رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نبود جا در فکشن های دسته ویژه

ارسال‌های توصیه شده

سلام خواستم انتقادی داشته باشم نسبت به نبود جا در فکشن های دسته ویژه حدوده یک هفته باید صبر کرد تا به فکشن دسته ویژه برای مثال PD FBI NG رفت که واقعا زننده اس برای سروری که کاربر های آنلاینش  به 500 نفر هم رسیده ولی هنوز دسته های ویژه اش 18 نفر هستن واقعا خیلی کمه باید کمی بیشتر بشه چرا که ما در روز و عادی ترین حالت 400 و خورده ای  کاربره انلاین داریم که واقعا تعداد وانتد ها خیلی زیاد شده نسبت به پلیس ها و باید سعی کرد کسانی که با دو اکانت وارده fbi و PD  هستند رو بیرون کرد چرا که حق دیگران ضایع میشه اینجوری. 

ممنون از زحمات کارکنان ArSaCia برای ما!

• دوست دارم که 1

با کوچک کردن دیگران هیچکس بزرگ نخواهد شد

Elnaz.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 6 ساعت قبل، Elii گفته است:

سلام خواستم انتقادی داشته باشم نسبت به نبود جا در فکشن های دسته ویژه حدوده یک هفته باید صبر کرد تا به فکشن دسته ویژه برای مثال PD FBI NG رفت که واقعا زننده اس برای سروری که کاربر های آنلاینش  به 500 نفر هم رسیده ولی هنوز دسته های ویژه اش 18 نفر هستن واقعا خیلی کمه باید کمی بیشتر بشه چرا که ما در روز و عادی ترین حالت 400 و خورده ای  کاربره انلاین داریم که واقعا تعداد وانتد ها خیلی زیاد شده نسبت به پلیس ها و باید سعی کرد کسانی که با دو اکانت وارده fbi و PD  هستند رو بیرون کرد چرا که حق دیگران ضایع میشه اینجوری. 

ممنون از زحمات کارکنان ArSaCia برای ما!

کاملا صحیحه و خودم برای ورود به دسته ویژه با این مشکل مواجه بودم امیدوارم زیاد تر بشه

@Mohny @Ali

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 6 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...