم میشه?

u8pa_snaaaap.jpg I Am Inevitable 6o6k_snaaaap.jpgMaRTyN.pngHoody.png

لینک به دیدگاه

درود بر شما

1 امتیاز مثبت برای شما برای پیشنهاد مفیدتان.

باید خدمتتان عرض کنم که در آپدیت جدید تمامی فکشن ها یک تغیرات خوبی توی اونها داده میشه پس نگران نباشید و منتظر باشید.

فعلا از تغیرات تاکسی اطلاع کاملی نیست اما جز آپدیت های آینده قرار داده خواهد شد

با تشکر و احترام.

ویرایش شده توسط AliBozorG

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ALirzwasaf گفته است:

داداش اگ کنسل کنی از acc هات کم میشه 

ینی acc ک کنی. ی اکتیویتی اضافه میشه. اما اگ کنسل کنی. باز همون یدونه کم میشه?

کم نمیشه ? بودم که میگم 

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۳۱ در 00:56، GelofeN گفته است:

کم نمیشه ? بودم که میگم 

اگه خودمون کنسل کنیم کم میشه ولی اگه طرف مقابل کنسل کنه کم نمیشه

Nichts lässt die Erde so weitläufig erscheinen, dass Freunde in einiger Entfernung die Breiten- und Längengrade erreichen

LastGoD.png

Angel.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۴/۳۱ ه‍.ش. در 00:56، GelofeN گفته است:

کم نمیشه ? بودم که میگم 

حتما جدیده
من تست کردم. میشه 

u8pa_snaaaap.jpg I Am Inevitable 6o6k_snaaaap.jpgMaRTyN.pngHoody.png

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، DarkSky گفته است:

اگه خودمون کنسل کنیم کم میشه ولی اگه طرف مقابل کنسل کنه کم نمیشه

در 1 ساعت قبل، ALirzwasaf گفته است:

حتما جدیده
من تست کردم. میشه 

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...